Chmatákov online


Fórum – Chtělo by to CH.T.S.

Fórum » Archiv » Chtělo by to CH.T.S.

GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Ahojky, tímto příspěvkem bych chtěl aby se začlo řešit ch.t.s. Vím že někdo říkal že žadné nebude atd.. Ale myslím že by bylo dobré aby nějaké CH.T.S. ve hře bylo, Gm je ve hře často ale ne pořád, tak by bylo vcelku dobré aby ve hře estě někdo lítal. Aby hráči nemohli spamovat a krádc. Když lognu tak vidím jen samé smapy,bordel, a vulgaritu,afkaření.. Přijde mi to nefér, že nějakým hráčům to prochází. Byl bych rád kdyby jste se nad tím aspoň zamysleli, neříkám že zrovna já bych byl vhodný na post CH.T.S ale mám celkem čas a ve hře bych byl často a byl bych spravedlivý, a když né já tak o tom aspoň zkuste uvažovat, s pozdravem GreyWolf.
# 17.9.2012 16.48
:-[:-[:-[:-[:-[

Stránky: 1 2 3

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
John : No neviem, kto momentálne hráva na serveri, ale z tých ľudí čo tam hrávalo nedávno, keď som hrával ja mi nenapáda nikto, kto by bol schopný, rozumný, prísny a hlavne objektívny voči všetkým ľudom a hlavne, či by mal záujem to robiť :D
# 17.9.2012 17.56
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Na Chmazku mi přijde vhodná Amazonka neboli Lady, nevím jeslli by do toho šla.. A na CH.T.S. By mohl být, Mario, Bajo, Matomi. Kdyby hráli (poslední dva jmenovaný).. A stojím jsi zatím že bych CH.T.S. zvládl i já. ;)
# 17.9.2012 18.07
:-[:-[:-[:-[:-[
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Bajo: když se podíváš na lidi, kteří tu hráli a hrajou, tak převážná většina z nich různě střídá servery v naději, že by třeba nějaký post mohli dostat a je jedno, v jaké organizaci. Chápu, že pro některé je to sen mít práva a být NAD obyčejnýma hráčema, ale kde je záruka, že zrovna ten dotyčný, co práva získá, nebude nadržovat kámošům, nastavovat si skilly, chk a věci? Nikde.

A popravdě, neznám nikoho, z těch, co hrají, kdo by to měl a mohl dělat
# 17.9.2012 18.20
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Grey : sry, ale mário ako chts, to by bola cesta do záhuby, hodnotím podľa toho aké reči mal na CH, ako sa správal, ako nadával proste... Ako môže byť taký človek na takej pozícií?

Inač proti ostatným nič nemám žejo
# 17.9.2012 18.45
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Btw, je dospělý a můj názor na něj je takový že kdyby měl takový post že je férový, nevím co jste si na CHO vysvětlovali, vím že dokáže napsat něco "sprostého" ale aspoň to dá najevo.. Je to jen na Gizmovi, jesli jsi to tedy ubec přečte a popřípadě jak rozhodne. :)
# 17.9.2012 18.53
:-[:-[:-[:-[:-[
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
nejvíc se na tento post hodím já, nenadávám, nebuguju ani nic podobnýho a vlastně za co mam ban ip ?:-D
# 17.9.2012 19.01
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Emtníí, my víme. :twisted:
# 17.9.2012 19.04
:-[:-[:-[:-[:-[
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ale abych to objasnil, první ban ip jsem dostal neoprávněně a mohl jsem hrát jen na chalupě, což způsobilo to, že jsem s chmatákovem musel skončit, jelikož na chalupě jsem málokdy, tak jsem chtěl věci prodat, nestalo by se tak, kdyby nebyl GM dement a nejdříve si věc objasnil jak je a neudělil mi hned BAN IP za nějaký kradení. No budiž, jestli si tohle GM přečte, doufam, že si z toho vezme ponaučení a už to nikdy nikomu neudělá:-), PLS MUZU BYT TEDA SPRAFCE?
# 17.9.2012 19.08
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Nj empty mal neopravnený ban ip taktiež, malster bugoval travičství cez wpe a empty za to dostal ban ip. Samozrejme, riešili sme to s GM ale bez odpovede, bez rozumného vysvetlenie a GM si nič nedal vysvetliť

A imo, ten druhý ban ip bol za to že predával veci cez sms, okey, možno bol opravnený ale vyplynul z prvého banu..

A empty na post GM, správcu, chts, chmazky? To fakt nie :) ale pobavenie dobré :D
# 17.9.2012 19.18
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Myslím, že je zbytečné, aby ve hře CH.T.S. byl..Gm je myslím aktivní dost, jen jen bohužel skrytý ...To co může vykonávat CH.T.S může přeci i současný gm team ..Co se tím změní, že se nabere ch.t.s. ? Bude hlídat lidi, co afkujou ? A to gm nedělá ? Nebo je snad každý den online cca 60 hráčů, aby byl potřeba další člověk, který by je hlídal ? Já bych na tomto nic neměnil..Maximálně to, aby gm nebyl skrytý, nebo se aspon občas odkryl..
# 17.9.2012 19.18
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Myslím si, a Gizmo to snad měl i v plánu, udělat GM tým tak, že by byl např. jeden správce skrytý a jeden normálně pro veřejnost. Ale bůhví co má v plánu teď.

Udělat CHTS je zbytečné, když už seženeš člověka pro takový post tak rovnou GM.
# 17.9.2012 19.22
Obrázek
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Bajo:Nj empty mal neopravnený ban ip taktiež, malster bugoval travičství cez wpe a empty za to dostal ban ip. Samozrejme, riešili sme to s GM ale bez odpovede, bez rozumného vysvetlenie a GM si nič nedal vysvetliť

A imo, ten druhý ban ip bol za to že predával veci cez sms, okey, možno bol opravnený ale vyplynul z prvého banu..

A empty na post GM, správcu, chts, chmazky? To fakt nie :) ale pobavenie dobré :D



Taky že to na pobavení mělo být :-), ani bych o ten post nestál, není na to čas a hlavně NERVY..

No právě, ten druhý ban vyplynul z toho prvního, protože mi gm nebyl schopný dát UNBAN tak jsem to prodal, protože přes šk. rok jsem doma pořád a občas jedu na chatu, kdežto o prázdniny jsem na chatě a domu jedu jenom na nějakou akci :-))
# 17.9.2012 19.22
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

:Greywolf: Na Chmazku mi přijde vhodná Amazonka neboli Lady, nevím jeslli by do toho šla.. A na CH.T.S. By mohl být, Mario,Bajo, Matomi ...



1.) Nepotřebuji mít práva GM nebo CH.T.S., abych poradila nováčkovi jak získat sklill, když si s ním neví rady, nebo ho zavedla na místo na mapě, které marně hledá.
2.) Nepotřebuji mít práva, abych vymyslela a následně zrealizovala drobný Q pro pár hráčů, kteří se chtějí pobavit. (viz. Hádankové dobrodružství, které jsem dělala pro Templáře)
3.) Je dobře, že nemám práva, protože jsem alergická na vulgaritu, kterou jen stěží ignoruji. Někteří hráči by asi z NP nevylezli :D
4.) John mě slíbil, že se postará abych nikdy práva neměla = konec debaty :D
# 17.9.2012 22.03
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Grey, radši to nehraj xD
# 18.9.2012 6.57
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
No ja by som bol radšej za staré CHBI - len s imunitou a možnosťou niekoho zatknúť až po zabití :D Nech je aj nejaká akcia!
# 18.9.2012 7.47
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chtělo by to CH.T.S.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.