Chmatákov online


Fórum – Úroveň

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Úroveň [zamknuto]

Zano
uživatel
SZ
Obrázek

Úroveň ľudí čo zhadzuju jabko.
# 28.1.2015 16.54
 

Stránky: 1 2 3 4 5

lubosek
uživatel
SZ

Zano:Môžeš mi povedať ako to kazí niekoho prácu? lol



Tím že provozuje nelegální server, umíš číst? Jasně jsem psal, že jsme se domluvili s Gizmem, že žádnej druhej server nebude - a to z toho důvodu, že nechci, aby se opět rozdělila komunita na půlku a na každým serveru hrálo 20 lidí. Můžeš mi říct co na tom nechápeš?

pix



Naposledy upraveno: 28.1.2015 20.57

# 28.1.2015 20.51
jsem pixee
Pixee_obnova
uživatel
SZ

lubosek:Provozovat nelegální server a kazit tím někomu roční práci ti příjde na úrovni?



Zano:Môžeš mi povedať ako to kazí niekoho prácu? lol



Zano:Že by si tiež nadával keby ti niekto kazil niečo do čoho venuješ dosť času. (pixee ho věnovanej čas je víc jak 365 dní, co ten tvůj ? 2 týdny ?)



Kazíte něco, do čeho rok Pixee dává peníze, čas a nervy a tobě to nedojde ?
# 28.1.2015 20.53
 
Zano
uživatel
SZ
Môžem sa ťa opýtať čo tým kazíme?
"Jasně jsem psal, že jsme se domluvili s Gizmem, že žádnej druhej server nebude - a to z toho důvodu, že nechci, aby se opět rozdělila komunita na půlku a na každým serveru hrálo 20 lidí."
A ona povedala tomu a on tej. Môžeš mi dať konkrétny dôkaz?
# 28.1.2015 21.00
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ

lubosek:z toho důvodu, že nechci, aby se opět rozdělila komunita na půlku a na každým serveru hrálo 20 lidí.



zano:Môžem sa ťa opýtať čo tým kazíme?



Rok platit a starat se o hru, jen aby pak přišla partička a odvedla půlku lidí ? Zano, prosím řekni mi že to jen děláš, že takovej nejsi... :'(
# 28.1.2015 21.04
 
Zano
uživatel
SZ
Veď ale je len na ľuďoch, kde budú hrať. Ak im príde lepšie hrať na jabku, tak nech hrajú tam. To predsa nieje dôvod na zhadzovanie.
# 28.1.2015 21.07
 
lubosek
uživatel
SZ
Důkaz? Děláš si prdel? :D Já nemám zapotřebí ti něco dokazovat, já odkoupil klient ofiku, Gizmo napsal, že je na mě jestli povolim neofik nebo ne (což Bum a Intel ví). Dostali jste jednu šanci, dali jsme nějakou dohodu kterou Bum porušil. Co chceš ještě víc vědět?

Zano: To predsa nieje dôvod na zhadzovanie.


Máš pravdu není, důvod k shazování je ten, že ten server jede nelegálně, už to konečně pochopíš?
# 28.1.2015 21.09
jsem pixee
Zano
uživatel
SZ
Tak nech k tomu pridá svoje oficiálne stanovisko Gizmo. Dovtedy to považujem za uzavreté.
# 28.1.2015 21.22
 
lubosek
uživatel
SZ
S radostí jsem to hledal asi 10 minut:

Gizmo:Přesně tak, k čemu je mít více serverů s méně lidmi? Lepší je udržovat a zlepšovat jeden server, kde se utváří jedna komunita.



Gizmo:Nevidím prostě důvod, každý neofic přinášel jen problémy - skiny, vydělávání na hře...



