Chmatákov online


Fórum – Unban acc

Fórum » Archiv » Unban acc [zamknuto]

RembuSek
uživatel
SZ
Zdravím

Poslední dobou, jak jste si jistě všimli nám oficiální server hry upadá, což je obrovská škoda. Všichni se snaží prodat majetek zde a přejít jinam. Kde jsou ty časy, kdy byl ofík o Vánocích plný?

No prostě mě napadlo, jelikož jsou Vánoce svátky klidu, pokoje, míru, lásky, odpuštěný atd. Udělat dobrý skutek a dát našim šibeničníkům ještě šanci...

Šťastné a Veselé Vánoce :-))
# 21.12.2011 20.26
 

Stránky: 1 2 3 4

Neror_obnova
uživatel
SZ

Ghoom:Dobrý nápad, jsem pro :)

# 22.12.2011 12.51
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Šikula, už umíš citovat příspěvky. Teď zkus použít klávesnici a mozek.
# 22.12.2011 13.16
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
:) Nápad dobrej..Otázka jestli realizovatelnej. ..Nemělo by se zapomínat co tu po*sral Patas a smart...Ti byli chyceni ,ale spousta dalších určitě ne
# 22.12.2011 13.17
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
No nevim jak je to u ostatních, ale kdysi nemněl john právo dávat bany na acc (nevím jak je to z dnešní situací) a tak jsem na učet dostal změnu hesla. Myslím že takových to lidí bude více. A jestly bi jste chtěli napravit i tuto situaci, tak hodně štěstí. Navíc musíte uznat, že už ani dost acc od lidí co dostali ban není, protože se za určitou dobu neaktivity sami mažou. Proč prostě neuznat že jsou ty účty ztracené?
# 22.12.2011 13.42
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jasně, tak nejhorším případům ne :D Nechceme z ofiku ještě větší fun, než je to teď :D Musím bohužel říci, že i na jabku mají lidé méně VIP itemů a to i přes Andreho pokusy :D

Ale kdo například jednou zkusit já nevím přesku přes wp, což je i můj případ :D Tak by se na ty Vánoce zahmouřit oko mohlo, ne? :D
# 22.12.2011 14.13
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Taky jsem pro... xD Kdyžtak účet Fidic g8
# 22.12.2011 14.47
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
PRO...Určite by hralo viac ludí :)
# 22.12.2011 15.26
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Proti, ban má svůj důvod ;-) Většina lidí tady sou takový zmrdečci, že tady brečej, že sou Vánoce, ať dostanou un, ale málo kdo ví, co si snima chts a gm zažili ;)
# 22.12.2011 16.05
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Hm, co tedy nedávat UNBAN všem? Ale jen některým hráčům, kteří o něj slušně požádají, uvědomily si své chyby, nebo chtějí svůj zločin nějak ospravedlnit? :D
Když probíhá Amnestie taky se vyberou vždy jen určití zločinci :D
# 22.12.2011 16.09
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
No pala má celkovo pravdu :-[
Graffitka: Ako môže GM vedieť či si naozaj uvedomil svoje chyby? To môže napísať každý ;-)
# 22.12.2011 16.43
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Sračka .. BAN dostali pro něco, ne jen tak .. A že jsou Vánoce nic nemění na tom, že si ten BAN zasloužili ;) .. takže zásadně PROTI .. a píšete tady, jak nemůžete hrát a podobné hovna, založte si nový účet, skillujte a nedělejte kraviny a nemusíte žádat o unban .. Šťastné a Veselé ;)
# 22.12.2011 16.47
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Joker: V tom máš pravdu :)
Ale jak říkám, taky je prostě rozdíl v tom, když jednou zkusíš co je to WP a když nabuguješ miliony, nadáváš GM apod. :D
# 22.12.2011 17.23
 
pleas121
uživatel
SZ Mail

Kristyna_Graffitka:Joker: V tom máš pravdu :)
Ale jak říkám, taky je prostě rozdíl v tom, když jednou zkusíš co je to WP a když nabuguješ miliony, nadáváš GM apod. :D


Souhlas Pro a ješte k tomu sou Vánoce :P ;) Budte hodný xD
# 22.12.2011 17.57
3-(
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Na jednu stranu souhlasím s Palandou, je jasné že s jedincema tu byly problémy a dělaly na serveru peklo, to je všude stejné. Na Jabku si stím nevědí rady, ale tady myslím že jsou schopní lidé. A pokud li teda chcete aby to nehrálo v průměru 8lidí tak by se určitá výjimka mohla s unbany udělat. Ale to je holt věc jiných ne moje mno .. xD
# 22.12.2011 18.53
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale pokud umím dobře počítat, když se dají 3 unbany, na serveru tedy nebude hráčů 8, ale 11 .. Takže to bude opravdu ohromný rozdíl a server to hned posune výš ;)))))
# 22.12.2011 19.06
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Unban acc [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.