Chmatákov online


Fórum – Začátek..

Fórum » Komunikace se správci » Začátek.. [zamknuto]

Řezník
uživatel
SZ Mail
Čauves,nevím jestli se un bany dávají,ale chtěl bych tu požádat o un ban a začít znova.. Ban jsem dostal zhruba před rokem,pak jsem to přestal hrát.. Ban mám z důvodu,že jsem měl sdílenou IP s někým jiným,co hrál chmatákov taky,s GM jsem to řešil,přišel tam i ten,co měl semnou sdílenou IP,všechno jsme mu řekli,ale pak gm někam odešel bez odpovědi.. Takže bych chtěl požádat nějakého rozumného člověka,aby se na tohle koukl,zvášil tuhle situaci a kdyžtak s tím něco udělal.. Mám namysli gizma,nebo gm.. Doufám,že tohle pochopíte a nebudete tu psát zbytečné komentáře a nadávky. Díky všem za pochopení,zde je moje ip:85.93.179.62 Doba se mění a lidi také,chtěl bych znova začít hrát tenhle server a po roce opět hrát chmatákov..
# 21.7.2013 13.51
 

Stránky: 1 2 3

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Jde mu asi o zpravedlnost že ty máš ban ip pravém muže si k tvému tématu napsat smyslu plného cokoliv chce a ty mu v tom nezabráníš jediné co umíš je nadávát ale hajit se normálně klidným slovníkem neumíš co ? :DDDD
# 21.7.2013 17.58
ANTI JABKO POWA
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Řezník, naposled to píšeš? :D Pak budeš opět vyhrožovat jak přijedeš a zlámeš mě? :D Já se vyjadřuji jen proto aby si každý uvědomil co jsi za joudu. Když píšeš že jsi rok chmat nehrál a chceš se k němu vrátit atp. :D Ty ani ten ban rok nemáš, ale jinak v pohodě. Kdyby ten tvůj slovník viděli tvoji rodiče, by jsi viděl jak by ti sklaplo po prvním granátu od tatínka. 8-)

Nevieš, alespoň někdo pochopil. +1
# 21.7.2013 18.54
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Řezník: , jenže mě není 20-30 a doma mi nedovolili změnit tu IP,tak jak on..



PKFS...
Podle toho jak píšeš si myslím, že ti je tak 13-15.
Taky jsem měl sdílenou ip a měl jsem ban ip, ale nejsem posera a tak jsem si jí změnil.
Rodiče k tomu fakt nepotřebuješ. ti to ani nezjistí.
Pán mi dal originální ip, ta kterou se nikdo nepřipojí.
Mám po starostech....
Nemusel jsem ani telefonovat, všechno jsme vyřešili přes email.
Zjisti si svého provozovatele a určo na něj někde bude email, jinak ti tady nikdo nepomůže.
# 21.7.2013 19.08
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Jenže mu se nechce psát provozovateli protože by zjistil že to je nějaké malé dítě podle jeho hrubek :)
# 21.7.2013 19.10
ANTI JABKO POWA
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ono vážně není od věci se kouknout jednou za čas na forko. Člověk by až nevěřil, jak se u toho zasměje :)

Musím se zastat Řezníka, proč se jako do něj navážíte? Však on jen trošku bugoval, ale už nebuguje, je to hodný kluk a vy všichni jste darebáci. Nexouší, ještě chvíli se do něj navážej, samozřejmě, že nemáš pravdu, a zlomím Tě :D

Ach joo :(
# 21.7.2013 19.29
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jednou zapneš WPE, a už ho nikdy nevypneš. Vím z vlastní zkušenosti, u mě je rozdíl ten že ho nepoužívám k hraní. :D
# 21.7.2013 20.51
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Nexi ja ho vypnout zvladl nepoužívám ho na novém serveru vubec ...
# 21.7.2013 21.13
ANTI JABKO POWA
Larry remda
uživatel
Ve hře: Needhealplz , Mlátička
SZ Jabber Skype Web
prostě a jednoduše kdyby WPE nebylo tak jsme tu každej bez starostí a nehádáme se tady jestli měl nebo neměl zaplí WPE. Nikdo se tu nemusí stresovat , a každej hraje v klidu a pohodě :)) .
# 21.7.2013 22.04
www.chmatákov.cz

