Chmatákov online


Fórum – Zrušit MUT

Fórum » Archiv » Zrušit MUT [zamknuto]

Mister
uživatel
SZ ICQ
čč mě dneska napadlo zrušit mut už mě to pěkně štvě každý už musí mít mut když dvam pvp a on si veme mut jako už mě to nebaví mohli ste to zřušit mut nebo snížit hp na mut
# 14.12.2011 11.10
 
  • Chcete zřušit mut?(nebo snížit hp na mut)
  • Zřušit5 hlasů, 38 %38 %
  • nechat mut ve hře8 hlasů, 62 %62 %
  • snížit hp na mut0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 13 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Ghoom: Nevím zdalipak nejsem normální,ale třeba já ho nemám.Nejsem zrovna moc bohatý hráč,ale normální bojovník jsem.Ale kulomet s bonusem 8 až 10 opravdu nemám :'( :evil: xD

Jesper: Souhlasím.Neřekl jsem,že je bojovník ve výhodě.Chápu,že mystik je na skills drahý.Taky ho teď skillím ;)
# 14.12.2011 20.17
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
pokud dáváš PvP ,máte se dohodnout na pravidlech,nic víc k tomu nemůžu dodat
# 14.12.2011 23.38
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Mister
uživatel
SZ ICQ
ale jak mu mužeš vědět on má v modrym mut?
# 16.12.2011 9.55
 
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
Rovnou zrušte pruty

Sem PROTI
# 16.12.2011 14.16
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

White Tiger:Rovnou zrušte pruty

Sem PROTI



Mystici by boli v nevýhode...



Naposledy upraveno: 16.12.2011 17.17

# 16.12.2011 14.28
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Nevím kdo s tím začal, ale proč boha citujete komentář bez dalšího vyjádření. Vždyť i v pravidlech je, ať se nepíšou příspěvky typu "Souhlasím" a tohle není zrovna o moc lepší.. Žádná nová informace z toho nevzejde, jen zrůžoví téma. A já si zrovna nemyslím, že je na tolik důležitý, aby se tak často obnovovalo. Houwgh D:
# 16.12.2011 17.08
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tiež mi to trhá srdce a strielal by som za to...:D A ešte keď to urobí náš nový mod. Joker :D vidím že má editnutý post a robil to tu vždy aj on:D
Asi nejakú nový druh likeovania.xD

A aby to nebolo OT tak tan mutovací elixír je fakt sračka. Je mi jedno že bojovník má tamto, tamten má tamto... Zvýšiť HP o 400% (ak dobre počítam) na 2 minúty je fakt trošku moc. Celý CH by potreboval vybalancovať ale normálnym spôsobom a nie pridať vec. ktorá takto drasticky zvýši HP. Však to má v podstate hodnotu jak 4 velké lekárne a tie idú za nehoráznu sumu.
# 16.12.2011 19.47
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Same ale bojovník má lékárny popřípadě velké elixíry, lék 40hp, elík 60hp
Mystik musí mít v invu manu protože blesk bere 20 many a limit je 150 many šípů nábojů, víc do sebe nehodíš, je to tak dobrý =)
# 16.12.2011 19.56
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Skús si zahrať aj iné MMORPG :D ja nehovorím, že to nieje svojím spôsobom vybalancované len vravím, že je to prehnané. To že sa nedopĺňa mana automaticky je dosť na prd a vlastne, ono je toho dosť vcelku naprd:D hra len o skilloch a dosiahnutí ich maxím je nuda, každí je rovnaký. Uvidíme, čo bude ten nový CH, ak to bude mať základ CH2, tak to bude celkom pecka len to neodfláknuť a vymakať do detailov.
# 16.12.2011 20.16
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Jasper:Same ale bojovník má lékárny popřípadě velké elixíry, lék 40hp, elík 60hp
Mystik musí mít v invu manu protože blesk bere 20 many a limit je 150 many šípů nábojů, víc do sebe nehodíš, je to tak dobrý =)


Když počítám dle tvého uvážení...mystik má jasnou převahu...Nevím přesně, kolik beze blesk. Dejme tomu 40 HP...To je jeden lék...Tím pádem 2 rány jsou 2 léky,ale jen 40,many...A 1 ampule many ti přidá 50 many...
Matematicky... 2 léky pro bojdu = 1 mana pro mystiky... Takže mi tu netvrď, jak je mystik s bojovníkem vyrovnaný,,,,
# 17.12.2011 1.34
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
A nikdo si tu neuvědomuje , že bojovník může brát ranou z kulasu i 40 hp?
TO nepočítejte , že? :P
# 17.12.2011 9.02
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Né každý bojda má na kulasu bonus. Výroba na bonus a předměty je drahžší a těžší než výroba blbého mutu za nějakých 50 chk. Navíc stojí více námahy nazbírat věci na to aby jste mohli mít bonus. Big léky může mít i mistik, ale ty stojí 5k. Ten klobouček je celkem k ničemu, protože je přece jen hned po něm.
Mistikovy stačí dva muty a pár leku na tu chvilku než se mut sundá, aby mohl dát dalšího a vydrti každého.
Nevím, proč tu řešíte zrovna nerovnost bojdy a mistika. Nechápu proč se spíše nezajmáte o pobudu a lovce, kteří v jakémkoliv souboji už prakticky nemají žádnou šanci.
# 17.12.2011 9.23
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Proti :) ... Několikrát se to tu už rozebíralo a vždycky se došlo k tomu, že bojovník a mystik si mohou býti rovni :) ... Takže ne...
# 17.12.2011 11.42
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

grok:
Nevím, proč tu řešíte zrovna nerovnost bojdy a mistika. Nechápu proč se spíše nezajmáte o pobudu a lovce, kteří v jakémkoliv souboji už prakticky nemají žádnou šanci.

Výborný poznatok. Celý systém PvP v Ch by sa mal vybalancovať pekne od nuly lenže, to sa asi nikomu nechce.
# 17.12.2011 12.16
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Vyvážit by to určitě chtělo no, stejně tak jako přidat nějaký ten DMG dýce, protože teď je dost malý a léčitel se taktéž nechytá...
# 17.12.2011 12.25
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Zrušit MUT [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.