Chmatákov online


Fórum – Úroveň

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Úroveň [zamknuto]

Zano
uživatel
SZ
Obrázek

Úroveň ľudí čo zhadzuju jabko.
# 28.1.2015 16.54
 

Stránky: 1 2 3 4 5

lubosek
uživatel
SZ
''Boháček: Pokud by se neměla rozdělovat komunita tak nechápu proč gizmo prodával servery ale ani gizmo nemá právo ZAKÁZAT NEBO POVOLIT neoficiální servery, jelikož servery prodal a majitele mají právo je provozovat dál.''


V tý době to hrálo 10x víc lidí, ale na to jsi asi moc hloupej aby ti to došlo.
Gizmo nemá právo? :D Ale má, na jabku se prodávali práva, nastavovali skiny cizích lidí aniž by to povolili, proto se tenkrát před tím rokem a půl (možná dýl) zrušilo. A od tý doby nemáš nárok na server.

''Boháček: Ohledně té dohody, nechápu co jsem/jsme porušili jelikož si měl od všeho údaje jak VPS/SAMOTNÁ HRA.''

Co jste porušili? Děláš si srandu? Na skype jste se domlouvali jak nenápadným způsobem budete prodávat práva/itemy. Máte objednávky skinů a každej z těch skinů má majitele. Ještě nevíš čím jste to porušili?


Zano:Maximálně gizmo může tento server vypnout, pokud vidí, že došlo k nějakému porušení pravidel a pokud vím, on se k tomu nijak nevyjádřil.



Porušil pravidla už před rokem a půl, porušil je i teď když to jede nelegálně, Gizmo na to akorát nemá čas, proto jsem se toho ujal já. Naposled mi psal, že vám mám vyřídit, že už to začíná řešit i on, tak vám to teda vyřizuju.

pac a pusu
# 28.1.2015 22.21
jsem pixee
Jakub Boháček
zablokován
SZ Mail

pan black:Boháčku jsi uplně hloupej nebo jo ?

ale ani gizmo nemá právo ZAKÁZAT NEBO POVOLIT neoficiální servery



Tvůj server porušil podmínky provozování (nevím zda-li smluvní) stanovené Gizmem, dopustil se přestupku (ve větším měřítku třestný čin) využití cizího majetku chráněného autorským právem za účelem výdělku.

Vy z toho jabka.. prosím vykašlete se na prsty, my to nějak přečtem, přeneste energii na mozek, než to napíšete.



Ano, já jsem hloupý a ty si král.

Názorný příklad pro krále: Máš software třeba symbian a určité firmy si koupili povolení na toho používat ve svých telefonech pod svojí značkou ale pokud symbian nebude chtít aby ostatní firmy kterým prodal symbian nevyužívali jejich software ve svých zařízeních, tak nemůžou udělat nic jiného než aktualizaci softwarů, kterou už nebudou moc získat ostatní firmy.



Naposledy upraveno: 28.1.2015 22.24

# 28.1.2015 22.22
 
lubosek
uživatel
SZ

Zano:Jediný kdo tu vybírá peníze za VIP apod. je tady pixee :D



Ty blbečku, ty peníze se vybíraj na provoz serveru aby mohli maďarský děti jako ty hrát hlavičky.


Bum moc dobře ví, že prodával práva (ještě po mě tenkrát chtěl, abych mu ty peníze převedl z paysafecard). Takže Zano už si přestaň srát do huby, dík.
# 28.1.2015 22.22
jsem pixee
Zano
uživatel
SZ
Už tu to píšem 865x objednávky skinov nefungujú!

"lubosek":Porušil pravidla už před rokem a půl, porušil je i teď když to jede nelegálně, Gizmo na to akorát nemá čas, proto jsem se toho ujal já. Naposled mi psal, že vám mám vyřídit, že už to začíná řešit i on, tak vám to teda vyřizuju.



Mě psala tvoje mamka, že mi máš dát milion. Chceš číslo účtu nebo paypal?
# 28.1.2015 22.23
 
Jakub Boháček
zablokován
SZ Mail
PRODÁVAL JSEM PRÁVA ALE TY MOC DOBŘE VÍŠ ,ŽE TY PRACHY BYLY PRO GIZMA NA LICENCI K PRODÁVÁNÍ. A TAKY VÍŠ ,ŽE JSEM PENÍZE NEDOSTAL. A ANO PRODÁVAL JSEM JE PROTOŽE JSEM TO MĚL PRO ÚČEL KOUPENÍ LICENCE POVOLENÉ OD GIZMA.
# 28.1.2015 22.25
 
lubosek
uživatel
SZ

Zano:Už tu to píšem 865x objednávky skinov nefungujú!


