Chmatákov online


Fórum – Nápravné zařízení

Fórum » Archiv » Nápravné zařízení [zamknuto]

Jumbik
uživatel
SZ
Napadlo mě, co kdyby do NP přibilo molo a pár stromů. Že ten, kdo by byl uvězněn, by si mohl vybrat, jestli bude rybařit, rubat nebo těžit. Byl by to více efektivnější.
# 14.1.2012 14.33
 
  • Chcete změnu v np?
  • Dobrý nápad1 hlas, 8 %8 %
  • Nechal bych, jak to je12 hlasů, 92 %92 %
  • Celkem 13 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Arkyč:Automaticky? 3-(
Co je těžkého na pár podmínkách? .. prostě by člověk měl skill 100% ale v NP by se choval jako 10% .. K čemu to nastavovat ..

Nechápu, proč by měl mít automaticky staženej skill např.sběračství na 10, když je zavřenej za lagování ryb..3-( a k čemu by to bylo dobrý.3-(
# 1.2.2012 18.03
 
Arkyč
uživatel
SZ
Ty jsi blbost, jako v podstatě celý CHM .. ale to je fuk. :)
(nechci nikoho urážet a už vůbec ne autora a nebo narážet na hru, která kdysi dávno bývala dobrá a nevypadala jako Nostale).
Nebudu to dál řešit a ani se tu dál zrdžovat navrhováním něčeho, co by podle mě mělo smysl ale podle dětí které jsou zvyklé na hry typu "I Must Slash" a "zabíj vše co se hýbe" a lidí s právy nesmyslné. Znovu jsem se utvrdil v tom že nemá cenu se sem vůbec vracet. Ovšem neustále tu platí pravidlo že tady se nechá zasmát lidské blbosti.

Už jen tvůj Avatar vypovídá o tom že jsi Egoická lamka, mimo to, jsem měl tu čest tě ve hře párkrát potkat a to mě jen utvrdilo, možná by jsi se nad tím měl zamyslet, já bych to na tvém místě viděl jako docela dobrý nápad.

To je fuk, toto je OT .. jen mě to napadlo když jsem si to přečetl.

Ps: Dobrá strategie, přidat se k věčině, ovšem trošičku

//EDIT:

Aha, Santea mě nepochopila ..
Super, vysvětlím po lopatě.

- Člověk dostane NP za to že něco provedl, příjde do NP a začne těžit, ovšem řemda s 100% těžbou má hotovo za 10 minut s Ghost Mouse a je venku.
Můj návrh NENÍ o tom aby shazoval skill který hříšník použil k přestupku. Ale ke shození TĚŽBY na 10% DOČASNĚ. To proto aby nebyli řemeslníci zvýhodněni.
# 1.2.2012 18.09
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pochopila jsem tě naprosto jasně, příště piš dočasně skill TĚŽBA a ne VŠECHNY SKILLY, reagovala bych jinak
# 1.2.2012 18.14
 
Arkyč
uživatel
SZ
Dejme tomu, že krom TĚŽBY by to mohlo rovnou shodit i OBRATNOST, PŘESNOST, LOV a MYSTIKU. případně PLÍŽENÍ.
Čímž by se vyřešil také problém s killingem v NP. Který nevím, jestli je už nějak ošetřen.

Ok, beru, nevyjádřil jsem se dostatečně jasně.
# 1.2.2012 18.17
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jj, v poho,nic se neděje, jen ty jsi se vyjádřil blbě a já to tak pochopila.

S tvým návrhem naprosto souhlasím, výbornej nápad, vyřešilo by se tím rychlý vytěžení řemdů se 100 těžbou a CHTsáci by nemuseli řešit, komu a kolik šutrů nastavit podle povolání. Jsem pro, pokud by to bylo technicky možný.
# 1.2.2012 18.29
 
Arkyč
uživatel
SZ
Jsem rád že se to ujasnilo :).

Omlouvám se za OT.
# 1.2.2012 18.34
 
ShockWave
uživatel
SZ
To co říkal sam je dobrej nápad. Co kdyby měli VŠICHNI v NP 10 těžby ? Jakmile by byl někdo v NP měl by 10 těžby, jak by vylezl ven, měl by zpátky původní hodnotu.
# 1.2.2012 19.49
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Tu původní hodnotu bych nevracela, jako součást trestu. Do NP se nedostane žádný nevinný a je třeba trestat pořádně, aby se hráči NP báli a nemávali nad ním laxně rukou.
Pokud by se tam přecejen nevinný dostal a svou nevinu dokázal, tak mu GM snížení skilu dokáže vrátit na původní hodnotu.
# 1.2.2012 20.33
Obrázek
WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ

amazonka:Tu původní hodnotu bych nevracela, jako součást trestu. Do NP se nedostane žádný nevinný a je třeba trestat pořádně, aby se hráči NP báli a nemávali nad ním laxně rukou.
Pokud by se tam přecejen nevinný dostal a svou nevinu dokázal, tak mu GM snížení skilu dokáže vrátit na původní hodnotu.



Souhlas ^^.
# 2.2.2012 10.08
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
V tom případě by zase byl test nefér vůči řemeslníkům s těžbou; nemělo by těžké nastavit, aby v np nezáviselo vytěžení na skillu - tj. jakoby měli všichni přítomní těžbu 10.
# 2.2.2012 10.40
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Pak se dostane ven a bude mě otravovat s tím, že měl 100 přesnost abych mu jí dal, ikdyž jí neměl..
# 2.2.2012 11.08
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Buď automatika alebo nejaký spešl ťažiací skill ktorý by bol na ťaženie v NP a maximum by mal 10 pre všetky povolania.
# 2.2.2012 11.55
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Sam #12:Ten trest by mal byť ale pre všetkých rovnaký a nie aby bol remeselník v podstate zvýhodnený oproti iným. Mala by tam byť rovnaká šanca na vyťaženie kameňa pre všetkých. Už to, že je k tomu treba zbíjačka je podľa mňa na prd a nehovorím ani o tom, že vás tam môže niekto zabiť (nieje tam doktor). Má to byť za trest, to áno ale furt je to HRA.


Naprosto souhlasím
# 3.2.2012 20.17
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápravné zařízení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.