Chmatákov online


Fórum – CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

Fórum » Diskuse mimo mísu » CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Myslíte si, že je normální dělat každý den akce od 3-4 chmazek ?

Aby "Správce hry" dopoval každý den Chmazky vytvořenými chk a itemy ?


Pixee dělá pro tuhle hru vše, chápu ... je těžký se zavděčit všem .. vlastně je kurva dost těžký se zavděčit i polovině této komunity ...

Kolik do toho nacpal litrů, času, nervů, ... bla bla ...

Dost.

No, každopádně, toto téma píši ohledně názoru hráčů.
Zajímá mě koment všech, ... vlastně, všech Ofíkářu + všech normálních lidí ..


Zastáváte stejný názor jako já, že je hra záživnější, když si na vše musíte vydělat sami ?
Tvrdě, poctivě si vydělat i na tu nejmenší maličkost ?

Nebo je pro vás hra lepší tak, jak nyní je ?
Miliony chk, vipek, apod .. ?

Abych pravdu řekl, já měl vždy rád takový ten klid, kdy si člověk vážně vydělával tvrdě. Až pak mohl zamachrovat se zbraní, po tvrdé práci, která byla znát.

Nyní jsi někde na mapě, je vyhlášená hledačka, ty jsi blízko a náhodně vyhraješ kulomet (16000chk ?) Nemluvě o jiných věcech ...

No, ptám se, není lepší taková ta poctivá, pohodová hra ?

BTW // tED PŘIŠEL HOCK, SNAD SE VYJÁDŘÍ ..

LIONESS MÁ GM1 :D :D

Není to dlouho co omylem místo 161 zakopala -161 = black GM .. ..

Shitzel .. :D



Naposledy upraveno: 23.9.2015 18.13

# 22.9.2015 19.13
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

  • Souhlasíš se mnou ?
  • NE7 hlasů, 18 %18 %
  • ANO29 hlasů, 74 %74 %
  • JE MI TO FUCK .. 3 hlasy, 8 %8 %
  • Celkem 39 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
souhlasím s lístkem ohledně vipek..

nexi: to je mi jasné že si nečetl všechny ty topiky co jsem o tom založil :D proto jsem to napsal znova, kdyby právě šly ty healy tak to otevře dveře dalším krutým úpravám, udělalo by to pár skillů ještě použitelnějšími... ale je toho málo co zmůžu :(

třeba Sam na konovici přetváří hru tak, aby všechno co v ní je, mělo smysluplné využití, třeba s nepoužitelnou taktikou (dá +1 dmg na dýku), sběračstvím, hledáním kostí apod.. takhle bych to chtěl i tady... ale bez gizma :'(
# 23.9.2015 9.51
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Beztak by ti to bylo k hovnu fredy ..
Kdo se s tim bude srat kdyz je fun server a kazdy se ti na to vysere :)

Radsi reste ekonomiku a ceny .. Nez nejaka vipka .. :D ..
Vlastne, je zbytecny resit cokoliv .. :) pixee se vyjadril :)

Btw.. 21:4 .. :P:twisted:

Johne, necham ti pmku az prijdu z prace a domluvime se :P
# 23.9.2015 11.45
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
"Beztak by ti to bylo k hovnu fredy .." ne nebylo.. není mi k hovnu to co jsem už udělal :D
"Kdo se s tim bude srat" bůh.. kdo jinej, proti mě jste nepoužitelní sračkouni...
"kazdy se ti na to vysere" víš, změny co jsem udělal jsou součástí hry, vysrat se na ně můžeš jedině tak, že nebudeš hrát vůbec ;)

kvůli amfovi jsem si připravil podrobný návod na to, jak hrát bez Božích změn:
1) založte si bojdu
2) sežente prachy (quest, rybaření)
3) vyskillte se
4) sežente white kulas (bejvalá top zbran hry)
5) zabijte chmatosaura, srdce vyměnte za brouka (nebo co tam ted je)
6) brouka přetáhněte na white kulas, pak brouka rozklikněte nebo hodte na zem, představte si že na zbrani máte bonus
7) naběhněte do 4tého města, když uvidíte upíra, dělejte že tam není.. když uvidíte mystika se 40ti a méně hp, vysmějte se mu že je mrtvý
8) představujte si, že jste top killer a nikdo na vás nemá
9) další tipy a triky: když chcete shodit hp chtsákům, gmkám, použijte obvaz a představte si, že jeho hp vážně klesly na 5000, když máte možnost koupit kulas ve 4tém městě, radši zajedte do ostrovic, at je více srandy

