Chmatákov online


Fórum – bankasro

Fórum » Archiv » bankasro [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ahoj, chtěl bych podat stížnost na hráče bankasro (Myslím že je to také Aplahonta či sniper killer)
Tímto bych chtěl požádat Gizma jestli by mi zkontroloval jaké všechny účty logují z IP adresy z které loguje bankarso.
Jde o to že ten vynalézavý parchant zjistil způsob jak ochcat shopy. Dám mu do shopu myslivku, on mě turban, dá OK, já to také potvrdím a on má myslivku i turban, mě se ten turban prostě nepřevede. Nejsem první člověk koho takto podělal a bylo by dobré tuto chybu odstranit a dát tomu hajzlovi ban ip.
Zde je vidět začátek shopu:
Obrázek

Dále se mi to zdokumentovat nepodařilo, ale mám svědky jako Boxer či Santea myslím že o tom také ví. Prostě nemá cenu obchodovat, protože mám opravdu strach. Díky za vyřešení Gizmo :)
# 3.1.2012 21.01
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3 4

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Empty našel už hodně bugů tak mu možná tak poděkujte. A to že je testuje na hráčích neni nic špatnýho, potřebuje zjistit jak to funguje.
# 3.1.2012 22.36
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Testoval to už i nedávno na Jabku .. to nestačí ? xD
# 3.1.2012 22.40
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Prej testuje na hráčích :-D si pobavil,,, moc dobre vedel jak to fungovalo a jen obiral. To samy s bugem chobota,,,,
# 3.1.2012 22.40
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Empty927:.... jelikož jsem dohodou s Gizmem dostal unban i na Emptyho :DD xDDDD si vyser demente

To, že ti pustil zpět účet do hry, je jeho věc, ale nase.. to plno lidí, kteří ví, co ve hře děláš a co jsi zač
# 3.1.2012 23.41
 
Gizmo
autor hry
SZ
Santea, bez jeho pomoci bych tu chybu hledal dlouho a plno hráčů by přišlo o věci. Narozdíl od něj, ta chyba tam byla pořád :)
# 4.1.2012 0.11
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Gizmo: :) čekni mail, sepsal jsem všechny bugy dohromady;)


( Empty našel už hodně bugů tak mu možná tak poděkujte. A to že je testuje na hráčích neni nic špatnýho, potřebuje zjistit jak to funguje. ) Empty konkrétně přišel jen na tenhle stím shopem, zbytek měl odemě jen tak pro info :)



Naposledy upraveno: 4.1.2012 0.15

# 4.1.2012 0.13
8-)
www.hruzka.cz
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jasný chápu, ale ti co bugovali mají BAN bez diskuse a žádný odbanování, teď každej kdo ho dostal, ho bude od tebe chtít, když jsi dal tu možnost jemu
# 4.1.2012 0.14
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Santea: Ano, ale dostali BAN za bugy, který už dneska nejdou. Pokud Gizmo opraví vše co jsem mu poslal do mailu, tak by měl bejt už snad nadobro klid :).
# 4.1.2012 0.16
8-)
www.hruzka.cz
Gizmo
autor hry
SZ
pixee: můžeš to pls na oficu zkusit, ten shop? Ono by to šlo nejen do speciálního políčka, ale i třeba když bys nasadil zbraň...
Teď je tam kontroloa před převodem..
# 4.1.2012 0.26
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Můžu, ale jak jsem ti psal do mailu, nemůžu zakládat účty a všechny moje ACC jsou zabanovaný. Proxy ip jsem hledal, ale nenašel.

edit: zkusim to s účtama co mám v NP, moment .. sosá se mi novej klient, stahuje to 30kb/s a to mám 30mb net.


edit2: Gizmo: yep, jde to.. nahrál jsem, jak nasazuju prut normál na sebe, dal do shopu, dal play a hodil se mi to na sebe, a ze shopu nic nedostal :) takže to samí i čepice.. napadla mě další vychytávka, zkusim jí a napíšu to sem.. podle mě to půjde taky:)

edit3: i ta vychytávka fachá... ;) hráč bude stát daleko od toho komu dává shop, nahraje si jak ten item háže na zem, dá klasika do shopu, dá play item se hodí na zem a hráč opět dostává velký kulový :).. => jdou vyhazovat itemy na dálku do jakýkoliv lokace :).

jinak, jak jsem psal do mailu, když chodíš pořád se daj nahrávat souřadnice a přepisovat.. dostaneš se všude kam chceš:) třeba já teď oba acc z NP do lokace před NP .. ale přes porty nejde páč zůstal pořád trest



Naposledy upraveno: 4.1.2012 0.43

# 4.1.2012 0.30
8-)
www.hruzka.cz
Gizmo
autor hry
SZ
ano ono to ma jit, ale nikdo z ucastniku obchodu by nemel nic dostat. Ani ty, ani ten druhy. Obchod by nemel probehnout.
# 4.1.2012 0.42
 
Gizmo
autor hry
SZ
Dík, četl jsem a smazal.

Obchod opraven, skillení pravděpodobně také, přechody jsou opraveny (VIP atd).
# 4.1.2012 1.12
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
A v tom mailu jak jsem ti psal ten skill přesnosti?
# 4.1.2012 1.14
8-)
www.hruzka.cz
Gizmo
autor hry
SZ
To ještě ne. Zítra budu pokračovat.
# 4.1.2012 1.14
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Ok, ještě to zkusim jestli to fakt už nefunguje a půjdu spát, ráno do práce.


edit:ty už jsi tam upnul novej klient? páč to pořád skilluje a klonuje
# 4.1.2012 1.18
8-)
www.hruzka.cz

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » bankasro [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.