Chmatákov online


Fórum – Zrušit MUT

Fórum » Archiv » Zrušit MUT [zamknuto]

Mister
uživatel
SZ ICQ
čč mě dneska napadlo zrušit mut už mě to pěkně štvě každý už musí mít mut když dvam pvp a on si veme mut jako už mě to nebaví mohli ste to zřušit mut nebo snížit hp na mut
# 14.12.2011 11.10
 
  • Chcete zřušit mut?(nebo snížit hp na mut)
  • Zřušit5 hlasů, 38 %38 %
  • nechat mut ve hře8 hlasů, 62 %62 %
  • snížit hp na mut0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 13 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
No já nevím teda..., ale když už to hodnotíte, tak všechny povolání mají nějakej bojovej nebo útočnej skill (i pobuda přesku 80), jedinej řemda nemá vůbec nic. Pokud by chtěl trošku bojovat, může tak max zapíchnout vrtačku někomu do hlavy :-D. Jinak jsem proti, pokud se to nevyváží, tak ať to zůstane raději jak je to doteď
# 17.12.2011 12.39
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Grok a Ghoom: Vy nechápete,že od názvů toho povolání se odvyjí schopnosti těch povolání? Pobuda má být něco jako opilec,zloděj.Bránit se může,ale bojovníkovi se určitě nemůže rovnat.To samí lovec.Ten je zase něco jako myslivec.Jeho terčem jsou zvířata.Určitě má taky šanci se bránit,ale tak jako pobuda nízkou o proti bojovníkovi.Léčitel a řemeslník to jsou slabé postavy na boj.Řemeslník je prostě jenom postava,která si vydělává poctivou prací a bránit se téměř neumí.A léčitel? To samí jako řemeslník.Jedinou vyjímkou je Mystik.Ten by měl být tak jako bojovník stejně silná postava a měl by se mu v boji rovnat.A tak to je.Nic bych určitě neměnil.Takhle je to super kluci ;-)
# 17.12.2011 15.23
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Nesmysl... Když už má bojový skill obratnost, ať už je alespoň stejně dobrá jako ta přesnost... To samé jako mystika... Vem si jako kdyby třeba ve WoW byli dobří jen druidi a paladinové a death knightama by se vydělávalo... To je stejný princip..
# 17.12.2011 16.34
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Ghoom:Nesmysl... Když už má bojový skill obratnost, ať už je alespoň stejně dobrá jako ta přesnost... To samé jako mystika... Vem si jako kdyby třeba ve WoW byli dobří jen druidi a paladinové a death knightama by se vydělávalo... To je stejný princip..


Tohle je WOW?...:-O
# 17.12.2011 17.28
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Jirekcz
uživatel
SZ

Shinty:

Ghoom:Nesmysl... Když už má bojový skill obratnost, ať už je alespoň stejně dobrá jako ta přesnost... To samé jako mystika... Vem si jako kdyby třeba ve WoW byli dobří jen druidi a paladinové a death knightama by se vydělávalo... To je stejný princip..


Tohle je WOW?...:-O



Obrázek
# 17.12.2011 17.51
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Zrušit MUT [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.