Chmatákov online


Fórum – Věci na zemi

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Věci na zemi

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Zdraví. Můj dotaz se tak trochu podobá otázce, na kterou jsem se ptal už dříve
a to nechávání věcí na zemi.
Čím dál častěji vidím lidi, co skilí např. rybko a přitom nechávají řádově desítky
ryb pod sebou.
Takže se chci znovu zeptat.
Je to kvůli tomu, že server má malý počet aktivních hráčů, nebo ve hře nejsou žádní gm,
kteří by to kontrovali.

Já za to dostal v minulosti np + skilly na 10% a teď vidím každého druhého, co skilí bez toho aniž by sbíral věci pod sebou.

Buď mi někdo napište, že se takto skilit může, nebo je upozorňujte, aby si ty věci sbírali.
# 9.6.2013 20.08
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2 3

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Možná se pletu, ale mám za to, že ta funkce co psal Sam do hry přidána před několika měsíci už byla ..
# 10.6.2013 11.46
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Marečku, vždycky se najde nějakej zakomplexovanej primitiv, kterej si bude u monitoru dokazovat, jakej je borec. Je to tak ve všech hrách, včetně chmatu.
Bylo to zde před rokem, dvěma, atd., je to teď a bude to do tý doby, dokud hra půjde.
Je to problém celý společnosti jako takový a nic s tím neuděláš.

Same, vím co jsi myslel, jen je otázka, jestli jde technicky nastavit vichřici do určitý lokace samostatně (jde převážně o bordel ve lhotce) + by to chtělo přidat koše pro ty, kteří by rádi vyhazovali, ale není kam...

Edit: Mario nepleteš, byla. Proto jsem psala Samovi, že už se to tady řešilo
# 10.6.2013 11.51
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Sam: Santea má asi pravdu, vzhldem k technice, jakou je chmat udělán si těžko představit řešení.



Naposledy upraveno: 10.6.2013 16.24

# 10.6.2013 11.52
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Řešení je lehké. Stačí nabrat v poho člověka, kterému lidí věří, aby měl práva.
Np, sleduj.

Určo se někdo najde.
# 10.6.2013 15.16
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
El_Diablo
uživatel
SZ
Jak jsem psal v dalším tématě.. Ptáš se na tohle,protože jsi dostal NP za afk skill a brečíš,že ostaní to neviděli,máš si vychytat dobu,kdy tu GM není jako je třeba od 5:00 zapnout PC a nechat to třeba do 8:00 a máš rybko tak 50 a pak už snad u toho sedět mužeš,ne? Jinak do 14:00 tu nikdo nebívá,akorát,když má gizmo čas tak sem zajde,ale to je vyjimka :D
# 11.6.2013 6.51
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
Jak jsem psal v dalším tématě, meleš kraviny. GM docela pravidelně loguje v 11:00. Dostávám od něj np a skill na 10 každej druhej den.
# 11.6.2013 7.54

Stránky: 1 2 3

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Věci na zemi

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.