Chmatákov online


Fórum – "Průzkum" – Co by jste změnili

Fórum » Diskuse o Chmatákově » "Průzkum" - Co by jste změnili

Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Zdarec,

tak by mě zajímalo, kdyby jste mohli změnit něco na serveru nebo webových stránkách chmatákova, co by to bylo?

Napište každý sám za sebe, co Vám chybí, vadí atp. na serveru a také webu.

Nerozjíždějte žádný off-topic a spekulace, budu to jinak promazávat. Chci jen ze zvědavosti slyšet Vaše názory. A případně o nich ve slušnosti bez hádek podiskutovat. :)
# 5.10.2015 18.32
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Moncicak si hloupy. :-D
# 11.10.2015 18.49
Facebook: Petr Pletka
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Naopak bych npc ve vzdálených lokacích hodil k sobě a tyto lokace následně úplně hodil do hajzlu.
# 11.10.2015 19.19
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
na web/forko výpis online hráčov :D
# 14.10.2015 15.16
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pokud myslíš výpis hráčů ve hře, tak odkaz na to je :-) Ale momentálně nejde..
http://forum.chmatakov.cz/tema/13546-seznam-online-hracu

Pokud myslíš výpis na forku, tak napsat můžeš, i když je někdo off :-)
# 14.10.2015 17.35
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Výpis online hráčů není dostupný momentálně pro veřejnost akorát. Bude až na novém webu. Gm tým ho má v admince, veřejnost ho bude mít s pětiminutovým zpožděním na webu.

Tým ho má v ACP > Online hráči:

Obrázek

+ Nations včera začal makat na updatu mapy chmatákova. Která bude též dostupná přímo z webu. A co jsem se předběžně bavil se Samem, ten mě poskytne přepočet souřadnic, tudíž bude možné vykreslovat pozice online hráčů přímo do mapy.
# 14.10.2015 18.06
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Přepočet? Ono se pozice hráče ukládá v izometrické podobě, nebo proč?
# 14.10.2015 18.46
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Pokud se nějak pokusím přeložit ty vaše intelektuální řeči, znamená to, že bude možno na mapě vidět kde jaký hráč je? Rovnou navrhuji pro GM tým možnost skrýt se na mapě víme jak jsou hledačky oblíbené (hlavně u chmazek).
# 14.10.2015 19.34
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Ghost_27
uživatel
SZ Mail

Bajonikl:Pokud se nějak pokusím přeložit ty vaše intelektuální řeči, znamená to, že bude možno na mapě vidět kde jaký hráč je? Rovnou navrhuji pro GM tým možnost skrýt se na mapě víme jak jsou hledačky oblíbené (hlavně u chmazek).




Jestli myslíš mě tak seš na omylu..
# 14.10.2015 19.39
 
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web

Bajonikl:Pokud se nějak pokusím přeložit ty vaše intelektuální řeči, znamená to, že bude možno na mapě vidět kde jaký hráč je? Rovnou navrhuji pro GM tým možnost skrýt se na mapě víme jak jsou hledačky oblíbené (hlavně u chmazek).


No kdyby to šlo, bylo byl to pěkný doplněk hry:D

Ghost_27:Jestli myslíš mě, tak seš na omylu..


Spíš myslel, dvě bývalé chmazky.
Ps: tu čárku sem tam, dodal já:D
# 14.10.2015 19.47
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Samozřejmě, že jsem myslel narxotixe a eca
# 14.10.2015 20.28
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web
Uranusi ty radši nic nepiš...;-)
# 14.10.2015 20.32
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ

grok:Přepočet? Ono se pozice hráče ukládá v izometrické podobě, nebo proč?



Kdyby mapa byla 1:1, tak by byla hrozně obrovská a tím nepřehledná. Proto je třeba přepočítat souřadnice, aby se vykreslovali pozice hráčů správně do grafiky. A také si nejsem jistý jestli by byla taková sranda dosazovat pozice tak snadno. Sam toto má hotové, co říkal tak mě toto poskytne.

http://konovica.eu/map/

Bajonikl:Pokud se nějak pokusím přeložit ty vaše intelektuální řeči, znamená to, že bude možno na mapě vidět kde jaký hráč je? Rovnou navrhuji pro GM tým možnost skrýt se na mapě víme jak jsou hledačky oblíbené (hlavně u chmazek).



GM tým bude automaticky invisible potom co bude přidám do ovládacího panelu serveru. Zvažuji že bych možnost invisible módu umožnil i vip hráčům. Ale to musím ještě promyslet a pak o tom hodit řeč s pixekem.

Nyní pro mě není až tak důležitá mapa, jako zbytek struktury a layout webu. Toto už jsou věci navíc, na kterých se bude průběžně pracovat a dotahovat.
# 14.10.2015 20.34
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
chybí podzemí :( chtělo by aby to někdo znova sestříhal podle programu od gizma "CHmapa", tam jsou ostrovy a všechno seřazené přesně podle souřadnic ve hře :D
# 14.10.2015 21.09
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Nations na tom maká od včera.
# 14.10.2015 21.14
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
No vy jste talenti :-)

Mapa zde (1:1,1.5,podzemí i se správným umístěním všech lokací): http://forum.chmatakov.cz/tema/12811-mapa-stav-unor-2014
Stačí když ji stáhnete zmenšíte a souřadnice vydělíte násobkem zmenšení mapy.
# 14.10.2015 22.27
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Diskuse o Chmatákově » "Průzkum" - Co by jste změnili

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.