Chmatákov online


Fórum – Konec testu verze 1.5

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Konec testu verze 1.5 [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Dnes bude test verze 1.5 ukončen. Důvodem je bohužel to, že za dobu testu nepřispěl snad nikdo, tím pádem financuji de facto dva servery, což se fakt nedá. Takže na cca měsíc bude test nové verze odstaven. Díky za pochopení
# 21.7.2007 12.18
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Gizmo
autor hry
SZ
Tak pocitam s tim prumerem 150, malokdo posle vic..
# 6.8.2007 18.41
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
hele a mohl bych prispet v .SKK ? jako napriklad ze poslu 300 nebo 400 SKK
# 6.8.2007 21.56
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Gizmo
autor hry
SZ
Tam je problém s převodním poplatkem..je dost vysoký.
# 6.8.2007 21.57
 
Vasilij
uživatel
SZ ICQ
tak nedaj test napr 2 mesiace a dorob tu hru !! a nie este sa zastavujes testamy (nehovorim ze by nemali byť ale...) a keby si to chmatakovo fakt chcel a by si to robil pre nás a nie pre svoju slávu tak už by sme to hraly vtedy kedy bolo napisane ze to bude ( koniec mája) ale ved ty a chmat žije len z nás a keby sme neboli my tak TO NIKTO NEHRÁ A TY NEMAŠ SLÁVU


btw miky nechaj si tie upozornenia a tie deeemenceee to som hovoril vám všedkym admin.. aj moder.. a nie len gizmovy
# 6.8.2007 23.31
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vasilij: Ty vole. to sem teda dlouho nežral. Kiki si možná tentorkát kecy o demenci nechá, ale já tě pošlu s prominutím (do všech ostatních) do prdele.

Nová verze se spozdila jednak proto, že Gizmo měl (má) ještě nějakou další práci a jednak rpoto, že Spider dělal maturitu (či co to), a tedy byl Gizmo bez grafiky a nemohl prcovat.

Gizmo z nás žije? A proto platí část nákladu na server ze svého, že? Kamaráde (nebo spíš ty blbečku) Gizmo nemá z chmatu ani korunu, on na něm spíš prodělává. Proto se to nestihlo. To také znamená, že Chmat z nás hráčů žije Z ČÁSTI. A ano, pokud nebudeme chtít hrát, gizmo s ena to může vykašlat a jít jinam. Slavu to gizmovi přineslo, to ano, ale tu si právem zaslouží. (ikdyž do Káji Gotta máš ještě daleko, Gizmo :-P) .

A nepouštět test? A to si jako sakra myslíš, že takovej rpojekt jde udělat bez testování (a můžu tě ujistit, že za 2 měsíce by toho bylo na půlrok testování)...

A pokdu tomu nerozumíš, tak se do toho neser, drž hubu a běž si hrát na píseček....

BTW: haluz by byla, kdyby ten tvůj post Gizma fakt nasral a Gizmo zrušil veřejnej test úplně. Osobně bych byl pro i kdybych se neveřejných testů nesměl účastnit.... PAč tydle kecy naserou každého inteligentního fanouška chmatu...

na závěr ještě jednou.

DRŽ HUBU A TÁHNI DO ŘITI....
# 7.8.2007 0.53
Obrázek
swordfish
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
jenom takova poznamecka, Gizmo rikal 8-9 lidi po cca 150 korunach-provoz na 2-3 tydny, dejme tomu teda, ze by provoz na mesic vysel cca na 1500-2000 korun, a zase se vratim k tomu,co jsem jednou psal :) co takhle komercni reklama? pro nejakou velkou firmu absolutne nebude problem obetovat 20 k za rok na reklamu, stejne si to muzou odepsat, a mi bysme v te hre par reklamnich ploch podel cesty ( ne na kazdym kroku !!! -par!) urcite snesli. Jako cena za to ze si muzes dobre zahrat by to zas tak hrozny nebylo si myslim :) pouvazujte o tom
# 7.8.2007 7.45
 
Kevin
zablokován
SZ
bigdragon ma pravdu
# 7.8.2007 7.52
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
No, trochu s tebou souhlasím o tom že by test měl bejt jen pro testery: Bylo by to jen pro testery... Občas by to bylo veřejné jako dřívl... Ale pak jsou problémy s náklady že jo, proto bych já ukončil starou verzi a dal na ten servr test.
# 7.8.2007 8.29
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nemůžu ukončit starou verzi..je tam hodně hráčů, kteří hrajou pravidelně a mají své postavy atd, takže by to bylo zbytečné. A test pro pár testerů zase neodhalí dost chyb. Nejbližší test bude test magie, očekávám za pár dní, pokud dorazí aspon 1-2 příspěvky.
# 7.8.2007 8.40
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Birddragon to řekl opravdu...výstižně a má pravdu.Vy debílci ,kteří nemáte co dělat tak hrajete chmatákov(nemyslím všechny)si nedokážete odpustit blbý keci,ale zaplatit 300 kč ,za který ještě budete mít ve hře výhody,to jo.Tak si jednou nekoupíte lízátko a kačera Donalda.Když máte na srdci jen takovýhle půčoviny,tak radši ani nepište,vůbec tuhle hru nehrajte a děte si na superhry.
# 7.8.2007 10.46
 
Vasilij
uživatel
SZ ICQ
BIG Macer:)- po prve už chmat nehrajem 2 mesiace od kedy su na foru a aj v chmte K****I a aj ked poziadam CH.B.I zeby tamtoho zabili lebo my zobral veci a on my povie Id do p**i tak to velmy dobre však a po druheja som chcel zaplatit pre pol rokom ale gizmo je velmi myli a my na to este neodpovedal po tretie jake vyhody??? len volny vstup a skin, skin sa my pači, a lgizmovi prisiel e-meil ze ci sa da an niečo ine nez skin a vstup a niektori **** ktori si zaplatili dalšie VIP alen preto iny skin a meno a aj tak ho nepouzivaju a uz je o 2 miesta menej pre free hračov a pre potstivich.
a pre presnosť Daddy pieseček nemam lebo mam dosť rokov na to zeby sa tam uz nemusel hrať ale by som šiel keby si prišiel do Slovenskych Tatier
BTW : z discovery si davať meno:DxD:DXDxD:D The kustomizer:DxD:DxD
# 7.8.2007 11.15
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
A navíc asi dobře vidíš a umíš dobře číst,protože já o písečku nepsal ani slovo:-D:-):-D
# 7.8.2007 11.29
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
LoL přišel viděl a je z něho velkej machr co všemu rozumí...
# 7.8.2007 12.35
 
Milanekk
zablokován
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
JA POŠLU 400KČ
# 26.8.2007 21.54
Obrázek
ahito
zablokován
SZ Mail ICQ Web
caute date mi neco ve chmatu nebo udelate mi tu postavu co ma chmaster
# 27.8.2007 9.07
ve chmatakove jsem dave21

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Konec testu verze 1.5 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.