Chmatákov online


Fórum – GONZY, SALYK

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » GONZY, SALYK [zamknuto]

Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
čus, jsem naštvaný. berte tohle tema jako stížnost
Salyk, jednou za sto let ve hře, a když už logne tak zneužívá a portuje kamarádům a své učty s 20hp ve 4. k np.. omg, to by se ještě dalo, ale to co se děje dnes?
Gonzy, KDO MU DAL CHTS? FAKT BY MĚ TO ZAJIMALO. jak někdo mohl dát tomuhle mentálovi PRÁVA GM 1?? OMG GM 1?? Teď ve hře chodí A ZNEUŽÍVÁ VŠEHO CO SE DÁ. Vidim to na DALŠÍ WPE, nebo na vrácení času. Portuje k np lidi, pak je zabiji druhym učtem před np. Když jsem byl u np a jen stál, dal na mě sleduj a druhym učtem mě po chvilce zabil, TAK CO TO JE? PROČ JSTE MU DALI GM 1? Má klan a skin CHTS a má gm 1. -_- Většímu dementovi jste to "chts" dát nemohli, fakt tedka, co vam za to dal? BORDEL BORDEL. Já chci zpět starý chmatákov:(

EDIT1: Snad to nesmažete HNED, ale necháte to tady par dni, DÍKY GM
# 11.4.2015 16.27
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD

Stránky: 1 2 3

Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Lepší žádný CHTS (nebo GM nebo co to je), než nějaký "gonzy". Takové lidi by se nemělo nabírat ani přes přihlášky, natož ho vzít jen tak. Stejně není ve hře nikdo, kdo někoho někdy uvězní. Pokud nadáváte tak je to stejně všem jedno, nechápu teda na co jsou ve hře pravidla. Dále bych chtěl do chmazky navrhnout kane88 a na pozici dalšího CHTS shedy_kanec, největší vlezdoprdelka světa. A jak se někdo vůbec jen tak rozmyslel že tu bude někdo jako gonzy CHTS (GM?), prozradí nám to někdo? Jj, jsme strašně závistivé svině co chtějí být GM a vůbec nám nezáleží na tom, že tento hráč může ostatním zkazit hru, přesně tak.
Jak dlouho bude trvat než se toto téma lockne, hoďku?

#readyiscunt
# 11.4.2015 16.33
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Gonzy
uživatel
SZ
tuto stížnost podávate jen,protože mě nemáte rádi z minulosti.Ani já sam nevím že sem měl gm1 takže se tu sklidni a nebreč tady nic sem neudělal sleduju vás přes příkaz a nezabijím vás vůbec druhým učtem jedine co sem udělal je to že sem napsal systemovku tak se tu uklidni
# 11.4.2015 16.40
 
Rajec
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smile
SZ ICQ Jabber Skype Web
Já si myslím že ''gonzy'' je výborný hráč tak i dobrý chts a jak jsem viděla tak je celý den aktivní což je výhoda v tom že líp bude hlídat nějaké lidi co budou dělat nějaké neplechy.
# 11.4.2015 16.42
Miluju vraha,a nestydím se za to.

Vrah je frajer skoro jako já.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Z minulosti? Vždyť si.. nikdo.
Neumíš psát spisovně česky.
Tvůj věk určitě není nad 16, určitě ne. Kdo ví jestli vůbec nad 14.
Toto není brečení, nikdo tě tam nechce. Obhajovat tě bude ten, kdo od tebe dostal nějakou tu malou odměnu. Vždyť tvůj účet byl založen včera sakra.

