Chmatákov online


Fórum – bankasro

Fórum » Archiv » bankasro [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ahoj, chtěl bych podat stížnost na hráče bankasro (Myslím že je to také Aplahonta či sniper killer)
Tímto bych chtěl požádat Gizma jestli by mi zkontroloval jaké všechny účty logují z IP adresy z které loguje bankarso.
Jde o to že ten vynalézavý parchant zjistil způsob jak ochcat shopy. Dám mu do shopu myslivku, on mě turban, dá OK, já to také potvrdím a on má myslivku i turban, mě se ten turban prostě nepřevede. Nejsem první člověk koho takto podělal a bylo by dobré tuto chybu odstranit a dát tomu hajzlovi ban ip.
Zde je vidět začátek shopu:
Obrázek

Dále se mi to zdokumentovat nepodařilo, ale mám svědky jako Boxer či Santea myslím že o tom také ví. Prostě nemá cenu obchodovat, protože mám opravdu strach. Díky za vyřešení Gizmo :)
# 3.1.2012 21.01
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3 4

Gizmo
autor hry
SZ
Skillovat přes přechody už by to nemělo, klonovat asi jo. Zkus pls to s truhlou a bleskem, jako duch už bys neměl mít možnost použít lékarnu.
# 4.1.2012 1.22
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
To že mě pers podělal obranou, kterou měl na mě asi !!!2 Měsíce!!! tak sem si taky nechodil stěžovat na forko žes tobyl ty clicku..:)

BTW: Gizmo, neříkal jsi, že náhodou je obrana na určitou dobu ?
# 4.1.2012 7.34
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ale tady jde o to že si to byl ty :P :)
# 4.1.2012 9.46
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Gizmo
autor hry
SZ
Empty: ee, v CH1.5 je neomezená, v CH2 byla na určitou dobu. Chvilku to tedy v CH1.5 bylo, ale nefungovalo to správně, se souborvým systémem účtů je to složité..
# 4.1.2012 10.07
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Clicku, já bych ti takovou sviňárnu neudělal. Tohle bych byl dokázal udělat tak někomu koho neznám nebo PERSovi, který mě podělal nedávno, když si hrál na "kamaráda". Už mi to je u prdele, timhle si mě docela rozesmál, jsem halvně rád, že se to vysvětlilo. Mě je v celku jedno jestli si myslíš nebo na mě celou věc hodíš, ale smiř se s tim, že jsem koukal na nova cinema a dávali tam tlustýho a hubenýho jak je tam mlátí:D a ve hře jsem nebyl.
# 4.1.2012 14.09
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
třeba ta nekoněčná obrana je dobrá mě, se to líbí ,vůbec bych to neměnil. :D
# 4.1.2012 14.22
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jew, ty si vážně chudák,,, co čekáš? Že sem dáš mou fotku a vysmíváš se? Jo, to že tobyl kuba tak na to ti neskočim, já že sem si hrál na kamaráda? Tys mě začal první ojebávat, tak si nehraj na chudinku a jdi si bugovat
# 4.1.2012 15.32
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Už jste si vše vyřešili, teď byste se jen hádali ;) .. Zamykám.
# 4.1.2012 15.45
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » bankasro [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.