Chmatákov online


Fórum – Pouštní příšera

Fórum » Archiv » Pouštní příšera [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Pouštní příšera se dá šíleně rychle a lehce zabít, ikdyž je fakt, že občas nějaký problémy sou a někdo umře.Příšera má ale 2,5K životů a je do minuty mrtvá, takže bych navrhoval (po domluvě s několika hráči) dát příšeře 50K - 100K životů .. byla by aspon zábava a draka by neměl každý,


/edit: Eště bych jí nějak dobře pojmenoval (viz. Noctus z old)
+ po každym restartu se objeví znova, v tuhle chvíli se tam dá v pohodě farmit, protože Gizmo dáva restarty víceméně pořád



Naposledy upraveno: 12.2.2012 13.15

# 12.2.2012 13.08
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Tak tady na tomto serveru už se to asi nezachrání, ale na ten nový už by mohla mít těch 50K a ještě bych to udělal tak, že ty vajíčka musíš mít třeba 3 a pak to dojdeš směnit k nějakýmu NPC za 1 velký ze kterýho ti vypadne dráček. Musí to být trošku těžší aby to fakt neměl každý.
# 13.2.2012 22.40
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Amazonko, zkusím to vysvětlit tak, aby jste mě pochopili a budu to adresovat na tebe.
Máte partu lidí, chcete jít na příšeru, ok, nová věc, zábava, zpestření, proč ne? Zabíjíte ji, spravedlivě si rozdělujete věci, takže za nějakou dobu má každý to, co z příšery padá a všichni jsou spokojeni. Po čase dáš návrh, že půjdete opět a jeden z party řekne: sorry nejdu, raději jdu vykillit chráněnou, přidá se další a další a ty najednou zjistíš, že jsi na příšeru, která má 50 - 100k hp, zůstala sama. A taky musíš brát v úvahu to, že máš jen 190 hp (jasně + pár lékáren).

To samý se může stát i jiný partě..Takže za nějaký týden (obrazně) budou ve hře stížnosti, že příšera má moc hp a že není možný ji zabít a tady se budou zakládat topicy o tom, aby autor hry odebral příšeře tolik hp.

Ano, teď by bylo víc hp ideální, protože vás je na ni víc, ale co pak? Musíte přemýšlet ještě kousek dál..Když na ni bude chtít jít někdo opravdu sám, nemá šanci, když bude mít nějakých 50 - 100k (tak jak vy navrhujete). Takže se pak stane to, že tam nikdo za pár týdnů nebude a dopadne to stejně jako např.terče na obratku (půlka lidí je chtěla a teď tam nikdo není a statečně se zase rekillí). A o to mi jde, aby to neupadlo, když už se dává taková pěkná věc do hry, aby příšera byla ve hře a byl o ni zájem a ne, že za měsíc si na ni možná někdo vzpomene, ale nepůjde na ni, protože ji prostě nedá.

Takže můj návrh je ten ,aby se příšeře už hp nedávaly, ale změnila se doba a místo, tzn. aby se objevila např jen 1x za 14 dní a různě po chmatu. Aby se prostě nestalo to, že parta lidí řekne: jdeme na příšeru, banda lidí by se přesunula nad saura, tam ji rozstříleli a konec, ale aby to bylo mnohem těžší, ale ne množstvím hp, ale např.hledáním
# 14.2.2012 11.19
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Santí, ae od toho je MMORPG, pracuješ týmově, takže ne abys jí zabila sama .. Je to o tom hledat pomoc
Kdyby se zabíjela dlouho a objevovala se po dlouhý době tak by věčina měla touhu získat dráčka
Jinak přišeru zabiješ ve 2 i v 8 a je jedno kolik ma hp, ae jde o tu dobu, aby nebyla za (ztěžka) 5 min mrtvá

Z toho co si napsala vypliva, ze az toho dračka bude mít každý, tak pro něj nebude nikdo chodit, je to tak?
Ale to je CHYBA! Prisera ma být tak silna, aby ho mělo MALO LIDI, ne každý jak pišeš ty.

