Chmatákov online


Fórum – Konec testu verze 1.5

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Konec testu verze 1.5 [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Dnes bude test verze 1.5 ukončen. Důvodem je bohužel to, že za dobu testu nepřispěl snad nikdo, tím pádem financuji de facto dva servery, což se fakt nedá. Takže na cca měsíc bude test nové verze odstaven. Díky za pochopení
# 21.7.2007 12.18
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
rf:to sami mam taky s mamou....porad ji rikam ze chci prispjet...a ona rika proc bych mnel posilat penize na takovy kraviny(ona to nechape)...kdyby to bylo postou no problemn....a do banky se moc nedostanu nekam....kdyby to slou i postou tak by podle mne bylo o dost vic penez....u hodne ldi je problem ze je to pres banku....u mne nejsou penize problem ale u mne je problemn banka...i u hodne lidi to tak je...ja vim ze pres banku je to prehlednjsi a praktictejsi...ale fakt kdyby to slo pres banu a pres dopis tak by prispeli lidi o hodne vice....a kliden bych prispival pravidelen...a kdyby ti lidi posilali prachy postou gizmo tak by sis je mohl potom hodit na ucet ty misto nas...ktery nemaji pristupo...ja bych moc rad prispel ale proste nejde to..,.
# 23.7.2007 19.38
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Tomas.oxi:Tak je to u mě, jinak Gizmo si je pak na účet ,,házet" nemusí, když už mu příjdou ;-)
# 23.7.2007 19.40
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
aha ja myslelze to necche vubec v hotovosti jenom ze ty prachy chce mit na uctu...a ze je zase posle pres ucet lidem ktery provozujou server
# 23.7.2007 19.47
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Hmm to co tady čtu a vidím (ty návrhy) tak to už je podle mě výdělečná činnost, zatímco prozatím ty to byly v podstatě "dary"- příspěvky na server.
# 23.7.2007 20.07
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vezna- vídělečná činnost to bude, až z toho bude mít gizmo zisk= porytí nákladů a ještě zbyde...


Chlastmaster:
Todle Gizmo nechce, nějaké razantní zvýhodnění VIP. Nehledě na to, že 1200 za rok si třeba já dovolit nemůžu (a to si v běžném školním roce na kapesné nějak zásadně nestěžuju- pač dojíždím). VIP zónu zavrhnul...

držme se nějaké reálné částky. 200kč/rok je absolutně přijatelné.

Tomas: co to meleš? A na účet se nedá poslat složenkou? Nemám scaner, takže nemůžu nascenovat vyplněnou složenku... Kdyby to někdo udělal, budu mu vděčný. Akorát je tam poplatek asi 30kč na poště- Ale normálně to gizmo dostane na účet. ....
# 23.7.2007 20.43
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
vydelecna cinnost by to byla kdyby ty penize Gizmo pouzival pro sve osobni ucely... ale pokud je pouzije na hru nema to s vydelkem nic spolecnyho....

big- byl to JEN PRIKLAD... aby meli lidi predstavu co myslim..
# 23.7.2007 20.44
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Gizmo
autor hry
SZ
Tomas.oxi: Poslat přes českou spořitelnu můžeš sám, bez vyplňování, zabere to cca 10 sekund.
S výše uvedeným souhlasím, nechci zavádět zvýhodnění VIP ani nic podobného.
# 23.7.2007 21.55
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Gizmo: ale proč VIP "na věčné časy"?? Dyť 200/rok není nic brutálního. Jenom z nových lidí jde chmat živit teď, za půl roku v lepším případě za rok to už nebude stačit..
# 23.7.2007 22.59
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
:-D bigdragone myslím, že gizmo se už rozhodnul, tak mu do toho nemusíš furt mluvit.Je to jeho projekt. Můžeš něco navrhnout ale gizmo to už zamítnul tak proč to omílat pořád dokola.
# 23.7.2007 23.06
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Venzna: protože mám pravdu? :-)
# 23.7.2007 23.16
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Tohle není věc ve, které můžeš mít pravdu, protože tohle není debata o tom, který způsob vynese gizmovi nejvíc peněz.Tady se možná hledá řešení v situaci kdy je nedostatek platičů na server, ale pokud se tvůj nápad gizmovi nelíbí tak s tím nic nenaděláš.Už jsem to psal je to jeho projekt.
# 23.7.2007 23.25
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vezna: ok no, už mlčím- Ono stejně dojde na to co jsem řekl....
# 23.7.2007 23.27
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Súhlasim s bigdragonom.
# 24.7.2007 0.02
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ne, Chmatákov nikdy nebude povinně placený. Jednak z principu a jednak proto, že na to nemám oprávnění, prostě nemůžu. Když lidi nic nepošlou, tak prostě server nepůjde, jako je to teď u nové verze. Alespoň se ukáže, jestli má cenu pokračovat.
# 24.7.2007 1.38
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
tak to ma rozhodne cenu....ani se nezamjselj nad tim jestli ma nebo nema cenu gizmo...proste CENU to ma...a promin ze neprispjeju...kdyby pres postou taak jo ale jinak to nejde ...promin..
# 24.7.2007 7.12
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Konec testu verze 1.5 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.