Chmatákov online


Fórum – CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

Fórum » Diskuse mimo mísu » CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Myslíte si, že je normální dělat každý den akce od 3-4 chmazek ?

Aby "Správce hry" dopoval každý den Chmazky vytvořenými chk a itemy ?


Pixee dělá pro tuhle hru vše, chápu ... je těžký se zavděčit všem .. vlastně je kurva dost těžký se zavděčit i polovině této komunity ...

Kolik do toho nacpal litrů, času, nervů, ... bla bla ...

Dost.

No, každopádně, toto téma píši ohledně názoru hráčů.
Zajímá mě koment všech, ... vlastně, všech Ofíkářu + všech normálních lidí ..


Zastáváte stejný názor jako já, že je hra záživnější, když si na vše musíte vydělat sami ?
Tvrdě, poctivě si vydělat i na tu nejmenší maličkost ?

Nebo je pro vás hra lepší tak, jak nyní je ?
Miliony chk, vipek, apod .. ?

Abych pravdu řekl, já měl vždy rád takový ten klid, kdy si člověk vážně vydělával tvrdě. Až pak mohl zamachrovat se zbraní, po tvrdé práci, která byla znát.

Nyní jsi někde na mapě, je vyhlášená hledačka, ty jsi blízko a náhodně vyhraješ kulomet (16000chk ?) Nemluvě o jiných věcech ...

No, ptám se, není lepší taková ta poctivá, pohodová hra ?

BTW // tED PŘIŠEL HOCK, SNAD SE VYJÁDŘÍ ..

LIONESS MÁ GM1 :D :D

Není to dlouho co omylem místo 161 zakopala -161 = black GM .. ..

Shitzel .. :D



Naposledy upraveno: 23.9.2015 18.13

# 22.9.2015 19.13
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

  • Souhlasíš se mnou ?
  • NE7 hlasů, 18 %18 %
  • ANO29 hlasů, 74 %74 %
  • JE MI TO FUCK .. 3 hlasy, 8 %8 %
  • Celkem 39 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to jste jako fakt doufali? xD od začátku je pro pixeeho prioritou počet hráčů... když už z toho nic nemá, tak nechce platit server pro 5 lidí...

každej miluje rebely, proto hlasujou pro klasik ofík, přitom byl na forku nejméně 3x odhlasovaný fun :D

snaha byla.. tak zas za měsíc no
# 22.9.2015 20.33
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Nech sa spraví ešte 1 server :D
# 22.9.2015 20.34
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Kdyz myslis .. :) ..

Kazdopadne organizace na picu, ale do toho je mi uz hovno .. :)

Jak pise Patrik, snaha byla ...;)
# 22.9.2015 20.37
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

lubosek
uživatel
SZ

amfetamin:
Kazdopadne organizace na picu, ale do toho je mi uz hovno .. :)



To jako vážně píšeš ty? Vzpomen si co ty jsi tam dělal za bordel, když jsi měl přístup na vps a pak mluv o organizaci. Ale opět, ikdybych tam měl 11ti letý děti, co ani psát neuměj, co je kurva tobě do toho, ty jsi svoje šance měl a celkem dost jich bylo a pokaždý jsi něco posral a ted bys tady chtěl spasit server?



Naposledy upraveno: 22.9.2015 20.40

# 22.9.2015 20.39
jsem pixee
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Já to měl taky rád po starém, ale jelikož se ve hře už neukazuju, je jakýkoliv můj hlas irelevantní (nemůžu přece pindat do něčeho, čeho se neúčastním 3-( ). Počet lidí je asi dobré měřítko (hlas lidu hlas Boží, že) - takže tady dávám vedení za pravdu. Chmat se může hrát v periodách od wipu do wipu a lidem se to líbí tak proč ne.

amf: Klíďo si můžeme udělat vlastní píseček, nikdo nás nenutí hrát podle žádných pravidel a já se klidně budu předhánět v pomalém skillení rybka - tedy až bude čas :-D
# 22.9.2015 20.39
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Pixee dychej ..pisu ze je mi do toho hovno ...

Ji nikdy za dobu spravcovani nikoho neomezil a ani nijak nepospinil ...

Jedine co bylo .. Kdyz jsem mazal blackovi ucet ..

