Chmatákov online


Fórum – Chmatoviny – jak a co?

Fórum » Archiv » Chmatoviny - jak a co? [zamknuto]

Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Zdravím vás.. Jak už tu bylo téma(bohužel locké), bylo tam naposledy upraveno VladdiSem, že pokud má někdo zájem, má kontaktovat MAKa, nebo jeho. Kontaktoval jsem Vláďu i MAKa.. U VladdiSe mi bylo řečeno, že pokud budu dávat dohromady smysluplnější slovní obraty, není problém mě vzít. MAK mi řekl, že už nemá s ničím nic společného, tudíž to stojí na VladdiSovi. Mimo to, svůj přijímací článek na téma: ,,V čem budou vyrůstat naše děti", jsem poslal MAKovi. Takže bych teď jaksi rád věděl, co se bude dít, jelikož moc dobře všichni ví, že server se v poslední době začíná hodně hýbat, díky aktivitě Gize. Čím více akcí a společensky vybraných momentů je, tím více by se dalo sepsat vynikajících článků. Všichni starší hráči vědí, že za dob Dangerese a Aspireho, měli články velice vysoký vliv na herní komunitu. Takže proč v tom nepokračovat? :idea:
# 29.1.2012 21.23
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek

Stránky: 1 2 3

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Já s tím taky nechci mít nic společného a kdybych musel, tak stejně nemohu publikovat články na web(stránky).

Kdyby bylo po mém, tak jako úvodní článek chci něco z prostředí Chmatákova, bezpodmínečně.

Uvidíme jak dál.

edit: Jinak pro zajimavost posledním publikovaným článkem, nepočitajic Vánoční přání, je http://www.chmatakov.cz/chmatoviny/kveten-2011 , který pochází z května minulého roku.

OMFG! :-(
# 29.1.2012 22.06
Obrázek
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Jakožto redaktor má mít přehled nejen z prostředí Chmatákova, ale všeobecný.. Nebudu vymýšlet článek jak Lojza prodává ryby lol Jde tu hlavně o spisovné vyjádřování a slušnou gramatiku. Nápady přicházejí časem... Navíc je to chyba komunity, jelikož toto téma měla nakousnout dřív.. Takže tím se tedy nic nemění.. Články nebudou, tudíž a žádný nábor, nebo jak to mám chápat :idea:
# 29.1.2012 22.19
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Sondí podle mě, jde zase v klasickém žurnalistickém psaní na úrovni, kterému by se určitě CH. chtěl přiblížit především o tu myšlenku, ten nápad, tu inspiraci a to někdo má (ty třeba jo) ale někdo prostě ne a může mít sloh sebelepší, ale bez toho je to na prd :D Od gramatiky už máš editory :)

Jinak max. souhlasím s tím všeobecným přehledem, podle mě se na titulní strany webu hodí spíše faktické informace o hře, eventech atd. Než nějaké fantazírování nad NPC prodavačem, už jen kvůli případnému nováčku, který by to zcela jistě nepochopil.

Sondíku, pošli mi pak prosím na skype ten tvůj článek, by mě docela zajímal :)

Snad se zde na ofiku najde někdo, kdo ti umožní to tu rozhýbat, snad někdo má zájem na tom, aby byl server lepší a má rovněž tu možnost tomu pomoci. Držím ti palečky! ;-)
# 29.1.2012 22.32
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Stejně to dopadne tak, jak to dopadlo doteď :) .. Každý se na to vykašlal.
# 29.1.2012 22.36
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Protože cílem každého není psát články, ale stát se redaktorem, aka mít barvičku na foru. IMHO pokud chce někdo do nich psát, tak to může poslat někomu z modů (snad mají práva) a ten to zveřejní, nebo pokud bude nutné, tak určit jednoho "redaktora správce", který by se staral o články, které mu ostatní pošlou, upravoval a zveřejňoval. Stejně by tam nikdo potom nepsal, protože by se žádná barvička nekonala :P
# 29.1.2012 23.47
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

Fabos121Stejně to dopadne tak, jak to dopadlo doteď :) .. Každý se na to vykašlal.



Tomu říkám podpora.

Nenech se odradit a tak jak psal Koly, něco napiš. Klidně to pak dej sem a pokud to bude stát za to, určitě to někdo s právy dá kam to patří. :)

Ohledně Chmatákova, za poslední měsíc se toho událo neuvěřitelně hodně. Gizmo dělal několik updatů týdně. Určitě máš z čeho vybírat.