Gizmo:CH dělám kvůli lidem, hráčům, které baví moje hra. Hra běží zadarmo a pár korun na updaty, které nepokryjí ani náklady, které s Pixeem máme (VPN, doména, hosting), nikoho nezabije a nám naopak ukáže, že si vážíte toho, co děláme.
Většina toto ovšem nikdy nepochopí.


zdroj: http://forum.chmatakov.cz/tema/12681-chmatakov-neofiky/str-3

pak mi ještě psal na icq, ať si sám rozhodnu jestli chci aby jel neofik nebo ne, ale ani nevim proč ti to tu dokazuju, intel a bum to jasně věděj - oba si psali s gizmem, takže nevím proč zrovna TY se do toho montuješ ;)
jsem zvědavej co napíšeš teď
# 28.1.2015 21.37
jsem pixee
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
:D, Zaníku, nechej si to locknout .. :D
# 28.1.2015 21.40
cc, tadi amfýk.
Zano
uživatel
SZ
Ešte to nelockujte, nech sa tu ešte niekto vyjadrí, ja ktomu nemám čo dodať. Viac neviem.
# 28.1.2015 21.46
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail

Kristyna_Graffitka:
Ráda bych ti objasnila, že prodej serverů chmatu byl v marketingu cosi jako efekt motýlích křídel, Gizmo udělal věc, kterou by se dalo popsat jako malichernost z jeho strany, nemusel na prodej vynaložit moc energii a přišel trochu k penězům, pro které to sice nedělá, ale z něčeho účty platit musí, tak proč si nepřilepšit?

V jistých dobách býval plný nejeden server v četně ofiku a to zdaleka nebylo tím, že by všichni hráli všude, ale kluk XY koupil server, pochlubil se ve třídě, ti začali hrát a rozšířila se komunita. Rovněž začal být Chmatákov známější ve světě internetu, nové weby, videa na YT, články v magazínech, to vše přivedlo další hráče a případné PR články, zpětné odkazy apod. pomohli často i ofiku.

Plno neofiku navíc po čase skončili, už to majitele nebavilo apod.

Navíc si díky neofikum může přijít Giz čas od času na nějakou tu korunu, kolik ofikářů mu pravidelně posílá peníze za to, že hrají jeho server?

Kdy jsi mu něco naposledy poslal ty?


Takže Gizmo udělal prodej serveru z marketingového hlediska velmi dobrý krok a co víc, udělal plno lidí šťastných.



Gizmo:Kristyna ma pravdu v tom, ze slo o rozsireni CH mezi lidi. O penizu tu neslo vubec - ta castka byla smesna (1200 tusim? To me stoji benzin do prace za 4 dny :).



Asi to píšu zbytečně, protože naplnit 2 servery by se už asi nepodařilo. Možná je to dost OT, ale myslím, že aspoň něco tam je k tomu topicu. Pokud ne tak mi dejte warn a smažte to.. :D rozumím, že teď je to něco jiného, když do toho peníze dává pixee ale.. co už posílám to sem. xD
# 28.1.2015 21.46
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
lubosek
uživatel
SZ
Nechápu smysl toho tvýho postu. Prostě jsme se domluvili, že se žádnej neofik ven už nepustí, tak co dál řešíš? Důvodů jsem vypsal celkem dost.
# 28.1.2015 21.49
jsem pixee
Jakub Boháček
zablokován
SZ Mail
ŽÁDÁM O SMAZÁNI PŘEKLIK



Naposledy upraveno: 28.1.2015 22.15

# 28.1.2015 21.50
 
Zano
uživatel
SZ
Už nič neriešim, len nechcem aby sa to ešte lockovalo, aby sa poprípadne vyjadril niekto z druhej strany.
# 28.1.2015 21.50
 
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
Pixee a Gizmo se jasně vyjádřili,že neofíky nebudou a vy furt chcete ten váš server.
Taky mohla jet Hružka a proč nejede? Protože logicky by tam hrálo 20 lidí a 20 lidí tady. Jenže to by jste museli přemejšlet,proč je lepší nedělit komunitu. Jednou to možná pochopíte.
# 28.1.2015 21.50
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Úroveň [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.