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Je spousta paketových editorů.
# 21.7.2013 22.09
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

TeRiNeČkA:Ono vážně není od věci se kouknout jednou za čas na forko. Člověk by až nevěřil, jak se u toho zasměje :)

Musím se zastat Řezníka, proč se jako do něj navážíte? Však on jen trošku bugoval, ale už nebuguje, je to hodný kluk a vy všichni jste darebáci. Nexouší, ještě chvíli se do něj navážej, samozřejmě, že nemáš pravdu, a zlomím Tě :D

Ach joo :(



Bugoval? V příspěvku mu napsaný, že sdílel ip.
MOHUHAHIHE odhalil jsem komplice 8-) :-D

Já měl taky sdílenou id. Našel jsem si email na provozovatele a šlo vše jak po másle.
Až na to, že jsem nevěděl, co je to přípojka, ale zeptal jsem se tu a lidi mi pomohli.
Nevidím v tom problém. Unban nečekej. Všichni jsme prosili a psali jak jsme se polepšili :D
# 21.7.2013 22.10
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ

Franta Berg-Jay:

TeRiNeČkA:Ono vážně není od věci se kouknout jednou za čas na forko. Člověk by až nevěřil, jak se u toho zasměje :)

Musím se zastat Řezníka, proč se jako do něj navážíte? Však on jen trošku bugoval, ale už nebuguje, je to hodný kluk a vy všichni jste darebáci. Nexouší, ještě chvíli se do něj navážej, samozřejmě, že nemáš pravdu, a zlomím Tě :D

Ach joo :(



Bugoval? V příspěvku mu napsaný, že sdílel ip.
MOHUHAHIHE odhalil jsem komplice 8-) :-D



Všíchni víme že to je tilius a že to je buger který dostal IP BAN právem takže nevím co to tu jedeš že jsi odhalil komplice možné to má napsané v příspěvku ale co takhle si přečíst komentáře ... stupid boy
# 21.7.2013 22.14
ANTI JABKO POWA
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Franta Berg-Jay:

TeRiNeČkA:Ono vážně není od věci se kouknout jednou za čas na forko. Člověk by až nevěřil, jak se u toho zasměje :)

Musím se zastat Řezníka, proč se jako do něj navážíte? Však on jen trošku bugoval, ale už nebuguje, je to hodný kluk a vy všichni jste darebáci. Nexouší, ještě chvíli se do něj navážej, samozřejmě, že nemáš pravdu, a zlomím Tě :D

Ach joo :(



Bugoval? V příspěvku mu napsaný, že sdílel ip.
MOHUHAHIHE odhalil jsem komplice 8-) :-D

Já měl taky sdílenou id. Našel jsem si email na provozovatele a šlo vše jak po másle.
Až na to, že jsem nevěděl, co je to přípojka, ale zeptal jsem se tu a lidi mi pomohli.
Nevidím v tom problém. Unban nečekej. Všichni jsme prosili a psali jak jsme se polepšili :D



Možná bude lepší, když otevřeš oči, pokud nechceš souhlasit se mnou..

Takže to chci prodiskutovat ještě s gizmem,bajo já vím,někdy jsem bugoval,ale už mě to přešlo



Takže jsi odhalil velké nic.
# 22.7.2013 11.28
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Nejvíc mě dostalo, jak Tilius-řezník napíše, že Nexe nezná a vzápětí mu tady udělal komplexní diagnózu :-D.
# 23.7.2013 12.29
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
MJ: :D :D :D Vidíš toho jsem si ani nevšiml. :D
# 23.7.2013 13.29
 
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Čau, vím, že pravidla jsou jasně stanovena a takové ( bugování ) se trestá banem IP ale nebylo by na škodu dát někomu ještě šanci, než se Chmatákov rozpustí a lidi co s radostí hráli úplně vymizí.

Jen díky takovému BANU IP nehraje X lidí, pak se není čemu divit, že lidí pořád ubývá.
# 23.7.2013 22.00
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » Začátek.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.