Nic jsem nezkurvil... Odesel jsem jestli si nepamatujes ..

Pak jsem byl chts a vyhodili jste me za to ze jsem byl prisnej a nekompromisni v urcitych vecech ..

Takze tu nemel sracky ... Ja to nedavam za vinu tobe, tak by jsi si mohl odpustit tve narazky na me ..


Johne, nebylo by to spatne :)
Nema cenu resit .. Kazdy asi budeme tvrdit neco jineho ;) na ostatni veci ktere jsem delal jsi zapomel, ze ? ...

Fuck ... Jen jsem dal navrh a otazku lidu .. Nic vic .. Nic min ... Nevim o co ti jde ..
# 22.9.2015 21.01
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Souhlasím s Pixem,myslim ze tohle je proste asi nejlepší možná podoba serveru.
Musíte se smířit s tím ze lidi uz fakt nebudou vydělávat skillama,navíc je problem na server vubec lognout tak proč teď neco měnit.
Ja osobně jsem takhle spokojenej a baví me to jak sviň :)
# 22.9.2015 21.11
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
No někdo zase smazal tema, no tak to napišu znova.. hodně zkraceně
BUĎ NECHTE SERVER JAK JE NEBO WIPE A STÁLÝ POŘÁDEK, myslím tím to tak aby za týden- dva nebyl zase zlom a do hry se začalo dávat takové množství peněz a věcí.
# 22.9.2015 21.41
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
kubaa
uživatel
SZ

Ouneel:No někdo zase smazal tema, no tak to napišu znova.. hodně zkraceně
BUĎ NECHTE SERVER JAK JE NEBO WIPE A STÁLÝ POŘÁDEK, myslím tím to tak aby za týden- dva nebyl zase zlom a do hry se začalo dávat takové množství peněz a věcí.


Jasně, že by zlom byl jelikož by to nehrálo tolik lidí jako ted :)
Vůbec nechápu o čem se tu diskutuje
# 22.9.2015 21.44
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Byl jsem na Biově Q, bylo to o prašulky (což vlastně není špatné, alespoň to z vás random záškodník nemůže hned vykillit) a musím říct, že těch pár desítek tisíc chk navíc vlastně až tak moc nekoliduje s ideou klikacího skillení. Stejně jsem chodil s vázama k Otomarovi, jen když jsem potom nakoupil další propriety pro skillení, tak jsem neměl prázdnou kapsu.

Amf: Mám 100 rybko a zručku, dodělal jsem to dneska :-P
Jestli s tím začnem, měli bychom stanovit nějaké regule (bez clickera, žádné afk, žádná pomoc z venčí) a nějaké pravidelné srazy u rybárny. Třeba v RuneScape je pro tohle opora přímo v herním systému. Říká se tomu ironman a znamená to, že ironman account nemůže nijak interagovat s ostatními, i když je s nimi na stejném serveru. Jo, a má jen jeden život :D
# 22.9.2015 23.29
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Můj názor je asi všem znám, já byl vždy zastánce pomalejší hry.

Aktuální stav serveru:

Sám jsem něco odsprávcoval, něco odprovozoval server. Je pravda že se nejde zavděčit všem. To je nereálné i mimo CHO. Mě osobně aktuální stav hry nic neříká, momentálně mám při ruce ve hře práva. Když mám chvilku a vlezu mezi hráče si popovídat, náhodně si vypíši několik hráčů tak jejich stav chk není průměr 200k, ale půl mega. Ono je sice hezké, že se do hry dává spousta peněz a věcí. Ale taky musí mít hlavně peníze nějaký užitek. Pokud je průměr na AKTIVNÍHO hráče 500k+, ale zbraně, munice a vše stojí řádově pár korun tak chk jen přibývají. Do vip itemů se investovat těm hráčům taky moc nevyplatí, protože jich jsou ve hře stovky a snad každý hráč již nějaký takový item vlastní. Ekonomický stav tedy nepoužitelný, a už je hra pouze o zabíjení jiný hráčů. Což s tím zabíjením to také není slavné. Většina hráčů se pak nahrne do jedné lokace primárně v blue zóně kde zevlí někdo z gm a tam si nadávají a buzerují gm tým a nexe ( lol ) s tím aby se uspořádal event.

