Chmatákov online


Fórum – bankasro

Fórum » Archiv » bankasro [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ahoj, chtěl bych podat stížnost na hráče bankasro (Myslím že je to také Aplahonta či sniper killer)
Tímto bych chtěl požádat Gizma jestli by mi zkontroloval jaké všechny účty logují z IP adresy z které loguje bankarso.
Jde o to že ten vynalézavý parchant zjistil způsob jak ochcat shopy. Dám mu do shopu myslivku, on mě turban, dá OK, já to také potvrdím a on má myslivku i turban, mě se ten turban prostě nepřevede. Nejsem první člověk koho takto podělal a bylo by dobré tuto chybu odstranit a dát tomu hajzlovi ban ip.
Zde je vidět začátek shopu:
Obrázek

Dále se mi to zdokumentovat nepodařilo, ale mám svědky jako Boxer či Santea myslím že o tom také ví. Prostě nemá cenu obchodovat, protože mám opravdu strach. Díky za vyřešení Gizmo :)
# 3.1.2012 21.01
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3 4

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Neni to něco podbnýho, jako se přes obchod duplikovali itemy?


Prozatím mu dám NP.
uvidíme vyjádření johna :)
# 3.1.2012 21.05
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Opravdu nevím jak to dělá, ale když lognul Aplahontu dělal blbého :) Kdyby John prohledal účet našel by tam i turban i myslivku ;)
# 3.1.2012 21.06
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Kubas_2
uživatel
Ve hře: Boxer, KuBaS2
SZ
jojo za Aplahontu mě podělal tímto způsobem o tygra a vánočku.. Díky že jsi založil toto téma snad se to konečně vyřeší
# 3.1.2012 21.06
 
pleas121
uživatel
SZ Mail
Je to Jew ;) Poděláva tak všechny ;)
# 3.1.2012 21.08
3-(
Strup™
uživatel
SZ
Já o tom taky vím, viděl jsem jak takhle okradl právě Clicka a také Spejbla. Bude jich víc samozřejmě..(těch co okradl)
Zasloužil by si ban ip ;)
# 3.1.2012 21.11
 
Gizmo
autor hry
SZ
Hlavně ty účty jsou smazané, blok IP jde obejít, ale alespoň nebude mít ty věci.
# 3.1.2012 21.14
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
A jedná se také o účet iLL_ElboW. To je také Jew. Plný VIP věcí které podělal :) A chci se zeptat jestli by mi john daroval novou myslivku prosím? :)
# 3.1.2012 21.16
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Ghoom:A jedná se také o účet iLL_ElboW. To je také Jew. Plný VIP věcí které podělal :) A chci se zeptat jestli by mi john daroval novou myslivku prosím? :)


Myslím, že to přežiješ. Takhle by to pak chtěl každý ;)
# 3.1.2012 21.17
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Teď začne psát každý, že ho o něco podělal, ikdyž je fakt, že Ty to máš doložené screenem, tak by jsi mohl uspět.. Gizi a bude se dát ta chyba opravit?
# 3.1.2012 21.18
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Děláte si prdel? Já jsem nioho nepodělal a mam BAN na účty s VIP a se skinem a s vipkama ? Tímto žádám o unban SNIPER KILLER, Aplahonta

Clicku, já to doopravdy nejsem, byla by zjištěna moje ip adresa, nyní jsem ve hře a jestli je IP adresa blokována, nedostal bych se tam.
# 3.1.2012 21.20
 
Gizmo
autor hry
SZ
Účty, u kterých hráči nahlásili zneužití chyby v obchodu, jsou bloklé.

Pokud někdo řekne, jak lze chyby zneužít, účty povolím. Když ne, předělám obchod a tento update bude na neoficiální servery neprodejný.
# 3.1.2012 21.23
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Gizmo, ale proč mám já BANy, když jsem té chyby nezneužil ?
# 3.1.2012 21.24
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Proc by se meli odblokovavat? Krade vipka prez hack, ma to opravnene
# 3.1.2012 21.26
 
Gizmo
autor hry
SZ
Empty, protože podle ostatních zneužil.

Jasper - protože když mi pomůže s opravou, promine se to, je to vcelku běžná praxe. Strávím u toho méně času.
# 3.1.2012 21.28
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Další usvědčující důkazy :)
Obrázek
a
Obrázek
# 3.1.2012 21.28
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » bankasro [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.