Chmatákov online


Fórum – Unban acc

Fórum » Archiv » Unban acc [zamknuto]

RembuSek
uživatel
SZ
Zdravím

Poslední dobou, jak jste si jistě všimli nám oficiální server hry upadá, což je obrovská škoda. Všichni se snaží prodat majetek zde a přejít jinam. Kde jsou ty časy, kdy byl ofík o Vánocích plný?

No prostě mě napadlo, jelikož jsou Vánoce svátky klidu, pokoje, míru, lásky, odpuštěný atd. Udělat dobrý skutek a dát našim šibeničníkům ještě šanci...

Šťastné a Veselé Vánoce :-))
# 21.12.2011 20.26
 

Stránky: 1 2 3 4

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Musíte se hádat jak šuldové? .. Na tomto foru opravdu nemá smysl cokoliv řešit, protože nikdo nic neřeší, jen nadává :) a Shinty, nevím, proč by se měl snažit být jako Vrak? Pixee je prostě Pixee .. Pokud ho neznáš, tak nemel hovna ;)
# 23.12.2011 23.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Fabos121:Musíte se hádat jak šuldové? .. Na tomto foru opravdu nemá smysl cokoliv řešit, protože nikdo nic neřeší, jen nadává :) a Shinty, nevím, proč by se měl snažit být jako Vrak? Pixee je prostě Pixee .. Pokud ho neznáš, tak nemel hovna ;)


Je to čistě můj názor, tak ho respektuj a pokud ne, tak projevuj svůj nesouhlas potichu popř. mě do PM. ;)
# 23.12.2011 23.31
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Shinty: co jsi to napsal? :D jako vrak? :D:D:D .... ty seš fakt s prominutím kokot :) vůbec mě neznáš a budeš něco srát? :D se prober ty šášo :D.


//+20
# 24.12.2011 18.51
8-)
www.hruzka.cz
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

pixee ::]Shinty: co jsi to napsal? :D jako vrak? :D:D:D .... ty seš fakt s prominutím kokot :) vůbec mě neznáš a budeš něco srát? :D se prober ty šášo :D.


Kokot si říkej svým kamarádům... A myslel jsem styl tvého psaní. ;)
# 24.12.2011 19.18
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Shinty, kdyby jsi hulil každej den jako Pixee tak taky tak píšeš... xD
# 24.12.2011 20.00
 
Jirekcz
uživatel
SZ
:/
# 24.12.2011 20.37
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Unban acc [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.