Chmatákov online


Fórum – Začátek..

Fórum » Komunikace se správci » Začátek.. [zamknuto]

Řezník
uživatel
SZ Mail
Čauves,nevím jestli se un bany dávají,ale chtěl bych tu požádat o un ban a začít znova.. Ban jsem dostal zhruba před rokem,pak jsem to přestal hrát.. Ban mám z důvodu,že jsem měl sdílenou IP s někým jiným,co hrál chmatákov taky,s GM jsem to řešil,přišel tam i ten,co měl semnou sdílenou IP,všechno jsme mu řekli,ale pak gm někam odešel bez odpovědi.. Takže bych chtěl požádat nějakého rozumného člověka,aby se na tohle koukl,zvášil tuhle situaci a kdyžtak s tím něco udělal.. Mám namysli gizma,nebo gm.. Doufám,že tohle pochopíte a nebudete tu psát zbytečné komentáře a nadávky. Díky všem za pochopení,zde je moje ip:85.93.179.62 Doba se mění a lidi také,chtěl bych znova začít hrát tenhle server a po roce opět hrát chmatákov..
# 21.7.2013 13.51
 

Stránky: 1 2 3

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Určite, pri tejto aktivite GM keď sa pristihne niekto to buguje raz za uhorský rok sa majú dávať unbany...

Tento hráč, alebo jeho kamaráti bugovali na offíku dosť dlho kým sa na to prišlo a zabanovalo takže určite nie unban a vlastne, mne je to jedno, nech dostane unban, už to nehrám.
# 23.7.2013 22.09
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
BAjo přiznej se ty ses jen musel přiznat že už nebudeš hrát :D
# 23.7.2013 22.40
ANTI JABKO POWA
Rock Star°
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Bank
SZ Skype
To napodoboval i můj nick ? :( Já se vás bojím :( :DDDDDDDDDD
# 24.7.2013 8.22
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
nevieš : Ee, normálne som písal že ako môže niekto ako tilius dostať ban a potom ma napadlo že čo to rieším šak to není moja starosť -_-
# 24.7.2013 9.16
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
To mě dostalo, jak tady všechny lakuje, že dostal ban před rokem .. a pak poděl, že z jeho IP je to samej Tillius, dejte tomu dementovi ban :D
# 25.7.2013 21.52
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Přimo kdyby dostal ban ip před rokem tak by ho dostal hned na začatku serveru protože tenhle server jede 1 rok +- nevim jak přesně a tilius dostal ban ip před 3 měsici asi takže asi bude chyba v něm měl by dostat z5 svuj ban :) ocasek jeden
# 25.7.2013 22.08
ANTI JABKO POWA
Řezník
uživatel
SZ Mail
Já mám ban ty pičusku,stačí zavolat nechat si změnit IP a mužu hrát dál,a jestli mám ban te´d nebo ne,do toho se vubec neser. Dobře,tak rok jsem přehnal ale pul roku to je 100%.
# 28.7.2013 9.34
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Ale jde o to že máš mít ban ip furt :) ty jebaku a duvod proč bych se do toho nemohl srát ? si tak retardovaný že jsi to vymyšlel 3 dny ? Těhle pár vět bež si honit ocas někde za strom ...
# 28.7.2013 9.46
ANTI JABKO POWA
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Lock prosím, nedá se to už číst. Děkuji

P.S.: A warn sprosťákům :evil:
# 28.7.2013 21.55
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Nevieš: Arogance, nadávky = 10%

Maly John: Přiště bez těch rad prosím = 10%

Řezník/Tilius: Není co řešit. Nadávky, arogance, utočení na jiné uživatelé, lhaní atd. = 100%

Lock
# 29.7.2013 8.42
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » Začátek.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.