To je mi uplně jedno, fungovaly a pořád tam líta 1000 lidí s nepovoleným skinem. Nevim o co se dál snažíš, jabko vám prostě nepojede a tečka.
# 28.1.2015 22.25
jsem pixee
Zano
uživatel
SZ
Ak ti to nedošlo tak som to nepísal ja. 3-( A toho Maďara si láskavo odpusť.
# 28.1.2015 22.26
 
lubosek
uživatel
SZ

Jakub Boháček:PRODÁVAL JSEM PRÁVA ALE TY MOC DOBŘE VÍŠ ,ŽE TY PRACHY BYLY PRO GIZMA NA LICENCI K PRODÁVÁNÍ. A TAKY VÍŠ ,ŽE JSEM PENÍZE NEDOSTAL. A ANO PRODÁVAL JSEM JE PROTOŽE JSEM TO MĚL PRO ÚČEL KOUPENÍ LICENCE POVOLENÉ OD GIZMA.



lollollol

netřeba komentovat, sám víš že kecáš tak pá
# 28.1.2015 22.26
jsem pixee
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Myslím že nemá cenu aby sa tu vyjadrovali ostatný hráči, pretože my nevieme čo vlastne Bum porušil alebo zas druhá strana porušila, my nevieme čo je vlastne v zmluve/dohode.

Ja len poviem že na Jabku teraz hrali hráči ktorý už dávno skončili.. Na jabku cca 30 ľudí +,- a na offiku 20 čiže myslím si že sa tá hratelnosť až tak moc nezmenšila. A príde mi blbosť zrazu zakazovať server, za ktorý si človek zaplatil.
# 28.1.2015 22.30
 
kubaa
uživatel
SZ

DieWiLDeN:Myslím že nemá cenu aby sa tu vyjadrovali ostatný hráči, pretože my nevieme čo vlastne Bum porušil alebo zas druhá strana porušila, my nevieme čo je vlastne v zmluve/dohode.

Ja len poviem že na Jabku teraz hrali hráči ktorý už dávno skončili.. Na jabku cca 30 ľudí +,- a na offiku 20 čiže myslím si že sa tá hratelnosť až tak moc nezmenšila. A príde mi blbosť zrazu zakazovať server, za ktorý si človek zaplatil.


Nevim jestli umíš číst jo, jestli jo , tak bys tohle asi nikdy nenapsal, nebo si jen slepej :-[
# 28.1.2015 22.31
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

kubaa:

DieWiLDeN:Myslím že nemá cenu aby sa tu vyjadrovali ostatný hráči, pretože my nevieme čo vlastne Bum porušil alebo zas druhá strana porušila, my nevieme čo je vlastne v zmluve/dohode.

Ja len poviem že na Jabku teraz hrali hráči ktorý už dávno skončili.. Na jabku cca 30 ľudí +,- a na offiku 20 čiže myslím si že sa tá hratelnosť až tak moc nezmenšila. A príde mi blbosť zrazu zakazovať server, za ktorý si človek zaplatil.


Nevim jestli umíš číst jo, jestli jo , tak bys tohle asi nikdy nenapsal, nebo si jen slepej :-[


Nemám čas ani chuť to vlastne čítať... Myslím že to bude stále všetko to isté dookola ale to čo som napísal je môj názor.
# 28.1.2015 22.32
 
Detektor
uživatel
Ve hře: Detektor
SZ

lubosek:

Zano:Už tu to píšem 865x objednávky skinov nefungujú!


To je mi uplně jedno, fungovaly a pořád tam líta 1000 lidí s nepovoleným skinem. Nevim o co se dál snažíš, jabko vám prostě nepojede a tečka.



Povedal kto ? Gizmo ? Kde ? .. Pokiaľ viem má zmluvu ,takže nelegálne to neni .. Tak zato pokutu dostať nemôže 3-( Vravel ,že v zmluve nemá žiadne podmienky kedy by mu to mohol Gizmo vypnúť ... Takže či sa ti páči alebo nie ten server pôjde lebo ho má kúpeny tak ako ty 3-(
# 28.1.2015 22.33
 
kubaa
uživatel
SZ
tak proč se vyjadřuješ když to nečteš ? Jo a nezapomeň napsat že je to tvůj názor, jako každej dement, kterej si myslí že tim omlouvá jeho vypatlanost.
# 28.1.2015 22.34
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

kubaa:tak proč se vyjadřuješ když to nečteš ? Jo a nezapomeň napsat že je to tvůj názor, jako každej dement, kterej si myslí že tim omlouvá jeho vypatlanost.


A načo to mám akože čítať , ako som písal určite je to všetko o tom istom... A stále nechápem prečo by som to zrejme nenapísal keby som nebol slepý :O.. Možno som dement ale som zvedavý prečo :D
# 28.1.2015 22.36
 
kubaa
uživatel
SZ
no asi abys věděl o co jde a nenapsal pak takovou sračku jako to cos dokázal vymyslet nahoře 2pče.
# 28.1.2015 22.40
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Úroveň [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.