Chmatákov online


Fórum – Věci na zemi

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Věci na zemi

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Zdraví. Můj dotaz se tak trochu podobá otázce, na kterou jsem se ptal už dříve
a to nechávání věcí na zemi.
Čím dál častěji vidím lidi, co skilí např. rybko a přitom nechávají řádově desítky
ryb pod sebou.
Takže se chci znovu zeptat.
Je to kvůli tomu, že server má malý počet aktivních hráčů, nebo ve hře nejsou žádní gm,
kteří by to kontrovali.

Já za to dostal v minulosti np + skilly na 10% a teď vidím každého druhého, co skilí bez toho aniž by sbíral věci pod sebou.

Buď mi někdo napište, že se takto skilit může, nebo je upozorňujte, aby si ty věci sbírali.
# 9.6.2013 20.08
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2 3

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Je to asi tím, že Palandaa, pokud je ještě chts, není už tolik aktivní, což se týče i GM, když se toto stále děje ...


GIZMO BY SE MĚL ZAMYSLET A NABRAT DO CHTS HRÁČE JAKO JE : MALÝ JOHN, ATD .. PROSTĚ HRÁČE, KTEŘÍ TO MAJÍ V HLAVĚ V POŘÁDKU A JSOU ROZUMNÍ .. :)
# 9.6.2013 20.11
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

amfetamin:Je to asi tím, že Palandaa, pokud je ještě chts, není už tolik aktivní, což se týče i GM, když se toto stále děje ...


GIZMO BY SE MĚL ZAMYSLET A NABRAT DO CHTS HRÁČE JAKO JE : MALÝ JOHN, ATD .. PROSTĚ HRÁČE, KTEŘÍ TO MAJÍ V HLAVĚ V POŘÁDKU A JSOU ROZUMNÍ .. :)



Souhlasím. Teď jsem ve hře a děje se tam toho fakt dost.
Nadávky, Tilius (prý by měl mít ban, či co)..... Teď spam..
# 9.6.2013 20.14
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Furt lepší, než když dávali skil na 10% a 5000 kamenů za 5 ryb na zemi a celkově zavírali úplně za hovadiny :-D ;-)

Co se týče Palandy, tak nevím proč by to neměl v hlavě v pořádku. pouze už ten chmat nehraje a není jedinný.
# 9.6.2013 20.15
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

nations:Furt lepší, než když dávali skil na 10% a 5000 kamenů za 5 ryb na zemi a celkově zavírali úplně za hovadiny :-D ;-)



Ale zavírali. Teď jsem ve hře a dějí se tu fakt podivný věci, co jsem už dlouho neviděl.
Stále nevím, jestli je to leností gm, chts, nebo se takovéto skilení povoluje.
# 9.6.2013 20.25
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
njn xD ten GM je spráskanec ;) když si tam killuju lidi tak nic nedělá ale když někomu napíšu zmr*e či jiný humus dostanu BAN IP xD

též by se měl uvědomit ;)
# 9.6.2013 20.49
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
to ma byt gm/chts ve hre 24/7? 3-( jelikoz je gm nekdo starsi, coz znamena, ze ma svou praci a vlastni starosti a ne resit cely den nejake nesmysly na ch....
# 9.6.2013 21.27
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Jan Mareček (MaRe4eK)
uživatel
Obrázek
Ve hře: MaRe4eK
SZ Mail
Já mám taky svojí firmu ale trávím tu denně 2-5 hodin ale chápu že někdo takovou volnost nemá :). Ale myslím si ,že by se měl nabrat někdo kdo má rozum Santea,Fabos,Malý john a hlavně autoritu,nemusí hned dostat GM ale např. CH.T.S,CH.B.I. Myslím si že by bylo zbytečné až se spustí HRUŽKA aby 70% lidí odešlo když se GIZMO tolik snažil a dělal update.
Berte to jako můj názor nechci tu nikoho hejtovat ;-)
# 9.6.2013 21.50
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Myslím, že Gizmo niekde písal že GM už nebude nikdy nikdo z hráčov len niekto koho pozná osobne z okolia... Tuším, že k tomuto rozhodnutiu došiel keď bol GM Big Daddy a mal heslo typu 123456, ale nie som si istý :D
# 9.6.2013 21.55
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ

Jan Mareček (MaRe4eK):Já mám taky svojí firmu ale trávím tu denně 2-5 hodin ale chápu že někdo takovou volnost nemá :). Ale myslím si ,že by se měl nabrat někdo kdo má rozum Santea,Fabos,Malý john a hlavně autoritu,nemusí hned dostat GM ale např. CH.T.S,CH.B.I. Myslím si že by bylo zbytečné až se spustí HRUŽKA aby 70% lidí odešlo když se GIZMO tolik snažil a dělal update.
Berte to jako můj názor nechci tu nikoho hejtovat ;-)



Santea ani Fabos nehrajou Malý john hraje ale nemyslím si že by chtěl něco takového dělat i když možná jo nevim
# 9.6.2013 21.55
ANTI JABKO POWA
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Taky bych byl spokojený, kdyby se do hry připojili minimálně 2 chts.
Nebo ať Gizi povolí nechávání itemú na zemi a hotovo.

Tohle mě teda naštvalo, co se děje na ofiku.
# 9.6.2013 21.55
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Nejde jen o nechávání itemu na zemi ale o chovaní lidi ve hře bugeru např hráč tilius dostal IP ban dneska jsem ho tam zase viděl banovat učty, banovat ip a ho to jednou přejde
# 9.6.2013 21.58
ANTI JABKO POWA
Jan Mareček (MaRe4eK)
uživatel
Obrázek
Ve hře: MaRe4eK
SZ Mail
Podle mě zvolit někoho 2xchts někoho nad 15-18+(Podle chování).
Nebo by si sama komunita měla uvědomit co způsobuje ostatním hráčům svým chováním,bugováním,lagovaním,nadáváním ale myslím si že tady se to asi nikdy nestane :( bohužel.
# 9.6.2013 22.02
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Nations, já jsem snad někde psal, že Palandaa nemá rozum, že to píšeš ? .. Nepsal, špatně jsi to pochopil.

btw. Jane k té hružce, neboj se, lidé si budou hrát kde chtějí a tak to je a bude ;)
Určitě to neovlivní nějací méně aktivní admini, ale styl hry.

Někdo má rád častější Questy, akce o finanční odměny možnost dostat se do org. sice s velice přísnými podmínkami, ale šance je (Hružka)

A nebo prostě mají hráči rádi pohodovku z vyjímečnými Q.
Ale podle mě, jde hlavně o komunitu.

Gizmovi je jedno kde kdo hraje, hlavně že hraje ;) Sám to někde psal.

To bylo k Panu Marečkovi.
________________________________________________________

Myslím si, že Gizmo by se mohl alespoň trochu zamyslet o Malým Johnovi, pokud tedy nechce nabírat nikoho z hráčů ... ;)
Nebo Graffitku, ta teĎ maturuje, tak třeba bude mít více času.
# 9.6.2013 22.13
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Majessty123
uživatel
SZ
Moc nehraju ... na forum jsem si založil cca před dnem účet ... ale fórum sleduji pravidelně už několik let ... a myslím si, že malý john není na nějaký post vhodný ;)
je to jen můj názor tak mě neukřižujte :D
# 9.6.2013 22.20
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Je úplně jedno, kdo by to dělal. Jen by to měl být někdo pokud možno starší, kdo má rozum a hlavně čas. Někdo kdo se nehádá a nenadržuje. A na rovinu, kolik jich tady takových je? :)
# 9.6.2013 22.22
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Věci na zemi

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.