Chmatákov online


Fórum – Chmatoviny – jak a co?

Fórum » Archiv » Chmatoviny - jak a co? [zamknuto]

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Zdravím vás.. Jak už tu bylo téma(bohužel locké), bylo tam naposledy upraveno VladdiSem, že pokud má někdo zájem, má kontaktovat MAKa, nebo jeho. Kontaktoval jsem Vláďu i MAKa.. U VladdiSe mi bylo řečeno, že pokud budu dávat dohromady smysluplnější slovní obraty, není problém mě vzít. MAK mi řekl, že už nemá s ničím nic společného, tudíž to stojí na VladdiSovi. Mimo to, svůj přijímací článek na téma: ,,V čem budou vyrůstat naše děti", jsem poslal MAKovi. Takže bych teď jaksi rád věděl, co se bude dít, jelikož moc dobře všichni ví, že server se v poslední době začíná hodně hýbat, díky aktivitě Gize. Čím více akcí a společensky vybraných momentů je, tím více by se dalo sepsat vynikajících článků. Všichni starší hráči vědí, že za dob Dangerese a Aspireho, měli články velice vysoký vliv na herní komunitu. Takže proč v tom nepokračovat? :idea:
# 29.1.2012 21.23
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Mě je to celkem jedno... stačil by jeden člověk, který má přístup na hlavní zeď a pod ním bych byl např. já a někdo další.(dejme tomu redaktoři).. A všichni bychom měli kontakt na toho hlavního a ten by si přečetl článek od těch redaktorů(od nás) a pak by ho tam postl.. je to bezpečné, ale zas nevýhodné. Protože pokud budu chtít dát aktuální informace ze soutěže např. a on bude mimo město, tak jsem jaksi někde..
# 30.1.2012 17.34
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Sond: Neřekl jsem, že by ses na to zrovna ty taky vykašlal, ale příjde mi zbytečné dávat někomu práva, protože pokud někdo chce, může článek napsat ... Stačí to udělat tak, jak píše Koly :) ..
# 30.1.2012 18.44
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Fabčo: Jenže jak vidíš, tak to tu maj všichni v prdelce... Takže otázka zůstává: Kdo se toho ujme lol Proto si myslím, že by se měl udělat nábor. Nejde mi o mě, ale ty časy, když na hlavní stránce byly soutěže, akce a atp. Takže kdokoliv.. Nové prvky na serveru se skládají z maličkostí. Když se bude obnovovat více a více takovýchto maličkostí, bude např. další důvod, proč lést na forum. Na portále to tak bylo. Bylo to víc než luxusní :-P
# 30.1.2012 19.01
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jsou 3 možnosti .. Nabrat redaktory a nasolit jim práva nebo dát práva některým modům, kteří jsou tady často a nebojí se dát své osobní kontakty a ti by články postovali a nebo nic :D
# 30.1.2012 19.30
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Tak poslední možnost je pasé xD .. Jinak jsem rozhodně pro tu první, jelikož to tak bylo už dříve, takže by se v podstatě nic neměnilo. Vy si spravujte fórum a zas něco nechte na ostatních. lol
# 30.1.2012 19.37
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ

Lev!ticus:to tak bylo už dříve, takže by se v podstatě nic neměnilo


Příšernej argument.
# 30.1.2012 19.49
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
.. Ale argument tu je.. Takže pokud chceš řešit moje argumenty a né téma, tak tu OTuješ ;)
# 30.1.2012 20.15
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Je to příšernej argument, protože to, jak to bylo dříve (a jen tak mimochodem, jak to je i teď - překvapení, co?) se ukázalo, že to prostě nefunguje, protože všichni chtějí barvičky a nikdo nechce nic dělat. A vyhledej si Googlu význam zkratky OT, protože očividně nevíš, co to je.
# 30.1.2012 20.22
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ

Jirekcz:Je to příšernej argument, protože to, jak to bylo dříve (a jen tak mimochodem, jak to je i teď - překvapení, co?) se ukázalo, že to prostě nefunguje, protože všichni chtějí barvičky a nikdo nechce nic dělat. A vyhledej si Googlu význam zkratky OT, protože očividně nevíš, co to je.



S těmi barvičkami je to pravda, ale tak to je chyba systému a šéfredaktorka, že nedokáže dokopat redakci k práci... Chce to systém, řád a jde to. V realné redakci taky nikdo nenapíše vstupní článek a nepobírá pak doživotní rentu. Tak prostě píše = má barvičku, nepíše kick a nazdar, to snad zase není takový problém ne?

Co vidím já, je prostě fakt, že Sonda chce něco udělat, ale všem jež mají tu pravomoc je to vcelku fuk, jsou skeptičtí a nechtějí mu vyjít vstříc.
# 30.1.2012 20.26
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Děláte si ze mě srandu? Panebože, přečtěte si poslední posty.. Mě je nějaká barva ukradená, řekl jsem jasně, že to nemusím být já.. Zajímá mě konečné řešení, jak to s touhle skupinou bude...

Jireky: Očividně to nefungovalo? 3-( Tohle si napsal z toho důvodu, že všichni odešli.. Pokud vím, tak když bylo všechno při starém a redaktoři makali, tak všechno šlo... Odešli, protože prostě skončili. A protože odešli, tak to budeš házet všechno do jednoho pytle a zazdíš šanci ostatním? Trošku barbar né?
# 30.1.2012 20.31
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Podívej se okolo a napiš mi to do očí. Vidíš nějakého aktivního redaktora?

Jednoduchá ano/ne otázka.
# 30.1.2012 20.34
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Graffitko, s tim kickem to je problém, protože tu neni aktivní admin co by to furt sundával a nandával xD

takže já bych začal u adminů
# 30.1.2012 20.35
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ
Jde vidět že Sonda o to zájem má ... tak proč na něj všichni serete (jsou tu i vyjímky)
:-[
# 30.1.2012 20.36
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jirekcz:Podívej se okolo a napiš mi to do očí. Vidíš nějakého aktivního redaktora?


Myslíš, že to bude tím, že zde žádný nezůstal? xD
# 30.1.2012 20.36
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Sonde, nemyslela jsem tu barvu vůči tobě, ale prostě z historie a pro budoucí případné redaktory.. Myslím, že tebe v tvém věku vzrušují jiné věci než barvička nicku na foru :D
# 30.1.2012 20.36
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmatoviny - jak a co? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.