Chmatákov online


Fórum – Pár nápadů, připomínek

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadů, připomínek [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
1. Nápad- přidat novou potvoru, která by se spawnovala NÁHODNĚ(časově třeba jednou za týden) a při jejím spawnutí by proběhla hrou systémovka, například, že se spawnul zlý bojovník z pekel...
Ale, tento bojovník by neútočil na posledního, kdo ho zasáhl, jako příšery co tu sou teď, Ale měl by útok v oblasti- třeba 10-30 políček okolo něj by dával plošný dmg (každému by něco ubral)- tak by nebylo lechké ho dát. Ale.. Aby to z malé části vynahradilo Q, tak by postava měla vždy například 15k hp, v ruce náhodný černý kulas s bonusem 5- 15 a v inventáři něco vzácného- truhlu, nebo pytlík s chk, něco tokového :-)

2.- Přidat něco speciálního i ke skillu ochočování, protože při 100 ochočování není skoro žádná výhoda- vstup na ledový ostrov kde je krystálek, který je ale i na poušti...
Napadlo mě třeba, že kdyby jsme se speciálním předmětem, který by měl i schopnost se poškozovat, by mohl lovec se 100 ochočováním vést někoho, kdo sedí na nějakém chobotovi. Například.. Někdo bude ve lhotce u rybárny na hnědém, vy na něj kliknete nějakým speciálním ochočovadlem a chobot popojde třeba o 3 políčka vaším směrem a poškození tohoto ochočovátka se zvýší o 3%. Lovců s ochočováním ve hře moc není a vlastně ani není důvod ho dělat, protože každému na ježdění stačí i obyč bloud, který má stejnou rychlost jako chobot od 100 ochočování. Navíc prodejem chobotů ve spalovně se už také nedá vydělávat, tak aspoň toto vylepšení.

3.- Zvážení autora hry, jestli by se nedaly zase pálit hnědky ve spalce (400chk/kus), nebo aspoň prodávat nějakému jinému npc- 5 let to tak fungovalo a pak najednou, že je to bug- Pamatuji si, že i dříve na fóru, když byly témata jak si nejlépe vydělávat vždy každý říkal, že ochočováním chobotů a pak těžba, nejlépe obojí naráz, že by si toho giz všiml až v posledním roce? :)

1.- připomínka- Na rubu u np se vždy dal ochočit modrásek od 100 ochočování a už tam dlouhou dobu není, proč? Je to bug, nebo schválně? Pokud se to někde řešilo tak sorry, přehlédl jsem.

2.- připomínka- Zelená helma ruší efekt odolnosti, při nasazené zelené helmě vám protivník ubírá stejně, jako kdyby jste měli odolnost 0.



Naposledy upraveno: 20.6.2013 19.15

# 20.6.2013 17.24
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 80 %     Hlasovalo: 5

Stránky: 1 2 3

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
k nové příšeře: plošný dmg by nikdo nedal, chce to udělat tak rychlé npc s pořádnýma schopnostma, např: že utočí na nejbližší target které to bude tankovat, bude mít DMG tak vyváženej aby zde byl za potřebí LÉČITEL (jinak je ta postava uplně na shit) + nějaký nový speciální předmět který by se NIKDY nedával do Q, a šance že vypadne by byla tak malinká aby se tento předmět objevil ve hře tak jednou za pul rok ;)
# 20.6.2013 17.31
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Ad 1) Najs, kdo udělá grafiku té příšery? Aby to k něčemu bylo, musí být pořádná grafika (aby nebyla namakaná potvora s příšernou grafikou ;-))
Ad 2) Mnohokrát jsem na to upozorňoval, chce to nějakým VIP chobotem nahradit krystaláka na loveckém ostrově.
Ad 3) Ne :D

Fredy: Ta nutnost spolupráce bojda (tank) + léčitel se mi líbí, nedovedu si ale představit, jak to vynutit. To ve Chmatu snad ani nejde.
# 20.6.2013 17.55
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ještě dodám k 1- příšera by mohla mít náhodně buď <b>harpunu</b>, nebo kulas
# 20.6.2013 18.02
 
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Za 400 hnědky bych nedal ale zvyšil bych to .. /2 jak říkaš nic pro lovce něni takže jsem pro přídaní něčeho
# 20.6.2013 18.02
Valentino Rossi <3
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
čteš to celé?... "chce to udělat rychlé npc"
když bude rychlej nebo bude na velkou vzdálenost je logické že tě bude zasahovat pořád.. když bude mít 15k HP tak nemáš šanci přežít 1v1 i kdyby si měl bigy... léčitel má ale problém s manou a bobulema... chce to update léčitele a můžeš kreslit bosse..
# 20.6.2013 18.04
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
A proč nechcete prodávání chobotů za peníze někde ve spalovně, nebo u nového npc? Vydělávalo to stejně jako těžba, za hodinu +/- 12k když jsi tam byl sám, když tam s tebou ochočoval ještě někdo, tak si měl šanci výdělku ještě menší- tj. stejný výdělek cca jako těžba, chytání lahví...
# 20.6.2013 18.51
 
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Jasper má pravdu vždy byly bitky o choboty já bych tu cenu vrátil
# 20.6.2013 18.53
Valentino Rossi <3
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Nápad s tou novou příšerou je dobrý.

Ale když bude mít u sebe ( Harpunu, kulas ) + 15k Hp
Tak kdo by jí zabil ? :)

Ale respawn bych dal cca 24 hod. +/-

Bylo by dobrý obnovit odkupování hnědých chobotů za 400 chk.
# 20.6.2013 19.34
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kulasem by třeba útočila, bylo by to něco jako Q postava v killícím, ale nebyl by to člověk.. ;) a bylo by to náhodné, jednou by měla kulas, jednou harpu...Aby bylo něco i pro lovce.
# 20.6.2013 19.59
 
Rock Star°
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Bank
SZ Skype
No Persy dobrý nápad ,ale nevím jestly by se ten kulas nezničil než to někdo kilne :D Třeba naschvál nědo tam bude chodit ,aby do něj šla příšera/bojovník pak se zníčí zbran a stačí jí jen dokilit :D
# 20.6.2013 21.37
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Hnědku asi né za 400 chk/kus ... Dosti se dalo na tom vydělat ... jak tomu zamezit ? 300 chk za kus bych řekl, že by bylo optimální s těžbou ... ale nevím 8-)
# 20.6.2013 21.41
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Majesty, vydělává to cca 12k za hodinu, když jsi na ní sám, když je tam více lidí, tak máš ještě menší šanci :-) 400 je ideální...
# 20.6.2013 21.43
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
no tak jasný ;) já si prostě pamatuji, že jsem tam býval sám ... a měl jsem strašně moc chk :D když nepočítám automat :D :D to jsem byl s Odym Multimiliardáři :D :D
# 20.6.2013 21.45
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
tak 12k bych neřekl, ale něco si na tom vyděláš no. :) (vydělals)
# 20.6.2013 21.45
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Prostě vždycky by se mělo počítat s tím, že tam ten člověk bude i sám ... a aby pak nebyl nejbohatší ;) A já když lognu v týdnu kolem 22 hod tak vím, že bych si na tom dosti vydělal ;) ;) Proto bych to dal cca za 300 chk ;)
# 20.6.2013 21.47
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadů, připomínek [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.