Přeji hodně štěstí jak tobě, tak všem co zkusí něco napsat.
# 30.1.2012 1.23
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Amazonka: Vím totiž, jak to chodí ;)
Koly: My "obyčejní" moderátoři nemáme práva na to přidávat novinky :))
# 30.1.2012 6.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Bylo tu tak 10 generací redaktorů a všichni napsali tak 3 články xD fmao (ti co vydrželi nejdýl)
# 30.1.2012 7.02
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Určitě to neni spatny nápad,, Rád si prečtu nový článek když přijdu na web. lol

Imho, rači si přečtu něco z prostředí chmatakova, jak Lojza chyta ryby, než abych četl něco, čeho je plný internet.:-[:-[

# 30.1.2012 10.14
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Fabo: No tak stačí někomu hodit práva, nebo určit někoho, kdo by se o to postaral, když už ne jednoho z modů. :P
# 30.1.2012 10.54
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Sondíku: bohužel, což je i velká škoda, tu bylo pár fakt solidních redaktorů, kteří se ze začátku dost snažili, psali a poměrně dost zajímavě. Pak ten jejich zájem upadal, upadal, až přestali psát úplně..,přesně jak psal Fabík. Tak snad to nepotká i tebe :)

Btw: celkem mi není jasný, na koho se ti, kteří tu práci chtějí dělat (viz.momentálně Sondík) mají vlastně obracet. Vladdis psal v topicu od URNY, že na něj, ale teď od toho dává ruce pryč, Mak skončil, tak na koho teda? Kdo má vlastně na starosti redaktory? Mody má Dj Miky a kdo ten zbytek?
# 30.1.2012 11.24
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Pajah?
# 30.1.2012 11.27
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jedine zkusit Mikyho nebo dat prava nekomu z modu a tomu by se posilaly ty clanky a daval by je tady :) nema cenu nabirat redaktory, kteri budou chtit psat a po par clancich konec..
# 30.1.2012 12.52
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Fabo: ve všem s tebou většinou souhlasím, ale v tomhle rozhodně ne.. Jenom protože tu bylo pár lidí, kteří se zřítka věnovali tomu, čím byli pověřeni, tak to snad neznamená, že bych na to kašlal :-O Rozhodně mi nejde o barvu, to bych vůbec neřešil.. Totálně mimo Koly 3-( To, že všichni kašlou na svoje povinnosti, tak já musím taky? :-[ Jen kvůli většině chcete odsoudit tuhle činnost? To mi přijde dost podprůměrné a ještě ke všemu od vás. :idea: Po pár článcích bych to rozhodně nevzdal, ale to je z vašeho pohledu jaksi lež, že? Jinak já si nepředstavuju články např. o tom, jak jsem si koupil nové itemy, ale také chod serveru z pohledu jiných hráčů, rozhovory, recenze, představení akce(Q) atp.

Koly: Tvůj nápad je totálně absurdní. 3-( Kdyby ten "dotyčný" měl například kontakt pouze PM, byla by to totálně zaspammovaná různými hovadinkami "články" od uživatelů, kteří jsou rádi, že zapli PC. 8-)

Santí: Neboj se.. U mě se tohle často nekoná. Když se do něčeho zakousnu, tak pořádně. Ale děkuji za tvůj komentář. Určitě i tebe (jako staršího hráče) potěšilo, kdyby si občas shlédla nějaký ten článek, co se nového na serveru děje. Mimo to občas píši i do studentského časopisu, takže v tom nejsem úplný newbie. Jenže pokud tento nápad prosadím, tak na mě bude vyvíjen tlak, abych udělal něco nového resp. něco přijímacího, což určitě víš, že je pod nátlakem těžké. Tak pokud to projde, snad se s tím poperu ;-)
# 30.1.2012 17.14
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Právě naopak. Můj nápad má pevné základy a ty, kteří nehodlají psát pravidelně to odradí. Vím, že pár lidí se na foru ukazuje každý den, nevyjímaje některé moderátory. Pokud se toho jeden z nich újme, pak 3/4 lidí nebude chtít jim nějaký článek poslat už jen proto, že z toho nic nemají - tj. bavíme se o barvičce na foru, která je snad zbytečná, ni?
# 30.1.2012 17.21
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmatoviny - jak a co? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.