Chmatákov online


Fórum – Začátek..

Fórum » Komunikace se správci » Začátek.. [zamknuto]

Řezník
uživatel
SZ Mail
Čauves,nevím jestli se un bany dávají,ale chtěl bych tu požádat o un ban a začít znova.. Ban jsem dostal zhruba před rokem,pak jsem to přestal hrát.. Ban mám z důvodu,že jsem měl sdílenou IP s někým jiným,co hrál chmatákov taky,s GM jsem to řešil,přišel tam i ten,co měl semnou sdílenou IP,všechno jsme mu řekli,ale pak gm někam odešel bez odpovědi.. Takže bych chtěl požádat nějakého rozumného člověka,aby se na tohle koukl,zvášil tuhle situaci a kdyžtak s tím něco udělal.. Mám namysli gizma,nebo gm.. Doufám,že tohle pochopíte a nebudete tu psát zbytečné komentáře a nadávky. Díky všem za pochopení,zde je moje ip:85.93.179.62 Doba se mění a lidi také,chtěl bych znova začít hrát tenhle server a po roce opět hrát chmatákov..
# 21.7.2013 13.51
 

Stránky: 1 2 3

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Zajimave, ze pises, jak bys chtel zacit znovu, jak ses zmenil, atp a pritom mas ban za nic?:) tady je neco spatne :)))))))
# 21.7.2013 14.10
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Fabo, u nás dostal brej bana dneska tak chce hrát tu. :D
Kdo by nevěděl, jedná se o Tiliuse.
# 21.7.2013 14.20
 
Řezník
uživatel
SZ Mail
Já jsem nenapsal,že mám ban za nic ;) Já jsem napsal pravdu,že jsem měl sdílenou IP a ten člověk,co měl stejnou IP hrál CH, a dělal bordel a když jsem měl sdílenou IP,tak jsem dostal ban IP.. Ten člověk,co měl sdílenou IP si nechal pak změni IP,aby mohl hrát dál,jenže mě není 20-30 a doma mi nedovolili změnit tu IP,tak jak on.. Takže pořád tu jsem z banem IP,který mám už přes rok..

Nexoušek,nejsem Tillius,ani někdo jinej,koho ty znáš,ve hře jsme se viděli max 2x-3x,ani tě moc neznám. Když nevíš,kdo to píše,tak neříkej,že jsem nějakej Tillius ;) Doufám,že si to pochopil a nebudeš tu spamovat další zbytečnosti.
# 21.7.2013 14.21
 
Larry remda
uživatel
Ve hře: Needhealplz , Mlátička
SZ Jabber Skype Web
Hele,jestli mužu něco napsat,jsem pro un bany,protože v poslední době jak vidím tu má ban dost lidí.. Nex:Tillius to není,znám ho nějakej ten týden,když jsme spolu hráli minecraft atd,pak jsem zjistil,že taky hraje chmatákov.
# 21.7.2013 14.33
www.chmatákov.cz

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

Účty z IP: 85.93.179.62 na serveru hružka:AshleY
AvasT
CHK
DeSaDe
Diablo
Nobody
fakt jo
PisTolero
Prut
Red Bull
ReDBull
Relax
ReloaneS
RillieX
SoDoMagoR
Jedu BomBy
Killa gramm
Lahve
TilliuS
TiL[i]uS°
UlTra
Voda
SpeKoUneK



8-)
# 21.7.2013 14.38
 
Řezník
uživatel
SZ Mail
Nexoušek,to nikoho nezajímá,kamkoliv přijdeš,dělá bordel,jdi si na tu tvojí hružku a dál si zabijej příkazem hráče a nech offík offíkem. přijdu na hružku,máš kecy,přijdu na offík máš kecy,tak tady přesťan čachrovat hovadiny a starej se o svoje ;) Ban jsem dostal za to,co jsem napsal,víc mě nezajímá,tak sem nepiš jo? Mám u prdele,tebe i tvuj gm team kamarádů.. Hružka by se dala hrát,kdyby jsi měl normální gm team a nenebral kamarády,napsal jsem ,že mě nemáš otravovat a nepsat sem,tak nepiš a drž hubu,dík.


