Chmatákov online


Fórum – Nápravné zařízení

Fórum » Archiv » Nápravné zařízení [zamknuto]

Jumbik
uživatel
SZ
Napadlo mě, co kdyby do NP přibilo molo a pár stromů. Že ten, kdo by byl uvězněn, by si mohl vybrat, jestli bude rybařit, rubat nebo těžit. Byl by to více efektivnější.
# 14.1.2012 14.33
 
  • Chcete změnu v np?
  • Dobrý nápad1 hlas, 8 %8 %
  • Nechal bych, jak to je12 hlasů, 92 %92 %
  • Celkem 13 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Lol, np je za trest a ne aby jsi se tam měl jako v bavlnce
Btw: jakej smysl má, jestli budeš těžit, rybařit nebo rubat? Není to jedno? Zase přidávat další panáky do np? Blbost
# 14.1.2012 14.41
 
Mister
uživatel
SZ ICQ
naco stromy? takže nechal bych, jak to je
# 14.1.2012 15.01
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Santea:Lol, np je za trest a ne aby jsi se tam měl jako v bavlnce
Btw: jakej smysl má, jestli budeš těžit, rybařit nebo rubat? Není to jedno? Zase přidávat další panáky do np? Blbost


Třeba když se tam dostane lovec se 100 rybkem, tak má nevýhodu oproti řemdovi s 100 těžbou.

Jako je to dobrej nápad, ale NP má být hold za trest.
# 14.1.2012 15.20
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ten trest by mal byť ale pre všetkých rovnaký a nie aby bol remeselník v podstate zvýhodnený oproti iným. Mala by tam byť rovnaká šanca na vyťaženie kameňa pre všetkých. Už to, že je k tomu treba zbíjačka je podľa mňa na prd a nehovorím ani o tom, že vás tam môže niekto zabiť (nieje tam doktor). Má to byť za trest, to áno ale furt je to HRA.
# 14.1.2012 15.28
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Mont!k:Třeba když se tam dostane lovec se 100 rybkem, tak má nevýhodu oproti řemdovi s 100 těžbou.

Už to tady někdo psal (tuším pála), že se budou dávat tresty podle toho, jaký je povolání. Že je pak nespravedlivý, když dostane třeba 500 šutrů lovec s 10 těžbou a 500 šutrů řemda se 100 těžbou.

Ale přidávat tam další postavy, který by vybíraly věci z trestu (ryby, dřevo atd.) je hovadina. To už se tam můžou přidat rovnou květiny, lavičky, rybníček, aby potrestaní měli větší luxus 3-(
# 14.1.2012 15.33
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
No je sice blbost to dělat na rybko,.., ale kdyby tam bylo na výběr těžení | nějakej panák, do kteryho by se dalo střílet a bodat ;)
# 14.1.2012 15.42
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

SOJka:.. ale kdyby tam bylo na výběr těžení | nějakej panák, do kteryho by se dalo střílet a bodat ;)

A jakej by to mělo smysl? Že by jsi 100 x píchnul do panáka a ten tě propustil, že jsi si odpracoval trest?
# 14.1.2012 15.50
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Santea:

Mont!k:Třeba když se tam dostane lovec se 100 rybkem, tak má nevýhodu oproti řemdovi s 100 těžbou.

Už to tady někdo psal (tuším pála), že se budou dávat tresty podle toho, jaký je povolání. Že je pak nespravedlivý, když dostane třeba 500 šutrů lovec s 10 těžbou a 500 šutrů řemda se 100 těžbou.

Ale přidávat tam další postavy, který by vybíraly věci z trestu (ryby, dřevo atd.) je hovadina. To už se tam můžou přidat rovnou květiny, lavičky, rybníček, aby potrestaní měli větší luxus 3-(


Aha... a já lovec s  těžbou, už mám podruhý 500 šutráku.. dobrý. 3-(
# 14.1.2012 16.44
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Blbost, jsi tam za trest. Je to dobrý tak jak to je, páč za bojovníka je od tam se těžké dostat... I pro ostatní povolání kromě řemeslníka. Ten je venku dokonce i za 10 minut. Takže ne...
Co takhle přidat tam aby se každá dovednost mohla uplatnit když má 100% ... ? Ne kámo, sice je to těžký, ale jsi tam za TREST. Ne bezdůvodně :)
# 14.1.2012 19.26
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Mě přijde celkem blbost dávat jakoukoliv výhodu jiným povoláním... Děláš bordel, odpykej si to... To je jako kdyby přijel Američan do Prahy, koupil si baráček a přišla pošťačka, on vzal brokovnici a odpráskl ji.... Měl by nižší trest za to, že neví, že to tady neni povolený?....
# 14.1.2012 20.59
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Když už, dal bych tam stromky z nefunkčního sběračství. Na ty má každý šanci stejnou.
# 14.1.2012 21.01
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Arkyč
uživatel
SZ
Chm mě už celkem nezajímá, ale po prohlídnutí tohohle příspěvku mi to nedá a musím souhlasit s ostatními.

BTW: Co v NP snížit dočasně všechny skilly na 10%?
# 1.2.2012 17.40
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Arkyč:..Co v NP snížit dočasně všechny skilly na 10%?

A kdo by to dělal? Na tohle má práva jen GM a pochybuju, že by autor hry běhal každej den za nějakým CHTS, kterej by mu (pokud by byl zrovna online) nahlásil, koho zavřel a těm by pak stahoval všechny skilly.
# 1.2.2012 17.49
 
Arkyč
uživatel
SZ
Automaticky? 3-(
Co je těžkého na pár podmínkách? .. prostě by člověk měl skill 100% ale v NP by se choval jako 10% .. K čemu to nastavovat ..
# 1.2.2012 17.54
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
To je blbost... 3-(
Automaticky skill na 10%? Ne... Toto téma je podle mě dořešený, protože se autor podřídil většině... :)
# 1.2.2012 17.58
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápravné zařízení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.