Chmatákov online


Fórum – Unban acc

Fórum » Archiv » Unban acc [zamknuto]

RembuSek
uživatel
SZ
Zdravím

Poslední dobou, jak jste si jistě všimli nám oficiální server hry upadá, což je obrovská škoda. Všichni se snaží prodat majetek zde a přejít jinam. Kde jsou ty časy, kdy byl ofík o Vánocích plný?

No prostě mě napadlo, jelikož jsou Vánoce svátky klidu, pokoje, míru, lásky, odpuštěný atd. Udělat dobrý skutek a dát našim šibeničníkům ještě šanci...

Šťastné a Veselé Vánoce :-))
# 21.12.2011 20.26
 

Stránky: 1 2 3 4

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Nwm proč tu brečíte o unban,všichni dojednoho co ho máte,tak to je za hrubý porušení.takže nwm,proč bych měl dávat unbany.

přiklad:kristynu jsem chytil při rekillu,dostala NP,víc bych to neřešil,ale za chvíli jsem ji chytil, jak si dělá přesku přes bug,takže nwm proč zrovna ona se tu ozývá(a takových je hromada co mají bany)xDxDxD
# 22.12.2011 19.26
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tyjo Grafitka, toková hackerka jo? :-O xD
# 22.12.2011 19.43
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
John: U hnědky?
# 22.12.2011 22.57
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jasper to víš :D Graffitka má možná tvář anděla, ale duši ďábla :D Neboj jsem old player, přišla jsem na hodně bugů, ale wppro je pro mě dosti nehodící se :D Neumím si ani koupit léky na dálku :D Tenhle styl není pro mě :)

Johne, no to je hrozná záhada, proč se ta Kristýna ozývá v topicku o UNBANech, když má ban... Proč by to tak asi mohla dělat? :-O

Shinty, jak to víš? :D Bylo to celé trošku komplikované, ale to tu jak vidím nemá cenu rozvádět :D
# 22.12.2011 23.29
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ

RembuSek:Asi tak.. prostě..Majesty protebe to je blbost protože nemáš na žádném učtu ban ale kdyby si měl tak by si tu škemral o Unban...




Tak máš hrát tak aby jsi ten BAN ani nedostal ... kdybych měl BAN tak že bych škemral ? mám všechny acc v NP za to že se mi tam někdo vkradl ... a nebrečím tu ;) tak prosím ticho ;) ;)
# 23.12.2011 8.24
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
dáte prosím unban kristýnce? je to přece old player a neumí kupovat léky na dálku :(.to už sou hned 2 důvody o unban:(.
# 23.12.2011 10.10
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Majesty: .. :D kdybys měl zabanovanej nějakej acc taky, tak tu brečíš s náma že chceš unban:*, takže tu ze sebe nedělej frajírka.

.. koukám, že si tady asi někdo neuvědomuje, že jde o to, aby se trošku ta hra oživila..
když se někdo skillí jak idiot x tejdnů třeba, a pak dostane ban za nějakou sračku tak se logicky na to vysere a další postavu si znova skillit nebude... radši půjde na nějakej neofik kde je vyskillenej za pár min/hod. ... use brain, guyz ^^



Naposledy upraveno: 23.12.2011 11.37

# 23.12.2011 11.34
8-)
www.hruzka.cz
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

pixee ::]Majesty: .. :D kdybys měl zabanovanej nějakej acc taky, tak tu brečíš s náma že chceš unban:*, takže tu ze sebe nedělej frajírka.


Ale nebrečí, protože se nemá proč, chová se podle pravidel.:-O
# 23.12.2011 11.37
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Dobrý, tak se teď podívej kolik lidí má zabanovanej nějakej acc. Troufnu si říct, že téměř každej hráč měl někdy zabanovanej nějakej acc. :) a to že ''chová se podle pravidel'', není pravda:) podle pravidel se tu nechová nikdo:)
# 23.12.2011 11.39
8-)
www.hruzka.cz
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

pixee ::]Dobrý, tak se teď podívej kolik lidí má zabanovanej nějakej acc. Troufnu si říct, že téměř každej hráč měl někdy zabanovanej nějakej acc. :) a to že ''chová se podle pravidel'', není pravda:) podle pravidel se tu nechová nikdo:)



Ale nechová se tak, aby měl BAN.
# 23.12.2011 11.41
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Pepsimus_
uživatel
SZ
stejně je to topic o hovnu :D, nikdo vám unban nedá a všichni víte proč. když někdo dostal ban, tak to bylo asi z nějakýho důvodu :(.

pixee ::]... use brain, guyz ^^

# 23.12.2011 11.45
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
mě je celkem fakt úplně jedno, či JÁ dostanu unban acc, nebo ne.. mě je to fakt v řiťce, mě jde jen o to, aby ty lidi př. graffitka nepřestali hrát jen kvůli tomu, že jim támhle někdo zabanoval acc, kterej si skillili jak košťata... :)
# 23.12.2011 12.08
8-)
www.hruzka.cz
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Pixee: Myslím, že Graffitka je chytrá holka a dobře ví, že BAN je oprávněný. :)
# 23.12.2011 12.21
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Pixee : prosím už sem nepiš ;) :D :D :D Už z TEBE nemůžu :D :D :D neplakej tu, že máš BAN ... BAN není určitě jenom za nějakou blbost ... John ví za co dát BAN a za co ne ... ten kdo ho má tak ho mít bude, protože si za něj může sám !
# 23.12.2011 14.50
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

pixee ::]Majesty: :D ty špíno, už jsem tady několikrát psal, že mám těžce v píči. Takže jediněj kdo tu plaká seš ty.. :D To že ty seš idiot, za to já nemůžu:). Není mi 15 jako většině vám tady, a určitě zrovná já budu ten, kdo tady brečí :D.. Prober se z tý diskošky, jdi si napsat dopis Ježíškovi, a neser se tu do mě, ano ty kide? :*


Myslím si, že se kdejaký 15letý kid dokáže chovat líp než ty. Moc se snažíš bejt jako Vrak co? ;)
# 23.12.2011 22.09
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Unban acc [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.