Demence některých lidí je fakt moc. 3-(3-( Až mi je smutno,jak jsi blbej :-( Je mi tě fakt líto,vím,že za to nemužeš :-( 3-(
# 21.7.2013 14.45
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ak to je tilius, tak to je buger, má ban za bugovanie. Spolu s malsterom a tou bandou idiotou killovali cez wpe, viac krát -_- Väčšina z ních má ban, čiže ak to je tilius, tak unban určite nie :D
# 21.7.2013 14.51
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Tilius, mě jsi u zadku. Jen tu děláš z lidí blbečky proto jsem se vyjádřil.
Bajo +1
# 21.7.2013 14.56
 
Řezník
uživatel
SZ Mail
Bajo viš,nexoušek je len nafukany impotentni debíle*,co bude pořád chodit zamnou pomlouvat,ne bajo za bugovani sem to nedostal,nakonec jsem ban nedostal,protože mi na učet lezl malster,ale učet byl založenj z mojí IP,tudiž byla zabanována i ona,takhle to bylo. Pak jsem hrál ještě a nakonec celou dobu,jsem měl sdílenou IP,pak jsem to řešil i v kobce s GM a přišel tam i ten,kdo tu IP měl semnou sdílenou. Takže to chci prodiskutovat ještě s gizmem,bajo já vím,někdy jsem bugoval,ale už mě to přešlo,přiznám se,že na hružce když jsem zapl WPE,tak jen proto,že jsem chytal ryby,ale na offíku jsem to nedělal.. Hružka je server pro trapáky a ten jejich GM team? Je mi k pláči :-|3-( ,no coment,ban rok mám a chci hrát,protože nemám co dělat..
Nex:Blbečka tu děláš jen ty a je vrchol,že si vubec dovoluješ ještě psát takový sračky,po tom,co děláš na tom sým serveru,jak jsi si koupil server,tak si myslíš,že jsi bůh ví co,ale jsi fakt jen ubožák,co si vylejvá koplexy na hře a na hráčích,tím,že je zabijíš práváma a podobně,hružku to řešit nebudu,přišel jsem na offík požádat o un ban,prootže vašeho serveru má každej plný zuby,taky tomu odpovídá počet online lidí ;) Je mi tě líto,že jsi blbej člověk a nic neumíš,ale to neznamená,že zamnou budeš chodit kamkoliv a jen pomlouvat ;) Fakt se mi chce brečet s tebe a tvojeho serveru :'( 3-(
# 21.7.2013 14.57
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Ted jsem zkusil si dát hledat tuhle IP do starých učtu jabka ten člověk napodoboval snad všechny staré hráče co hrali na ofiku a i co ted hrajou třeba cecilku tam má založenou :DDD je to moc člověk a jestli to je tilius tak ten ban dostal opravněně ...
# 21.7.2013 15.10
ANTI JABKO POWA
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Už jsem dlouho neviděl člověka co by dostal ban vlastní vinou a ne sdílenou IP.

I kdyby tento člověk nebyl tilius, tak tímto chováním si podle mně unban nezaslouží, jen tak se začne navážet do nexe...
Spíš bych mu přidal warn za nadávky i zde na foru, protože věta: "Bajo viš,nexoušek je len nafukany impotentni debíle" mi nepříjde úplně v pořádku.
# 21.7.2013 15.35
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Ještě bych poprosil vypis učtu tady na forum :) z jeho ip :)
# 21.7.2013 15.40
ANTI JABKO POWA
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Nevieš:Ještě bych poprosil vypis učtu tady na forum :) z jeho ip :)


El_Diablo
Příspěvků: 10
Řezník
Příspěvků: 5
MYSTIK DJ
Příspěvků: 4
ceburto
Příspěvků: 2
Honzíček(Qip)
Příspěvků: 2
Nobody^
Příspěvků: 2
TimeSpliter
Příspěvků: 1
GameR°
Příspěvků: 1

Edit: Řezník zklidni slovník
# 21.7.2013 16.36
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Řezník, mohl jsis všimnout že mě chmat teď moc nezajímá. Protože pracuji na jiných projektech. Já za poslední týden byl ve hře dvě hodiny. :D :D

Jak smutné no, někdo napíše pravdu a hned je impotent atp. Nakonec napíše že tu dělám blbce já, to mě nejvíce rozesmálo. On v prvním postu napíše že rok nehrál chmat, nikdy nic neprovedl a pak to z něj začne vylejzat postupně. Přitom každý ví že ban má za bugování. Dokonce tu bylo i nějaké téma kvůli tomu. :D
# 21.7.2013 16.52
 
Řezník
uživatel
SZ Mail
Hele nexoušek já tě mám víš kde,nepiš sem a vubec mi nelez na očích,baví tě to moc prokovat mně? Kamkoliv jdu,tam jdeš a píšeš uplný kraviny,někam se schovej a starej se o hružka a už mně nech žít seš na mně závyslej nebo co? O co ti jde pořád? Nech mě být,alespoň tady já tě mám v prdeli,tak sem nepiš prostě už ti to píšu po třetí,nepiš sem a nech mě žít,naposled. Nemám zájem o tvoje stupidní komentáře,tak si je nech na hružku a pšt jo? Nezajímá to nikoho. 3-(
# 21.7.2013 17.31
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » Začátek.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.