Chmatákov online


Fórum – CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

Fórum » Diskuse mimo mísu » CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Myslíte si, že je normální dělat každý den akce od 3-4 chmazek ?

Aby "Správce hry" dopoval každý den Chmazky vytvořenými chk a itemy ?


Pixee dělá pro tuhle hru vše, chápu ... je těžký se zavděčit všem .. vlastně je kurva dost těžký se zavděčit i polovině této komunity ...

Kolik do toho nacpal litrů, času, nervů, ... bla bla ...

Dost.

No, každopádně, toto téma píši ohledně názoru hráčů.
Zajímá mě koment všech, ... vlastně, všech Ofíkářu + všech normálních lidí ..


Zastáváte stejný názor jako já, že je hra záživnější, když si na vše musíte vydělat sami ?
Tvrdě, poctivě si vydělat i na tu nejmenší maličkost ?

Nebo je pro vás hra lepší tak, jak nyní je ?
Miliony chk, vipek, apod .. ?

Abych pravdu řekl, já měl vždy rád takový ten klid, kdy si člověk vážně vydělával tvrdě. Až pak mohl zamachrovat se zbraní, po tvrdé práci, která byla znát.

Nyní jsi někde na mapě, je vyhlášená hledačka, ty jsi blízko a náhodně vyhraješ kulomet (16000chk ?) Nemluvě o jiných věcech ...

No, ptám se, není lepší taková ta poctivá, pohodová hra ?

BTW // tED PŘIŠEL HOCK, SNAD SE VYJÁDŘÍ ..

LIONESS MÁ GM1 :D :D

Není to dlouho co omylem místo 161 zakopala -161 = black GM .. ..

Shitzel .. :D



Naposledy upraveno: 23.9.2015 18.13

# 22.9.2015 19.13
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

  • Souhlasíš se mnou ?
  • NE7 hlasů, 18 %18 %
  • ANO29 hlasů, 74 %74 %
  • JE MI TO FUCK .. 3 hlasy, 8 %8 %
  • Celkem 39 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Santea: Svatá pravda.

Myslím, že se tu lítá od extrému k extrému. Když lidi brečí, že je killení drahý, tak se mají buď přidat prachy nebo snížit ceny. Ne oboje. Směnný systém jako takový taky není špatný (nevyužité věci se nemusí vyhazovat), jen ať nepřidává VIPka, ale třeba dárky (náboje). Za GM sošky např. manu přes limit. A VIP dát exkluzivně správcům (když se jednou za čas ukážou ve hře ať to za to stojí).

Příměr k jabku je imo velmi na místě. Ale co už. Jabko mělo lidi vždycky. Brečáky, socky, bugery a lovce práv, ale hodně lidí. Jak už jsem řekl, i to není úplně špatná věc. Možná tu opravdu chybí další server, který by dělal protipól.

Bylo by fajn oznámit WIPE s předstihem, aby se ten poslední týden už mohl dojet v pohodě s vědomím, že je to "nanečisto". A po wipu jsem pro pomalé skillení (alespoň na začátek), abychom zas mohli machrovat, jak máme 100 rybko první :)

Po bitvě je ale samozřejmě každý generál, takže mě berte s rezervou. Nesnažím se vyvolat hádky, spíš podnítit plodnou diskuzi.
# 23.9.2015 17.07
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web

Fredy_Guvnoš:"Beztak by ti to bylo k hovnu fredy .." ne nebylo.. není mi k hovnu to co jsem už udělal :D
"Kdo se s tim bude srat" bůh.. kdo jinej, proti mě jste nepoužitelní sračkouni...
"kazdy se ti na to vysere" víš, změny co jsem udělal jsou součástí hry, vysrat se na ně můžeš jedině tak, že nebudeš hrát vůbec ;)

kvůli amfovi jsem si připravil podrobný návod na to, jak hrát bez Božích změn:
1) založte si bojdu
2) sežente prachy (quest, rybaření)
3) vyskillte se
4) sežente white kulas (bejvalá top zbran hry)
5) zabijte chmatosaura, srdce vyměnte za brouka (nebo co tam ted je)
6) brouka přetáhněte na white kulas, pak brouka rozklikněte nebo hodte na zem, představte si že na zbrani máte bonus
7) naběhněte do 4tého města, když uvidíte upíra, dělejte že tam není.. když uvidíte mystika se 40ti a méně hp, vysmějte se mu že je mrtvý
8) představujte si, že jste top killer a nikdo na vás nemá
9) další tipy a triky: když chcete shodit hp chtsákům, gmkám, použijte obvaz a představte si, že jeho hp vážně klesly na 5000, když máte možnost koupit kulas ve 4tém městě, radši zajedte do ostrovic, at je více srandy

