Chmatákov online


Fórum – Věci na zemi

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Věci na zemi

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Zdraví. Můj dotaz se tak trochu podobá otázce, na kterou jsem se ptal už dříve
a to nechávání věcí na zemi.
Čím dál častěji vidím lidi, co skilí např. rybko a přitom nechávají řádově desítky
ryb pod sebou.
Takže se chci znovu zeptat.
Je to kvůli tomu, že server má malý počet aktivních hráčů, nebo ve hře nejsou žádní gm,
kteří by to kontrovali.

Já za to dostal v minulosti np + skilly na 10% a teď vidím každého druhého, co skilí bez toho aniž by sbíral věci pod sebou.

Buď mi někdo napište, že se takto skilit může, nebo je upozorňujte, aby si ty věci sbírali.
# 9.6.2013 20.08
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2 3

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Nikdo s větším rozumem tu bohužel není ... ;)

Santea a Malý John ... nic víc mě nenapadá.

Když jsem vyhodil u banky 6 chmatopírů, hodinu do mě jel ať to seberu .. :D
# 9.6.2013 22.23
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Majessty123
uživatel
SZ
Když už tak Santeu tu znám a vím, že by nikomu nenadržovala ;) Beztak tahle debata je o ničem, protože Gizi si zvolí stejnak koho chce sám on ;)
# 9.6.2013 22.26
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Jasně že jo, ale třeba se nad nějakými názory zamyslí , ale o tom už můžeme jen ŠPEKulovat :P
# 9.6.2013 22.28
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ja navrhujem automatickú víchricu v prípade, že je v nejakej lokácií na zemi toľko predmetov, že je to už dosť zaťažujúce pre klienta (cca 100 a viac).
# 9.6.2013 22.28
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Zbytočne tu píšete kandidátov a riešite to, Santea písala že by to robiť aj tak nechcela a k MJ sa nevyjadrujem, myslím, že je dosť mladý na to aby to robil. Ale aj tak, názor nás hráčov nič nezmení a o všetkom si rozhodne Gizmo a ak si stojí za tým čo písal tak si GM nebude už nikdo koho nepozná osobne...
# 9.6.2013 22.29
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Same, to není vůbec špatný nápad ...

Ale 100 předmětů je podle mě na lokaci až příliš .. nějakých 50-70 by bylo akundrát.
# 9.6.2013 22.31
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Same, vichřice byla přidaná už dávno, je jich několik do hodiny
Bajo, přesně tak to Gizmo psal, proto nemá cenu řešit tady nějaký konspirační teorie
# 9.6.2013 22.33
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Několik do hodiny to ano, ale přidat k tomu ty předměty v lokaci s vichřicí není vůbec nazmar a vyřešil by se takto alespoň další problém, na který si poslední dobou čím dál, tím více hráčů stěžuje.
# 9.6.2013 22.35
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Upresním to teda. Klasickú víchricu úplne zrušiť a pridať automatickú, keď počet predmetov v jednej lokácií dosiahne kritickú hranicu. Keď sa počet predmetov na zemi bude blížiť k tej hodnote, tak nech sa zobrazí varovanie o víchrici.
Predmety na zemi zaťažujú len tú lokáciu, v ktorej sú, na ostatné časti severa to nemá vpliv, preto by stačila víchrica len pre lokácie, kde sa počet itemov na zemi dostane na kritickú hodnotu.
# 9.6.2013 22.40
 
Jan Mareček (MaRe4eK)
uživatel
Obrázek
Ve hře: MaRe4eK
SZ Mail
Sam :Myslím si že problém z věcmi by to vyřešilo ale to chování hráčů k sobě a k serveru by si měly uvědomit sami nebo Případně nějaký GM/CH.T.S

# 9.6.2013 22.42
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
sammyk :D peckovej plán.. :D

santea zas chytračka... kdyby aspon pochopila jak to sam myslel..

Honzík Mareček: fakt doufáš že se komunita uvědomí? xD promiň ale já hraju chmatákov jenom kvuli tomu že když je nuda, nejdu si zarybařit ale dělat bordel.. jsem prostě takový ;) nejsem vystříkanej z toho že jsem někoho sundal a zbufl mu věci.. baví mě reakce a chyby které lidi ve zmatku dělaj :D když někdo umírá a stěžuje si na nejbližšího člověka, kterej dostane BAN IP za to že si na něj někdo stěžoval xD samozřejmě že tady to není švanda.. ale i to je nuda... když jsem toto dělal na jabku tak ti 14tiletí frajeři co mají práva dělali pány a aj je jsem rekilloval.. nejde o to že si z toho nakradu CHK, VIPka či BANy IP.. jde o to že miluju když mají strach nasadit si VIP item.. že se jim chce brečet že ve hře na které dělaj hlídače někdo dělá bordel a oni s tím nejsou schopni nic udělat.. brečí když přijdou o item ke kterému přišli uplně náhodou..
prostě nevychovaní jedinci nemusí stříkat z toho že bugujou apod.. třeba mají rádi reakce 12tiletých hráčů kterým se chce brečet že přišli o lepší rybářský prut..
když někomu nadáváš tak se tomu taky nesměješ, ale miluješ reakce toho co je doje*anej jak pes ;)

v každé komunitě takový lidi jsou a vždycky byli, myslíš že je z tudma dostaneš všechny? xD
# 9.6.2013 23.18
Wočko_obnova
uživatel
SZ
Fredy:Na jabku nekterý z teamu ani nevedeli čo je kiling na dálku a to sem je mosel banovat sám nebo s Intelem pač oni nevedeli ani zistit kdo to delá :D

K tému:I já sem zato nekdy dostal NP a skill na 10% ale včera sem byl v hre a fakt hodně lidí AFKOVALO....
# 10.6.2013 6.30
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Celé je to prostě o tom, že by se lidi měli začít chovat. To se můžou správci přetrhnout a bude se tu otravovat zas něčím dalším.

Bajo: Nevím, dle čeho odhaduješ můj věk, ale jistě je to zajímavý podnět k zamyšlení xD
# 10.6.2013 9.37
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ja neviem, podľa tvojich vyjadrení, v niektorých prípadoch sa vyjadruješ moc detinsky a naivne, môj názor, nebi ma za to :D
# 10.6.2013 9.49
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
xD Asi se nad sebou budu muset zamyslet xD

Co se týče vichřic, tak rozhodně ne stávající systém s častějším foukáním. Už teď se bobule skoro nedají sbírat. Inv many mi už ulítl alespoň třikrát :D
# 10.6.2013 11.00
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2 3

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Věci na zemi

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.