"Radsi reste ekonomiku a ceny " ekonomika a ceny se dají řešit, ale bez blacka (ten to vždycky posere(oká sorry, tak jen většinou))

"je zbytecny resit cokoliv .. :) pixee se vyjadril" když si chtěl řešit to, co bylo a je vyřešené, nemužeš se divit xD

doufám, že si byl nafetovanej jak čolek když si to psal (pixee tvrdí že určitě jo)... jestli ti to takhle pálí klasicky, tak... nevím co na to říct :( je mi to líto no

ale odpouštím ti, až budeš příště rebelovat a zakládat téma o tom jak je to tu špatné, drž se toho, co se dá udělat pro to, aby to tu bylo lepší a zároven tu byli hráči... bo se furt opakuješ... a nedivím se, že je pixman roztočenej když ti pokaždé musí napsat, že nehodlá platit server pro 5 lidí...
# 23.9.2015 13.58
l TURBO l
uživatel
Obrázek
Ve hře: Král,Gonzor
SZ Mail Skype
Já bych souhlasil že (Wipe by byla dobrá věc). Protože věčina lidí když se na ně kouknu dalekohledem tak vidím každej 100k+(Hráči kteří to hraju déle ne začátečníci).Ale prostě já např mam 2Mega,10Vipek. Vím že vás to nezajímá ale věčina hráču by chtělo wipe protože to je už divné když to je hra plná Questu a zloby a nic už vás nenapíná!!.:) (Ale nechal by jsem pořád fredyho změny jak jsou !. :)
# 23.9.2015 14.01
Ou mam rád stížnosti ale ne nahé kluky!
lubosek
uživatel
SZ
Nevim kdo se takhls rozjel s vipkama.. ja dal do hry od wipe max 3.
# 23.9.2015 14.11
jsem pixee
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Fredy, hezký návod. :D

Těch itemů je požehnaně to je pravda. Dneska jsem projížděl namátkově některá vipka. :-O
# 23.9.2015 14.20
 
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web
Souhlas ;-)
# 23.9.2015 14.42
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web

Nevim kdo se takhls rozjel s vipkama.. ja dal do hry od wipe max 3.



By mě taky zajímalo,.

Když byl ještě jiný Směnný system psalo se Všechny VIP mohou do hry krom GM VĚCÍ,..

Já na to dával pozor a najednou běhaly ve hře lidi i s těma GM Věcma tím to začalo,..

A nevím co tu jedete,. pix psal že to zustane takhle jak to je takže je zbytečný tu spamovat a hádat se až bude wipe jestli vubec někdy bude všichni se to brzo dozvíte,..

Vše co mohu napsat,.
# 23.9.2015 15.04
FUCK IN THE POLICE
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Jen tak plácnu, jednou za 10 truhel ti padne oko nebo 2. Teď si představ, že je ten Q kdy se rozhazujou truhly a nasbíráš asi 30 truhel. Máš cca. 6-8 očí + někdo oči dropuje protože neví na co jsou. Teď byla možnost truhel ze saura, to jsou další oči.

Tímto se dostalo do hry asi 40% VIPek.

Hocku nemusíš se ničemu divit, sám když už jsi dělal Q si dal do kopáku asi 4 gm sošky. Sice Q tak často neděláš, ale když už si je dělal do hry se toho dostalo dooost. xD

Dost tomu dopomohl ten směnný systém.
# 23.9.2015 15.13
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Je zbytečné házet to jeden na druhého, o to tu přeci vůbec nejde. Jen to není vyvážené. Na starém ofiku, bylo peněz mnohem mnohem méně, ale cena VIPek byla 500k + a teď když má každý peněz, že neví co s něma, tak se tu prodávaj za 200-300k, protože je jich hodně.. Jde o to, že už nemají žádnou hodnotu. Kdyby byl ve hře nedostatek VIP předmětů, jejich cena by mnohonásobně stoupla a potom by i ty peníze měli nějaké uplatnění. Hlavně si pamatuji, že dřív se dávalo do hry od každého VIPka ideálně jeden, max 2 kusy. Což zase cenu zvedlo.