"Radsi reste ekonomiku a ceny " ekonomika a ceny se dají řešit, ale bez blacka (ten to vždycky posere(oká sorry, tak jen většinou))

"je zbytecny resit cokoliv .. :) pixee se vyjadril" když si chtěl řešit to, co bylo a je vyřešené, nemužeš se divit xD

doufám, že si byl nafetovanej jak čolek když si to psal (pixee tvrdí že určitě jo)... jestli ti to takhle pálí klasicky, tak... nevím co na to říct :( je mi to líto no

ale odpouštím ti, až budeš příště rebelovat a zakládat téma o tom jak je to tu špatné, drž se toho, co se dá udělat pro to, aby to tu bylo lepší a zároven tu byli hráči... bo se furt opakuješ... a nedivím se, že je pixman roztočenej když ti pokaždé musí napsat, že nehodlá platit server pro 5 lidí...



To jsi psal náměsíčnej, nebo jsi vážně tak vypatlanej ? :)
Je k smíchu jak se tu snažíš být vtipný a ták ..

Těch 5 lidí, kteří to cítí stejně jako ty, se můžete chytnout za vocásky a mrskat.

Prostě by se ti každej vysral na nějaký nový sračky když je hra fun.

To je jako by jsi chtěl po hráčích aby chytali ryby když je fun .. :D
# 23.9.2015 17.47
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
kdybych se snažil být vtipný, tak by to vtipné bylo, problém je v tom, že jsem to myslel zcela vážně, a vyvrátil ti celej tvuj předchodzí komentář (kterej vypadá na to, že ho psal retard)

těch 5 lidí, co to cítí stejně jako já, sem napsalo, narozdíl od těch tvých 20ti :D

furt nechápu co chceš říct tím, že by se mi každý vysral na nové sračky když je to fun... jestli je něco v té hře nepoužitelné, nebude se to používat at je fun nebo klasik, když je něco dobré, používá se to at je fun nebo klasik...

vole máš iq 85, věčně vyfetovanej mozek a mě budeš psát vypatlanec xD

jdu se zabít fakt, rozsekal si mě
# 23.9.2015 18.01
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Ti lidé sem psát nemusí, stačí když odhlasují :)

Slovo vypatlanec ti patří právem když neumíš pochopit to, že např. rybko je použitelné, máš z něj hp ryby, peníze, láhve, apod .. Jenže je fun a každý se ti na to vysere, dostane to jinou cestou. Snažší cestou.

To samé by platilo u nějaké sračky, kterou by jsi zase udělal. Pochop.
# 23.9.2015 18.13
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

lubosek
uživatel
SZ
Tak ještě jednou, kdy konečně pochopíš, že jsem to zkoušel už 3x a vim moc dobře, že se to prostě nechytilo, že to lidi za pár dnů omrzelo a hrálo to sotva 10 lidí? To je tak těžký pochopit, že to prostě nehodlám platit pro pár lidí?
# 23.9.2015 18.32
jsem pixee
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jo táák to myslíš, to beru ale mě šlo o to, že nex psal co by třeba změnil, přidal, já k tomu napsal že jsem to plánoval ale nešlo mi to... a ty máš v tématu napsané že moje změny bys nechal, a pak pod muj koment napíšeš že protože je fun, každej by se mi vysral na změny xD na ty změny se nedá vysrat když jsou prostě součástí hry... taky jsem nevylepšoval ty povolání s tím, aby se na ně na funu sralo, mě jde právě celou dobu o to, aby se to používalo právě na funu (například bomby u pobudy, jsou levné jak svin a tak se ta bomba může spamovat, kdyby to byl klasik tak si to nikdo nedovolí koupit aj kdyby to stalo kilo jak ted)