wtf lidi
# 11.4.2015 16.45
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
!KiWi!
uživatel
SZ
Rád bych k tomu něco napsal... Gonzy je náhodnou jedním z nejlepších CHTS... A nevidím důvod proč na něj podávat stížnost. Navíc je pravda co napsal "tuto stížnost podávate jen,protože mě nemáte rádi z minulosti".
# 11.4.2015 16.47
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
A že jsi o tom nevěděl? Však jsi psal že bude quest v 8 hodin, a jak by jsis ty sám dal určité množství hp, a odměny? Jo chapu jde to, ale sakra PROČ BY CHTS DĚLAL QUEST? (sakra už to pišu jako uvahu). Věděl jsi že máš práva, nezamlouvej. Kolik tě to stálo, to GM 1? To je už v tom případě blbost vedení že PRODALI gm práva, a ještě takovýmu mentálovi. A pak to má prý být jako dřív :D
edit: KIWI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tvl jak se opakujou ty samé slova, jinak Gonzy vubec nevim kdo byl z minulosti, omg lidi. CO VÁM DAL. Jednou jste mě přizvali do skupina na skype, kde byl celý ten váš "gang", tak teď tam ready asi zavelil co? že prostě napíšete na tohle téma + pro něj, co vam dá?



Naposledy upraveno: 11.4.2015 16.51

# 11.4.2015 16.49
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Vždyť ani není CHTS, má GM práva..
To stojí v chobotově a dává vám peníze nebo co? :D Že lidi co tu zajdou 1x za měsíc sem z ničeho nic chodí a komentují přesně u tohoto tématu.



Naposledy upraveno: 11.4.2015 16.50

# 11.4.2015 16.49
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Gonzy
uživatel
SZ
vytvořil jsem si nový učet,aby ste neměli hned ze začatku kecy a i když sem si ho vytvořil dnes je tam skoro víc nahraných hodin než máš ty normalně každý ví že sem ready.
Já ani nevěděl že mám gm1 práva!
# 11.4.2015 16.49
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
A to je to hrozné, máš být údajně CHTS, napíšeš .zprava bez toho aniž by na začátku bylo (CHTS) a pak se bráníš tím že "chts můžou normálně psát takové systémovky".
Když nevíš ani takovou blbost, tak tam nemáš co dělat. Ale ty tam i bez toho nemáš co dělat.
you should kill yourself



Naposledy upraveno: 11.4.2015 16.52

# 11.4.2015 16.52
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
"Že lidi co tu zajdou 1x za měsíc sem z ničeho nic chodí a komentují přesně u tohoto tématu. " To je krutá pravda:D Moc příspěvků od toho Rajec a Kiwi jsem tu neviděl.. a hned v tuhle dobu, přesně teď tu jsou najednou online:D NAHODA? :D
edit: nejvíc jak změnil styl písma, začal psát spisovně najednou:DD
# 11.4.2015 16.52
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Gonzy
uživatel
SZ
Možná vyděli příspěvek který se dá okomentovat ty tu toho moc taky nepostuješ :).
# 11.4.2015 16.54
 
!KiWi!
uživatel
SZ
Jakto že není CHTS, má sice GM práva ale má za jménem napsaný CHTS... A jak už říkal Rájec aspoň je celý den aktivní a ne 1 hodinu denně...Lepší Gonzy než žádný CHTS na kterého je spolech...
# 11.4.2015 16.57
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Asi když jsem to založil ne? :DDD
# 11.4.2015 16.57
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Amf :

Jak můžete dementni psát, že je jeden z nej chts když ty práva má chvilku :D

No čuměl sem když si vytvářel věci a psal " LOOOL" Byl hrozně štastný, že má gm 1 .. :D

Bohužel s Diegem musím souhlasit, ale nevadí mi to .. :D



Naposledy upraveno: 11.4.2015 17.02

# 11.4.2015 17.00
...
!KiWi!
uživatel
SZ
A proč tu píšu jen tak? Protože se jen tak kouknu na forko a najednou čerstvé téma a od koho...? Hmm Ouneel... A tak se mrknu a vidím že je to o Gonzovy a tak si myslím že bych sem taky něco mohl napsat je to veřejný a můžu sem taky něco napsat... A hale já se jen zastávám hráče o kterém se tu celou dobu bavíte...
# 11.4.2015 17.01
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » GONZY, SALYK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.