Cekově si myslím, že ten směnný systém by měl být pouze na zbraně a ostatní by se mělo dávat do dlouhodobých Q. Jedno VIPko týdně do hry a cena bude několikanásobně vyšší.
# 23.9.2015 15.28
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ono už to začíná být jako rituál. Chcete zrychlit skilly, dělat q několikrát denně (poslední dobou to vypadá na forku jako závody o tom, kdo udělá z Chmazky víc q denně), zlevnit zbraně, dát všechny vipka do hry, vyvážit povolání atd., atd...Když se to vše udělá, vadí vám moc věcí ve hře, moc chk, moc vipek, tak voláte po původním serveru a chcete wipe.
Když je wipe, řvete, že už nebudete skillit, protože je to moc pomalý a málo věcí ve hře. Tak se přidají věci, chk, vipka a zase zakládáte témata, jak je všeho moc..Je to pořád dokola. Je těžký skloubit to tak, aby jste byli spokojení všichni. Ideální by bylo, kdyby hrálo tolik lidí, že by nebyl problém spustit u pixe i druhý server, aby si každý mohl vybrat. Takto se musíte smířit s tím, co je ve hře a buď budete hrát nebo ne..
# 23.9.2015 16.20
 
Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web

(poslední dobou to vypadá na forku jako závody o tom, kdo udělá z Chmazky víc q denně),



Prostě předtím jim to nešlo nechal jsem je at si dělaj akce kdy chtějí,nešlo to tak sem zaved tohle kdo neudělá akci prostě warny a down,. nabere se někdo jiný kdo bude dělat akce, hračum to takhle vyhovuje,. chtěj to takhle jak to je bože tak co měnit,.

Mají pravidlo napsat jednu akci denně na forum jejich problém že udělají víc akcí a píšou to tam mě stačí aby každý napsal jednu akci na forum kterou udělaj a mají splněno,.

To mi bohatě stačí,. zbytek je na nich...

Pix to měnit taky nechce takže zbytečný téma a muže se to zamknout,. Čs to je vše
# 23.9.2015 16.32
FUCK IN THE POLICE
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Souhlasim s tím co píše Dvojlístek,na ten směnnej systém bych se bud uplně vyprd a nebo to nějak osekal a dával za ty sošky jen pár určenejch VIP věcí..
Bohužel je pravda to že většina VIP itemů se dostala do hry díky tomu systému.
Většina VIP itemů by se pak dávala jen do nějakých větších Questů,tudíž by od všeho bylo ve hře fakt pár kousků,pak by právě aspon podle mě mělo smysl to že hráči budou mít třeba 500k ale například takovej tygr kterej by byl ve hře třeba jednou dvakrát by měl cenu třeba 600k,tak by se aspon trochu vyrovnala ekenomika ve hře.Bejt to na mě tak smažu jen VIP věci(pokud to jde) a jedu dál,myslim že by to nemělo mít vliv na počet aktivních hráčů.
Je to čistě můj názor tak no hate prosim :)
# 23.9.2015 16.37
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Nojo ale to se těžko dělá v již rozjeté hře. To se zas bude zakládat miliard topiců jak jsou všichni naštvaní že si včera za 300k koupili vánočku a ovocňáka.. Pokud WIPE nebude je zbytečné se o tom bavit, vše již ve hře je takže když se začne z ničeho nic zdražovat věci a dávat méně chk do Q tolik to zas neudělá.
# 23.9.2015 16.42
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Hockajda: hračum to takhle vyhovuje,.

Jasný, chápu, ale v tom případě mi není jasný, proč všichni píšou do tohoto tématu příspěvky o tom, jak je všeho moc ve hře a že by chtěli wipe..
# 23.9.2015 16.50
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Diskuse mimo mísu » CHCEŠ KLASIKU ? KLIKEJ.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.