Chmatákov online


Fórum – lagy i po opravě

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » lagy i po opravě

CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
I přes to, že to Gizmo "opravil", Chmat (nová verze) neustále laguje.. Na první pohled to vypadá že žádný lagy nejsou, ale když vzduchem lítaj blesky a kulky, jsou lagy nehorázný... Uvedu vám to na tipickém příkladu- Kámoš odlogl s půlkou HP.. Na skypu řekl, že odlogl ale ve hře neustále visel.. Přes to furt žil.. Najednou opravdu zmizel ze hry ale po asi 5-ti vteřinách se na zemi objevil jeho rotačák.. Ano, chcípl aniž by byl ve hře.. Prostě lagy jak cip, možná se o tom neví, tak to sem píšu..
# 13.2.2008 19.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber

ciby:Aby si stěžoval někdo, kdo přispěl 150Kč na běh serveru, a stěžoval si na lagy, tak to je opravdu drzost, ještě, když víte, že Gizmo server "tak,tak" utáhne :-|


Já už jsem přispěl něco kolem 1200 nicméně to tady nemá smysl řešit...3-( Chápu, že to je drahý, chápu, že Gizmo nemá peníze, nechápu, proč se to tu ještě nelocknulo.. Už je tu debata o hovně, tak co chcete ještě řešit?!
# 13.2.2008 20.53
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vojcek
uživatel
Ve hře: Nehraju
SZ ICQ

Berny:

Gizmo:Správně, hru nejde provozovat z příspěvků, takže mám zavést povinné platby? A Crawler- chyba to není, je to úplně normální přetížení.


Gizmo hele, za ty peníze co sem dal na chmat bych si už koupil cod2 a cod4, povinné pladby akorát odradí 75% hráčů , chce to sponzora... A věř mi že se na chmat sponzor sežene v pohodě...


Jenže Gizmo hledá nezávislého sponzora ;-)
# 13.2.2008 21.19
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Berny:

Gizmo:Správně, hru nejde provozovat z příspěvků, takže mám zavést povinné platby? A Crawler- chyba to není, je to úplně normální přetížení.


Gizmo hele, za ty peníze co sem dal na chmat bych si už koupil cod2 a cod4, povinné pladby akorát odradí 75% hráčů , chce to sponzora... A věř mi že se na chmat sponzor sežene v pohodě...


Nikdo nebude sponzorovat hru, která je v jedný části zanedbaná a zabugovaná a druhá uprostřed tvorby s taky spoustou bugů též.;-)
# 13.2.2008 21.24
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber

Kernoll: Dal bych přispívání vždy na rok

To abych si už začal hledat na prázdniny brigádu ..
# 13.2.2008 21.38
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

J.o.n.a.s:

Kernoll: Dal bych přispívání vždy na rok

To abych si už začal hledat na prázdniny brigádu ..


Dvě kila sou v pohodě...člověk o prázdkách vydělá i několik táců:)
# 13.2.2008 21.42
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ale co my, starší 15ti let? :)
U mě už to takovej problém nebude, protože 15 mám za chvilku, ale ten největší průměr 10 - 13 Chmat přestane hrát...
# 13.2.2008 21.44
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Big Daddy:Ale co my, starší 15ti let? :)
U mě už to takovej problém nebude, protože 15 mám za chvilku, ale ten největší průměr 10 - 13 Chmat přestane hrát...


Ten z velké části rozmazelný (Soudím z toho kolik si o sobě myslí) průměr chmatu bude dotován rodiči.lol
# 13.2.2008 21.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Pokud by se z téhle hry stalo placené MNORPG tak by ztratila kouzlo. Sice by spousta lidí si to kupovalo, ale to kouzlo by bylo fuč. Jinak proč nezrušíš jednu verzi, nedoděláš druhou a nepředěláš starou na novou? to by mě zajímalo
# 13.2.2008 22.07
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Fumaster:Pokud by se z téhle hry stalo placené MNORPG tak by ztratila kouzlo. Sice by spousta lidí si to kupovalo, ale to kouzlo by bylo fuč. Jinak proč nezrušíš jednu verzi, nedoděláš druhou a nepředěláš starou na novou? to by mě zajímalo


Protože se vše musí nejdřív otestovat, než z toho bude oficiální verze.
# 13.2.2008 22.11
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Předělat starou na novou? porovnával jsi někdy obě ty verze? To je úplně něco jinýho, ať už jde o grafiku, nebo o program.
# 13.2.2008 22.12
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Chápej, ale kdyby byl jeden server, pro gizma by to bylo příznivější. A tak nějak se to testuje dlouho ne? Je sice krásné že máme kopce, ale kdyby se dodělal zvířata, a všechno co je v staré verzi tak by to bylo fajn ( testerů/závisláků tam je denně dost.)

Big Daddy: Myslím co tam šlo. Jako např zvířata ( ne grafiku atd, ale prostě možnosti co jsi mohl dělat, tak to dodat do nové verze)
# 13.2.2008 22.13
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Zvířata se dodělaj, až se dodělá mapa, ono to na sebe navazuje, víš?
# 13.2.2008 22.14
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Omg, ale kdyby se dodělali zvířata, tak by hra byla plně funkční vííš? A pak by se dodělávala mapa a do mapy zvířata. S tvojí logickou úvahou by se furt dělala mapa a nic víc.
# 13.2.2008 22.15
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ty demente, nemůžeš udělat zvířata, a pak pod ně vkládat mapu, to je tuna práce navíc.
# 13.2.2008 22.17
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Ježiši xD, hele ty fingerboardisto. Já myslel že dám např chobota na zk mapu, na rub modrého na lávovej láváka. xD
# 13.2.2008 22.20
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » lagy i po opravě

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.