Chmatákov online


Fórum – GONZY, SALYK

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » GONZY, SALYK [zamknuto]

Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
čus, jsem naštvaný. berte tohle tema jako stížnost
Salyk, jednou za sto let ve hře, a když už logne tak zneužívá a portuje kamarádům a své učty s 20hp ve 4. k np.. omg, to by se ještě dalo, ale to co se děje dnes?
Gonzy, KDO MU DAL CHTS? FAKT BY MĚ TO ZAJIMALO. jak někdo mohl dát tomuhle mentálovi PRÁVA GM 1?? OMG GM 1?? Teď ve hře chodí A ZNEUŽÍVÁ VŠEHO CO SE DÁ. Vidim to na DALŠÍ WPE, nebo na vrácení času. Portuje k np lidi, pak je zabiji druhym učtem před np. Když jsem byl u np a jen stál, dal na mě sleduj a druhym učtem mě po chvilce zabil, TAK CO TO JE? PROČ JSTE MU DALI GM 1? Má klan a skin CHTS a má gm 1. -_- Většímu dementovi jste to "chts" dát nemohli, fakt tedka, co vam za to dal? BORDEL BORDEL. Já chci zpět starý chmatákov:(

EDIT1: Snad to nesmažete HNED, ale necháte to tady par dni, DÍKY GM
# 11.4.2015 16.27
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD

Stránky: 1 2 3

Rajec
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smile
SZ ICQ Jabber Skype Web
Gonzy nevěděl že má GM1 tak proč mu to vyčítáte? on za to nemůže že měl gm1 tak nevím proč jste vůbec založili toto téma. Protože ho nemáte rádi tak na něj šijete různé hovadi**..
# 11.4.2015 17.02
Miluju vraha,a nestydím se za to.

Vrah je frajer skoro jako já.
Gonzy
uživatel
SZ
jedinné co sem vytvořil byla ta sračka na alchimii
protože ste psali že mám gm1 tak sem dal random číslo
# 11.4.2015 17.03
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Tady nejde o to, že mu někdo vyčítá, že má gm1 :D ...

Tady jde o vedení xD


// A Vencu jsi vytvářel, ale mě je to fuk hele :D
btw// Tu sračku na alchymii mam v bance xD
# 11.4.2015 17.04
...
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Hocku já jsem kamarád :D
Ale stejně, je to mentál co neumí hrát poctivě, a tak si musel koupit GM. A vy co tu píšete že BLŮLAB NEMÁME HO RÁDI BLABLLBA UPLNĚ SE SNIM NEBAVITE A JAK JSTE NORMALNI". Achjoo, prostě už kazí ve hře hru, a ty vlezdoprdelky co ho tady obhajují to špiní snim.. a pak tu píšou ty random sračky
# 11.4.2015 17.10
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail

!KiWi!:Jakto že není CHTS, má sice GM práva ale má za jménem napsaný CHTS... A jak už říkal Rájec aspoň je celý den aktivní a ne 1 hodinu denně...Lepší Gonzy než žádný CHTS na kterého je spolech...



On je jako co? Nový John1? Vždyť napsal vydět s tvrdým i.. můžete se pokusit napsat, že to píše schválně a rovnou na sebe nechte spadnout poličku. I kdyby neměl mít to GM 1, stejně práva nějaké mít asi teda má, už to samo o sobě je hovadina. Rajec, jak moc si šplhneš, napiš nám to procenty. Myslím si, že o jeho pomoc nikdo nestojí, protože nikomu nepomůže.
Spalte ho.
# 11.4.2015 17.19
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Amen
# 11.4.2015 17.26
...
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Omlouvám se, zřejmě jsem mu omylem nastavil GM1, takže stížnost beru na sebe, sorry jdu se oběsit.
# 11.4.2015 17.33
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Ok, teď jsem logl do hry, pěkné to tam je, no nic. Nahraji zálohu serveru z datumu 10.4.2015 23:59 a jako by se nic nestalo, jestli chcete, můžete si zde dál diskutovat. Ještě to chvilku nechám běžet, asi do večera, zatím si můžete užít ty věci.
# 11.4.2015 17.56
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Udělej to wipe :) Je to otřepané už a ve hře není co dělat ..
# 11.4.2015 18.29
...
Rajec
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smile
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jo udělej wipe,žádný rollback..
# 11.4.2015 19.15
Miluju vraha,a nestydím se za to.

Vrah je frajer skoro jako já.
!KiWi!
uživatel
SZ
Přiznávám ani já jsem nemněl obhajovat Gonzyho ale souhlasím radší WIPE neš ROLLBACK...:-)
# 11.4.2015 19.31
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Kdyby práva měl furt, tak za ním stále jdeš. Teď, když je pro tebe nepoužitelný tak se na něj vykašleš, strašná vlezdoprdelka a strašná osoba, teď chceš z toho nakonec vyjít za dobráka, protože se bojíš že za tu podporu dostaneš ban. Smutné je, že když vám nevyšlo si užívat těch readyho práv (rajec a kiwi) tak už radši chcete WIPE úplně, nedokážete trpět to, že nejste nejlepší, tak radši chcete vše od začátku. Smrdíte a doufám že nebudete stíhat odlogávat a příjdete o moc bílých kulasů. Ale kde je teď vezmete, když ready nemá práva, že?
Je mi z vás dvou špatně.

Ale za sebe bych taky WIPE dal, ale toto není hlasování + by ta hra znovu dospěla do stejného stádia, myslím si že by se teda nic nemělo kdyby bylo WIPE. Tým by zůstal stejný, questů by bylo furt stejně, vše by bylo stejné. Nechat to tak jak to je, lidi si na to zvykli.
# 11.4.2015 19.38
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype

by ta hra znovu dospěla do stejného stádia, myslím si že by se teda nic nemělo kdyby bylo WIPE. Tým by zůstal stejný, questů by bylo furt stejně, vše by bylo stejné.


amf:

wtf ? .. Jak můžeš vědět, zda bude tým stejný, zda bude stejně Questů atd ? .. On se ti black svěřoval nebo co ? ..3-(
# 11.4.2015 19.48
...
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Protože smrdím a nemusím mít pravdu.
# 11.4.2015 20.00
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Rembus^^
uživatel
Ve hře: Rembus
SZ
Ready, co to mělo znamenat? Co chystáš na Diega? Přídu do kanaálu, tam si vytváří Ready pytle a ptá se mě: máš rád diega? Schválně sem měl napsat že ne, by to bylo zajímavé.
Nevím co je na tom pravdy ale nějaký hráč (jméno si opravdu nepamatuji) se celkem netajil tím, ba i chlubil že dostal určitý obnos za to že sem napíše dobrý koment ;) (a ted opravdu nekecám)
# 11.4.2015 20.23
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » GONZY, SALYK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.