Chmatákov online


Fórum – Chtělo by to CH.T.S.

Fórum » Archiv » Chtělo by to CH.T.S.

GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Ahojky, tímto příspěvkem bych chtěl aby se začlo řešit ch.t.s. Vím že někdo říkal že žadné nebude atd.. Ale myslím že by bylo dobré aby nějaké CH.T.S. ve hře bylo, Gm je ve hře často ale ne pořád, tak by bylo vcelku dobré aby ve hře estě někdo lítal. Aby hráči nemohli spamovat a krádc. Když lognu tak vidím jen samé smapy,bordel, a vulgaritu,afkaření.. Přijde mi to nefér, že nějakým hráčům to prochází. Byl bych rád kdyby jste se nad tím aspoň zamysleli, neříkám že zrovna já bych byl vhodný na post CH.T.S ale mám celkem čas a ve hře bych byl často a byl bych spravedlivý, a když né já tak o tom aspoň zkuste uvažovat, s pozdravem GreyWolf.
# 17.9.2012 16.48
:-[:-[:-[:-[:-[

Stránky: 1 2 3



SZ
S týmto návrhom súhlasím, nejaký ten CH.T.S. by sa hodil :-)
# 17.9.2012 16.52
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

GreyWolf: Když lognu tak vidím jen samé smapy,bordel, a vulgaritu,afkaření.. Přijde mi to nefér, že nějakým hráčům to prochází. Byl bych rád kdyby jste se nad tím aspoň zamysleli, neříkám že zrovna já bych byl vhodný na post CH.T.S ale mám celkem čas a ve hře bych byl často a byl bych spravedlivý, a když né já tak o tom aspoň zkuste uvažovat, s pozdravem GreyWolf.



Mno... co jsi dělal jako chmazka? dostal jsi post, HP a skin a pak už si na to sr...l,takže takový na post chts asi nee no. A ty spamy a pod... to jsi viděl na jaPku???

xD xD xD
# 17.9.2012 17.11
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Btw, nehrál jsme když jsme byl Chmazka heslo měl Black. A teď heslo nemá a Jabko bohužel nehraji, bohužel je to na ofíku. ;))
# 17.9.2012 17.14
:-[:-[:-[:-[:-[
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
ja dobra čecha,překlad to :-O
# 17.9.2012 17.18
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Nehrál jsem když můj učet byl v chmazce, hrál Black.. A ted heslo nemá. Jen jsem chtěl říci že by to chtělo CH.T.S.
# 17.9.2012 17.20
:-[:-[:-[:-[:-[
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Takže to bol v podstate verejňák....xD
# 17.9.2012 17.22
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
xD xD xD tak ted pro greye: už tu to bylo,až tu giz bude chtít CHTS nebo CHmazku ,tak si to určí sám,už tu to bylo několikrát
# 17.9.2012 17.24
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
John : Ty si myslíš, že je to tak jednoduché čo? si myslíš, že gizma len tak napadne že : aha ľudia na CH nemajú čo robiť tak im zoženiem CHTS alebo Chmazku aby sa nenudili... Samozrejme, že gizmo na CH nemysli už tak ako pred niekolkými rokmi, tak s takýmito prosbami aby v hre nebola nuda ho treba trocha pospamovať :)
# 17.9.2012 17.27
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Gizmo hru nesleduje, takže neví co jse ve hře děje, ale to je fuk, ať to je jak je.. Afk skilling proč ne..
# 17.9.2012 17.27
:-[:-[:-[:-[:-[
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Grey to si jen myslíš,je víc v obraze než ty

Bajo: byla tu chmazka a jak to dopadlo: udelala se soutěž a když přišlo na odměny, tak každej nadával,myslíš,že to toho člověka bude bavit?,nebo nechal by sis nadávat,že seš dmnt a pod.. a dělal bys to dál? ja teda ne ,a to samy je s chts,někoho zavřeš a seš ten nej debil jakej je k pohledání xD
# 17.9.2012 17.32
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
No a? Že Ti budou nadávat ale aspoň ta hra bude mít nějaké pravidla a pořádek. Nevedělo by jse třeba kdo to CH.T.S je dal by se tomu člověkovu prostě nějaký tajný nick a za ten by hrál jen ve hře nedával by Skype a nic podobného jako jeto vlastně s GM, jen by byl ve hře častěji..
# 17.9.2012 17.35
:-[:-[:-[:-[:-[
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
John : samozrejme, keď nie si na tých ľudí dosť prísny tak sa stane presne to o čom rozprávaš. Ty ako pán servera by si mal určit nejaké pravidlá aby ich ľudia dodržiavali a nie furt porušovali a dostávali za to minimálne tresty.

Ale z časti máš pravdu pretože v tejto hre je to trochu na hovno, ľudí hráva málo a aj to väčšinu komunity tvoria hlúpe deti 15-rokov, čiže je vážne ťažké byť prísny a znášať kritiku a vysvetlovať týmto idiotom o čo ide...
# 17.9.2012 17.38
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Bajo:dělal sem GM tak vím:někoho zavřeš,seš debil,někomu(a je jedno komu)nějakej malinkatej prohřešek odpustíš(prostě mavneš nad tim rukou)a už se najde dmnt co tu bude řvát,že nadržuješ kamošum,kdyby i ti staří hráči,co tu řvou, věděli co jsem jim odpouštěl(byly to i nováčci,co třeba lagovali v noci a prděl sem na to),kromě bugu,tak držej hubu a krok
# 17.9.2012 17.46
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Nj ja to chápem, nič s tým nespravíš, môžu za to ľudia čo tu hrajú a nevedia pochopiť určite veci. Je to škodá rečí, riešiť to tu, pretože aj tak nič nevyriešíme a časom si to tí ľudia určite uvedomia samy :)
# 17.9.2012 17.48
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Bajo:maš pravdu a ted ruku na srdce:Kdo ted ve hře muže delat třeba chts nebo GM nebo chmazku??? Každýmu jde jen o post a aby měl prava ,koukni na jabko,20 lidí hraje a z toho 15 je v nějaký organizaci
# 17.9.2012 17.51
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chtělo by to CH.T.S.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.