Chmatákov online


Fórum – Chmatoviny – jak a co?

Fórum » Archiv » Chmatoviny - jak a co? [zamknuto]

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Zdravím vás.. Jak už tu bylo téma(bohužel locké), bylo tam naposledy upraveno VladdiSem, že pokud má někdo zájem, má kontaktovat MAKa, nebo jeho. Kontaktoval jsem Vláďu i MAKa.. U VladdiSe mi bylo řečeno, že pokud budu dávat dohromady smysluplnější slovní obraty, není problém mě vzít. MAK mi řekl, že už nemá s ničím nic společného, tudíž to stojí na VladdiSovi. Mimo to, svůj přijímací článek na téma: ,,V čem budou vyrůstat naše děti", jsem poslal MAKovi. Takže bych teď jaksi rád věděl, co se bude dít, jelikož moc dobře všichni ví, že server se v poslední době začíná hodně hýbat, díky aktivitě Gize. Čím více akcí a společensky vybraných momentů je, tím více by se dalo sepsat vynikajících článků. Všichni starší hráči vědí, že za dob Dangerese a Aspireho, měli články velice vysoký vliv na herní komunitu. Takže proč v tom nepokračovat? :idea:
# 29.1.2012 21.23
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Tak jako se nestíhal spamm a flame, tak se nabrali noví moderátoři.. tak jako se tu postrádá kultura, by se měli nabrat noví redaktoři. THE END



Naposledy upraveno: 30.1.2012 21.05

# 30.1.2012 20.45
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Ne, ty to nechápeš. Na jednoduchou ano/ne otázku se odpovídá buď ­„ano“, nebo „ne“.

Asi tě budu muset vést za ruku.
Na tuto otázku je odpověď „ne“. Proč? Protože nabírání redaktorů, co napíší pár článků a potom se na to vykašlou, není dobrý systém. Tento systém tu byl dříve, což znamená, že

Lev!ticus:to tak bylo už dříve, takže by se v podstatě nic neměnilo


je špatný argument.
# 30.1.2012 20.54
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Tak toto řeší už to, co psal někde na 2 stránce Palanda.
Problém by nebyl ani tak v redaktorech a v šéfredaktorovi, který by si hlídal aktivitu, informační hodnotu i kvalitu článků jako v adminovy, který byl dal danému šéfredaktorovi práva. Což může asi jen DJ Miky, ne?

Zase je pravda, že najít takové lidi je pak taky hop nebo trop...
Možná by bylo lepší, kdyby se zatím postupovalo fakt článek od článku, stylem něco napíšu, pošlu to Damakovi (nebo kdo má ty práva) a ten dle vlastního uvážení upne/neupne na web i s autorem.
# 30.1.2012 21.03
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Ty a mě vést za ruku? Nikde není napsáno, že ti musím odpovídat, takže se sklidni 3-(

Za další: Proč by se na to měli všichni rozumní lidé, kteří dostanou práva vykašlat? Protože to tak bylo dřív?

A poslední věc: Pokud bych usoudil, že je to špatný argument, tak tam jsou další dva, které už mají nějakou hodnotu..;-)
# 30.1.2012 21.05
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Varování: Následující příspěvek byl vytvořen pouze pro odlehčení další napjaté situace, která se blíží k ještě větší výměně názorů, hádce a urážkám, berte ji teda s rezervou.

Ok, můj první článek bude o tom, jak jsme se pohádali kvůli novinám :D Chmatákov je sice úžasná věc, ale jak tak koukám tak beze-sporů se to prostě nikdy nikde neobejde, čím to je?

Je to snad tím, že mladí neví, co je to autorita a dobré způsoby?
Nebo proto že si staří myslí, že když je jim více snědli všechnu moudrost světa a mohou si vše dovolit?
Možná taky tím, že hru berou někteří s rezervou, chtějí u ní vypnout a občas vypustí i slušnost...
To pak o to více štve ty, kteří prostě vypnout neumí :D

Jo jo, to vydám rovnou jako knižní výtisk, cítím best seller, cítím Nobelovu cenu za literaturu, cítím konec entusiasmus, nedostal jsem barvičku, takže máte smůlu! :D
# 30.1.2012 21.46
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Kristyna_Graffitka:Varování: Následující příspěvek byl vytvořen pouze pro odlehčení další napjaté situace, která se blíží k ještě větší výměně názorů, hádce a urážkám, berte ji teda s rezervou.

Ok, můj první článek bude o tom, jak jsme se pohádali kvůli novinám :D Chmatákov je sice úžasná věc, ale jak tak koukám tak beze-sporů se to prostě nikdy nikde neobejde, čím to je?

Je to snad tím, že mladí neví, co je to autorita a dobré způsoby?
Nebo proto že si staří myslí, že když je jim více snědli všechnu moudrost světa a mohou si vše dovolit?
Možná taky tím, že hru berou někteří s rezervou, chtějí u ní vypnout a občas vypustí i slušnost...
To pak o to více štve ty, kteří prostě vypnout neumí :D

Jo jo, to vydám rovnou jako knižní výtisk, cítím best seller, cítím Nobelovu cenu za literaturu, cítím konec entusiasmus, nedostal jsem barvičku, takže máte smůlu! :D




Začni hledat editora/korektora. Jinak myšlenkově ujde.
# 30.1.2012 21.51
Obrázek
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Docela mě to přestává bavit... Tak co teda? Hodlá se nějak řešit tato skupina nebo ne? Prosím někoho, aby si to vzal na sebe a zdělil mi závěr..
# 30.1.2012 22.16
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Sežeň kontakt na DJ Mikyho a napiš mu, ne? Jinak to asi nevyřešíš, tuším nikdo jiný nemá taková práva, ne? Nebob popros Damaka at se s ním spojí :) Ten tu někde myslím psal, že má na něj kontakt.
# 30.1.2012 22.20
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Sondíku, téma ti zatím locknu (když budeš chtít odemknout, tak napiš, protože se tu začíná zbytečně spamovat, některý příspěvky jsem už smazala).
Zkus napsat Makovi pmku, on má kontakty na ,,aktivní správce,, xD, mohl by ti pomoct. Pokud ti nevyhoví, odlocknu ti to, aby ti mohl poradit třeba někdo jinej.
Btw: Damak dávno nehraje

Na lidi, kteří jsou vůči chmatonovinám skeptičtí, se nezlob, protože to tady tak funguje celý roky, někdo měl zájem, napsal 1 článek, kterej byl solidní, daly se mu práva, barvička, napsal tak 1 nebo 2 další články a dost, přestal.
Neříkám, že zrovna ty budeš mezi ně patřit, třeba máš fakt zájem psát, tak ať ti to vydrží dýl, než všem před tebou :)

Pokud budeš chtít, napiš a odemknu to, prozatím lock
# 31.1.2012 9.15
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmatoviny - jak a co? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.