"Ti lidé sem psát nemusí, stačí když odhlasují" no já nevím... pár chytrých lidí jako empty, santea, lístek, bio ti sem napíše, že klasika se nedá rozjet, třeba i hlasovali pro klasik, ale ví, že s pixeeho prioritou (a to co největší počet hráčů), to není možné... naopak plně s tebou souhlasil jen retardovanej emko jehož hlas se ani nepočítá..
# 23.9.2015 18.36
pan black
uživatel
SZ
Vyjádřím se jen ohledně itémů a věcí, ostatní stejně nijak nezměníme. Aby se nějak zreguloval počet peněz ve hře, zvednul bych ceny spotřebního zboží, jako jsou léky, mana, náboje, šípy a zbraně. Představoval bych si to tak cca 15-20k za černý kulas, 400chk velká lahev many (což je stejně strašně máááálo, když dává 2000 many), 100chk za malej lék a 500 za náboje a šípy. No jinak co se týče směnného systému, nemůžete se divit, že za to můžou gm sošky. Viděl jsem minimálně 15 gm sošek za 8 nahraných hodin, přidaných do hry prostřednictvím questu. Gm soška bývala dřív opravdu rare předmět o který se lidi přetahovali, ale teď je to jen další pitomost za 50k. Už jsem upozorňoval Chmazky, aby gm sošky nechali plavat, ale bylo pozdě. Jako sorry, ale dát hledačku o gm sošku, wtf vemte si to tak, že takovejch hledaček je za den cca 8 (4 Chmazky). Ono je to sice jen 8 gm sošek, ale taky 8/3 vip předmětu.. Samozřejmě jsem zase zapoměl pointu, znáte to, chcete něco napsat, píšete ale vlastně nevíte co jste chtěli napsat. No, směnný systém fungoval dobře, ale nemůže fungovat s takovým to režimem.

Pro hráče: Napište mi do PM, nebo sem (ale nesmí to být OT), jaký vip item by jste chtěli za 3 gm sošky. U tohoto itemu se zůstane, za sošky bude od teď pouze tento item, který si zvolíte. Když už se nic jiného nedá dělat, tak tu hru můžeme alespoň zpomalit, aby nám vydržela co nejdéle. Prozatím za gm sošky není nic, nechte si je v bance, nikam vám neutečou. Toto je jediná změna která platí, zbytek mi musí schválit náčelník.
# 23.9.2015 19.14
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Stara klasika byla sice fajn, ale to uz je bohužel minulost a nejspis to i minulosti zustane.
# 23.9.2015 19.44
 
lubosek
uživatel
SZ
Blacku si zkus změnit ceny, ale uvidíš že se nic moc nezmění, nevim jak jste si řešili chmazky, kolik jste jim dali chk na questy, itemů a vipek ale pokud dost tak prostě nikdy není možný to uhlídat, můžeš 100x psát at dávaj menší ceny (což jste si měli vyřešit vy, do tohodle jsem já nezasahoval). Dej si klidně lék za 1k, když to s novejma cenama nepojede, nahodim starý, jednoduchý.
# 23.9.2015 19.48
jsem pixee
lubosek
uživatel
SZ

lubosek:nevim jak jste si řešili chmazky, kolik jste jim dali chk na questy, itemů a vipek



tim jsem nemyslel, aby si Chmazky vydělávaly na souteže rybařením, to ani nezkoušej to jim rovnou můžeš sundat práva, nikdo ti soutěže ze svýho dělat nebude a když už, dojde ti tam 5lidí protože budou vědět, že nic nevyhrajou a opět bude ve hře 10 lidí
# 23.9.2015 21.45
jsem pixee
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Obrázek
# 23.9.2015 21.47
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Souhlas s Blackem. Máme nějaký čas ozkoušet "zpomalený vývoj", tak do toho, budu se těšit, co z toho vzejde.
# 23.9.2015 23.13
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Bob126
uživatel
Obrázek
SZ
Podle me by to chtelo reklamni kampan. Billboardy, TV reklamy, letacky atp. To vam rika Bob.
# 23.9.2015 23.32
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Bob: To sis udělal novej acc z nové ip jen proto, abys nám řekl něco, co už zaznělo nespočetkrát a víme, že nebude?
# 24.9.2015 1.00
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Bobe: neblázni :-) víš jakej je rok a kolik her existuje? :-) Trochu jsi zaspal :-) Chmat je spíš rodinná hra, která se šířila přes kamarády, ale ne nijak masivně po milionech. A hlavně v době, kdy se spustila, byla naprosto unikátní..To už teď není...

Jinak k tématu, není snadný udělat hru tak, aby vyhovovala všem (Giz by mohl vyprávět :-) ), ale je na vás, kdo hrajete, aby jste se přizpůsobili tomu, co je a přestali remcat. Jednomu vyhovuje fun, jednomu původní. Dohromady to ale udělat nejde, Tak to už pochopte a užívejte si hru, která je pro vás zadarmo a která pro vás (stejně jako pro mě a starší hráče) bude ta, na kterou nikdy v životě nezapomenete..
# 24.9.2015 9.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Diskuse mimo mísu » CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.