Chmatákov online


Fórum – GONZY, SALYK

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » GONZY, SALYK [zamknuto]

Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
čus, jsem naštvaný. berte tohle tema jako stížnost
Salyk, jednou za sto let ve hře, a když už logne tak zneužívá a portuje kamarádům a své učty s 20hp ve 4. k np.. omg, to by se ještě dalo, ale to co se děje dnes?
Gonzy, KDO MU DAL CHTS? FAKT BY MĚ TO ZAJIMALO. jak někdo mohl dát tomuhle mentálovi PRÁVA GM 1?? OMG GM 1?? Teď ve hře chodí A ZNEUŽÍVÁ VŠEHO CO SE DÁ. Vidim to na DALŠÍ WPE, nebo na vrácení času. Portuje k np lidi, pak je zabiji druhym učtem před np. Když jsem byl u np a jen stál, dal na mě sleduj a druhym učtem mě po chvilce zabil, TAK CO TO JE? PROČ JSTE MU DALI GM 1? Má klan a skin CHTS a má gm 1. -_- Většímu dementovi jste to "chts" dát nemohli, fakt tedka, co vam za to dal? BORDEL BORDEL. Já chci zpět starý chmatákov:(

EDIT1: Snad to nesmažete HNED, ale necháte to tady par dni, DÍKY GM
# 11.4.2015 16.27
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD

Stránky: 1 2 3

Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
:D :D :D To jako fakt Rembe? :D Já to říkal od začátku, že si je uplatil. Falešnej člověk, jestli nemá ban tak si nezahraje, rekill:D
# 11.4.2015 21.22
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
To jako fakt :D Muže tu někdo napsat, proč ubec dostal práva?
# 11.4.2015 21.24
 
lubosek
uživatel
SZ
Mám dost.. Teď bych měl mít víc času, takže si od teď budu team nabírat sám.
pixee
# 11.4.2015 22.06
jsem pixee
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Musel se prý najít důvod jak udělat wipe, tak pro to .. :D

Né sranda ... ale na druhou stranu, nebýt readyho, tak wipe není, takže alespoň nějaké + to má :D
# 11.4.2015 22.30
...
lubosek
uživatel
SZ
Já třeba přemejšlel nad wipe už celkem dlouho, ale nechtěl jsem ho udělat, protože poslední byl pár měsíců zpátky a nechtěl jsem, aby si hráči řekli ''na to seru, stejně bude za měsíc další wipe''.
# 11.4.2015 22.35
jsem pixee
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
amf:
No, ono je to furt dokola.. po čase už jde jen o killing a předhánění se kdo má nejvíc chk/vip...

Takhle když je wipe, tak je to alespoň také o skillech, atd ..

Ono kdyby jste dali drahé ceny předmětů, tak by to bylo také o něčem jiném (lepším)
# 12.4.2015 0.01
...
pyvo10
zablokován
Obrázek
Ve hře: patrik hudec
SZ
preco mazete moj komentar vy zakryvate hraca alan delo alebo co nerozumiem. zobudte sa zo sna
# 12.4.2015 10.44
nezlobte game masteri chmataci:idea::idea::idea::idea::idea::-O:-O8-)8-)8-):-P:-P:-P:-P:-):-):-):-):-):-):-):-):-);-);-);-);-);-)
!KiWi!
uživatel
SZ
Bio ty asi nevíš že já o tom ani nemněl tušení... Sem začel hrát a seznámil sem se s Rajecem a počase sem zjistil že Rajec je dost bohatej... A tak sem račel skillit na bojdovi přesku abych si taky mohl zajít do 4. města a něco si zabít... A jak sem jí doskillil tak sem šel Killit no a tak sem potkal Gonzyho "Readyho". A ani nevím že mněl GM1. Sám sem mu záviděl že je CHTS. Já nevěděl že má GM1... Tak co mně dáváš za vinu...:evil:
# 12.4.2015 10.52
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Razen .. Moc jsi si toho ve 4 ce nezabil, ze ? :-D
# 12.4.2015 11.02
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » GONZY, SALYK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.