/mobile



Naposledy upraveno: 14.2.2012 11.38

# 14.2.2012 11.30
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jasný, já vás chápu :), ale může se stát, že se najde dost těch, kdo budou chtít příšeru killit sami, bez nějaký party a těch 50 - 100 je opravdu moc. Chápeš, jak to myslím? Prostě že na tolik hp se po čase každej vykašle, o to mi jde..:), o nic jinýho. Není to myšleno na současnost, kdy jsou nějaký partičky (málo, ale jsou), kdo ji chtějí zabít, ale co za měsíc, dva ,tři atd., když bude někdo chtít jít opravdu sám..Tak pro něj bude těch x tisíc opravdu moc

Takže snížit respawn a měnit místa, v tomhle jsem určitě pro, prostě ztížit to, ale ne množstvím hp
# 14.2.2012 11.36
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
editnul sem to.
Opakuju, neni to solo hra, hráč jí nemá zabít sám, jak píšeš
# 14.2.2012 11.40
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jasný, ale co když se najde plno těch, co na ni budou chtít jít právě sami bez nikoho? Prostě pořád tam bude to velký množství hp a o to mi jde, že ti dotyční se na to pak vykašlou a příšera bude nevyužitá



Naposledy upraveno: 14.2.2012 11.43

# 14.2.2012 11.42
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Santeo : Proto je tohle online hra ,aby sme všechno nedělali sami ,ale našli si někoho, kdo nám pomůže atd.
Kdyby to všechno mohl dělat každý sám , tak to může bejt single player..
# 14.2.2012 11.43
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jasný, já vás naprosto chápu, ale můžou nalogovat hráči, kteří nebudou chtít partu , ale budou chtít jít sami a v tom případě nemají šanci, chápete, jak to myslím? A pak tam bude příšera s 50 - 100 k (která momentálně pro vás bude zajímavá právě tím množstvím hp), ale za delší dobu bude nevyužitá, takhle to myslím

Nechám vyjádřit ostatní, já už jsem napsala dost, prostě ztížit podmínky pro najití a zabití, ale nedávat tolik hp
# 14.2.2012 11.46
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
podstata mmorpg je týmova hra, hráč NEMŮŽE nejlepší věci získat sám. Svoje sem taky řekl, 12k co má ted je dole za 5min, to je pěkná kravina a draka má dost lidí, kdyby měla hodně hp tak se jen tk nezabije a nemá jí skoro nikdo.. to je vše

/mobile
# 14.2.2012 11.57
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Teď je šance, že padne drak 50%. Navíc trochu upravuji "AI", takže už nebude tak snadné ji zabít.
# 14.2.2012 12.10
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Santea: Tak ich pošli hrať nejakú single player hru, je ich kopa a kopa lepších ako CH. Kto sólo nechce hrať, nech si zahrá MMORPG. A kto chce hrať sólo MMORPG, tak nech hrá ale nevyužije celý potenciál hry takže nech ani nečaká, že bude mať všetko.
# 14.2.2012 15.10
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Santi i já ti v tomto budu odporovat. Ve Chmatu je až příliš věcí singl, strašně moc hráčů podělává, nikdo nikomu nevěří...........
A toto je jedna z mála příležitostí, jak to změnit. Ve hře by měla být aspoň jedna jediná věc, kterou lze získat pouze v týmu, aby to hráče nutilo komunikovat a vytvářet si přátele. Je to i tak trochu vzdělávací. Přece by jsi nechtěla aby Chmat učil "děcka" jen podvádět a ještě mít z toho extra radost. :-|
# 14.2.2012 19.10
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ani jeden z vás mě nepochopil, nevadí...Nedá se nic dělat :)
# 14.2.2012 19.19
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ale jo Santí pochopila jsem tě. Prostě trh se nasytí a není zájem a pak tomu kdo přijde později na server nikdo nechce pomoct........

Nemyslím si, že by to bylo až tak tragické. Pořád je to adrenalin killnout příšeru s tak vysokým HP.
# 14.2.2012 19.24
Obrázek
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Jen bych se chtěl zeptat, za jak dlouho se příšera respawne? (objeví se znova)
# 14.2.2012 19.29
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Pouštní příšera [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.