Že hráči mají eventy rádi, to je sice fajn. Ale kdyby ty eventy alespoň za něco stáli. Zbožňuji když chmazák napíše při hledačce: MÁMA MĚ PRAŠTILA HEVEREM A ZAPOMNĚL JSEM KDE SE NACHÁZÍM. KDO MĚ NAJDE DOSTANE ČOKOLÁDU. PS: JSEM V OSTROVICÍCH. .. za to bych řezal. A je to možné vidět ve hře denně. :D Pak přijde další exot a udělá 3/4 hodinovej event v sobotu v 9 ráno, kdy je ve hře s bídou 15 hráčů (z toho mám lognuto já pět účtů :D) a pak odpoledne čumí jak puk, když mu Black řekne ať praská udělat akci, protože TEĎ JE FULL SERVER.

Proč tu asi nefunguje klasik server:

Je pravdou že kluci zkoušeli udělat různé druhy serverů od mega funů až po brutal rate. Neklapalo jim ani jedno. Osobně si myslím, že je chyba v tom, že vše nastavujete a předěláváte za běhu, pak jeden noob zabrečí na fóru že ho nebaví chytat ryby 10 hodin, dalších 20 oveček se k němu přidá a vy stahujete ihned rate. To se potom nasere ten zbytek hráčů, kterým to vyhovovalo protože u toho vlastně seděli zbytečně, přestanou do hry chodit a zbude aktivní jen ten ubrečený náčelník a jeho 20 oveček. Ti zjistí, že ve hře pomale nikdo není, páč druhá skupinka zase přestala aktivně hrát a tím vzniká prázdný server. A furt dokolečka. Když jsme s Amfem a Foreskem provozovali hružku, měli jsme většinou připravený kompletně systém, tým, ekonomiku, počítali jsme a vymýšleli všechno možné. Amf jistě pamatuje ty hodiny na teamspeaku. :) A musím říci že nám to v rámci možností fungovalo, protože byl nastolen režim. Pamatuji dny, kdy byl server narvaný že mi nestačil výkon virtuálu a pak byl zase nějaký ten den poloprázdný, ale mi jsme si vyloženě museli přetahovat hráče v té době běžel náš server, jabko, chfuture a ještě Bumovo server, to je na zdejší komunitu moc. V tomto máte obrovskou výhodu. A dokud jsme nezačali měnit zajetý režim protože jsme chtěli mít full server neustále, tak to fungovalo. Další obrovskou výhodou je Fredyho postřeh, že dokáže pracovat více se serverem a podstrčit mu různé změny hodnot, tak aby bylo každé povolání hratelné.

Herní prvky se dnes vůbec nepoužívají. Přitom je to škoda, proč třeba pobuda nemá přidělenou alchymii a naopak se neubere řemeslníkovi ten prostě nemá co míchat lektvary. :D Když stáhnete ze shopu láhev s manou (tuším že je velká a malá?), malou nechat v shopu, velká by se dala pouze vyrobit. Hned má pobuda kšeft, stačilo by si sednou a takové věci pořádně promyslet. Každý by se jistě v nějaké postavě našel a rozmyslel si jakým směrem chce hrát. Jestli chce válčit jako bojovník nebo si jen chillovat s prutem u vody. A že by se nekillilo? Já si myslím opak, pokud nebude kulas stát 20k a nebudu na něj vydělávat dva dny, abych o něj pak za pár sekund přišel, tak se killit bude. Ach jo, kde jsou ty doby.., kdy jsem ze vstupu do 4. města měl obrovský respekt. Protože byl plný zabijáků. :D Dnes tam člověk projde a oni stojej a čuměj. :D

Závěrem:

