Chmatákov online


Fórum – Konec testu verze 1.5

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Konec testu verze 1.5 [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Dnes bude test verze 1.5 ukončen. Důvodem je bohužel to, že za dobu testu nepřispěl snad nikdo, tím pádem financuji de facto dva servery, což se fakt nedá. Takže na cca měsíc bude test nové verze odstaven. Díky za pochopení
# 21.7.2007 12.18
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

ahito
zablokován
SZ Mail ICQ Web
ja nbydlim v orlove a ja nemužu přispet tak prominte
# 27.8.2007 9.09
ve chmatakove jsem dave21
ahito
zablokován
SZ Mail ICQ Web
gizmo jak mužu udelat tu postavu co ma chamaster
# 27.8.2007 9.10
ve chmatakove jsem dave21
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
ahito:já se s tebe poseru sory za OT pošli 300kč a navrhni si svůj skin!a pak řekni Spid3rovi ať ti ho nakreslí!
# 27.8.2007 9.51
Elita je již uzavřená!
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Ja to vidim černě.
Problem je v tom že tu hru hrajou většinou děcka (tim myslim i sebe :-D)
Kdyby to hral dospělej ktery vydělava pro toho by problem neměl byt přispět když neni drž grešle.
Ja např bych přispěl rád ale kapesne nedostavam penize dostanu leda od babičky nebo na narozeniny :-(
Gizmovi se divim když nepřide moc přispěvku což nepřide skoro nikdy tak na tom proděla. vubec se mu opravdu divim že to ještě tahne. vidim to černě.
Hra to je fakt supr když sem nalejel na ty stranky po prve byl sem až moc mile překvapen.

A jsem byl překvapen že tady je tak malo reklamních banneru sam bych tu dal Adsence jak sem už psal a adbux (adbux.org)


Adbux je stranka ktera plati za prohliženi reklam a vydělek vyplati na učet paypal funguje bezvadně je to oskoušeno,Chmatakov by nic nemusel dělat jenom by čekal at se zaregistruje nekdo z jejich odkazu a ten začne kjlikat na bannery přida to penize učivateli i chmatakovu,

Miky řikal že to je blbost ale nemuže odsuzovat to co předem nezkusil.Vytvořim vlastni web o adbuxu a prosim ho jenom aby na těchto strankach dal na něho odkaz a všechny penize co tim vydělam věnuji chmatakovu doufam že mě podpořite

Jen bych rad věděl jestli se vam ten napad líbi protože když se vam to nelibi vys*** se navas :-(
# 27.8.2007 10.05
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Konec testu verze 1.5 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.