Opět nejchytřejší nex, řekl úplně hovno. Ale aspoň jsem si vylil srdíčko. :) :D

Každopádně mě je jedno, jak to vedete. Pokud Vám to takto vyhovuje prosím, nikomu nic nevnucuji, jen říkám své postřehy, proč Vám evidentně klasik server nefunguje. Zkráceně bych řekl, že komunita na serveru se vždy odvíjí od gm týmu.
# 23.9.2015 8.13
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Keby že je ďalší wipe tak s full servera to padne na kolko?? 5 hráčov?? 8??? Zatiaľ. By som to nehala tak.keď bude ďalší wipe tak o mesiac dva try tak sa môže skúsiť niečo medzi amfovou tvorbou a čo je teraz treba kulas nebude stať 1,2k ale 3k skilli sa trocha spomalia.A keď tak to nik nebude hrať najhoršia sa teto zmeny čo sú.A čo sa tyka chmaziek.Mali by dostávať nijaké veci nie až toľko ale tak raz za mesiac napriklad po 100k ale to všetko neskôr a nie teraz prečo chcete. Rušiť server ktorý je full skoro furt to tu nebolo už dlho s offika sa stáva jabko a na jabku tam sa da povedať že bolo furt full.Tak prečo to teraz meniť??
# 23.9.2015 8.34
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
"proč třeba pobuda nemá přidělenou alchymii a naopak se neubere řemeslníkovi ten prostě nemá co míchat lektvary. :D Když stáhnete ze shopu láhev s manou (tuším že je velká a malá?), malou nechat v shopu, velká by se dala pouze vyrobit."

chtěl jsem jí dát léčiteli, pobuda má dost převratných skillů od neviditelnosti po bomby :D alchymie dělá spoustu věcí na hp, lektvary na hp muták a mana, v podstatě full podpora pro mystika :D

chtěl jsem dát malou prázdnou pryč z shopu, a udělat to tak aby velká heal lahva dávala o dost víc jak smallka nebo malej elík (kterej by vlastně ani nešel vyrobit), malá lahva na manu by zustala v shopu a dávala by třeba jen 400, zvedla by se její cena takže by byla drahá jak svin, a vyrobený elík na manu by dával třeba 2k (aby to nebylo tak že z 10ti bobulí co nasbírá za 5 sekund udělá 8 full mana lektvarů)

jak jsem už několikrát psal, nedá se trvale upravit síla healů, musí se pokaždé hledat uplně od začátku (to samé muták), a když nemůžu vytvořit op lektvary, nemá smysl alchymii dávat někomu komu by se hodila, protože v praxi nemá využití :'(

edit: hned jak jsem zjistil že mužu upravovat tyto věci, jsem měl v plánu to celé překopat aby se v všechny skilly daly použít, a měly využití do pozdější praxe (a jediná praxe na ch je killení)... bohužel přišly problemy s healama, což je základ toho, abych mohl změnit celej systém killení, aby měl vyskillenej člověk 100% šanci na výhru nad člověkem, co logl před pár dny a vyskillil jen přesnost... asi jsem na to low, a taky nezmůžu nic dokud mi pixee nevrátí přístup :( (při psaní poslední věty jsem brečel)
# 23.9.2015 8.35
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Taky jsem měl raději starý server, kdy sis musel vše zasloužit, kdy se vedla válka o příšeru a VIPko mělo nějakou hodnotu. Pamatuju si, jak jsme vždy společně logovali na příšeru a zároveň s náma i plno jiných klanů a mělo to sakra něco do sebe. Vyskillit mystika bylo něco, protože nikdo neměl pořádně peníze na manu atd.

Ale to už teď nebude fungovat. Hlavní výhodou bylo, že tehdejší hráči měli chuť hrát role playing. O tom taky tahle hra původně je. Hráč by se měl zabavit sám, případně s přáteli. Ale na to vám v současné komunitě a v zástupu tisíce jiných her každý kašle.

Osobně si myslím, že by se ale mohla upravit jedna věc. Ok chápu, že peníze a zbraně do hry musí, kvůli zabíjení. Ale proč se do hry cpe tolik VIPek? Pár dnů zpět jsem začal hrát, a když jsem viděl kolik jich každý má, tak mě to celkem překvapilo. Co omezit přísun VIP předmětů (kromě zbraní) do hry? Já nevím, např. jeden předmět týdně při nějaké pravidelné velké soutěži? Když bude ve hře minimum těchto předmětů, tak jejich cena mnohonásobně stoupne a konečně budou mít hráči využití pro ty statisíce, ne-li miliony co nosí v invu.
# 23.9.2015 9.11
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Fredy, je možné že jsem některé tvé příspěvky nepostřehl. Ale to je jen zlomek víš co, ono se dá s tou hrou pracovat dobře.
# 23.9.2015 9.14
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Diskuse mimo mísu » CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.