Chmatákov online


Fórum – Zrušit MUT

Fórum » Archiv » Zrušit MUT [zamknuto]

Mister
uživatel
SZ ICQ
čč mě dneska napadlo zrušit mut už mě to pěkně štvě každý už musí mít mut když dvam pvp a on si veme mut jako už mě to nebaví mohli ste to zřušit mut nebo snížit hp na mut
# 14.12.2011 11.10
 
  • Chcete zřušit mut?(nebo snížit hp na mut)
  • Zřušit5 hlasů, 38 %38 %
  • nechat mut ve hře8 hlasů, 62 %62 %
  • snížit hp na mut0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 13 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Když pryč muty , tak bonusi. To snad dává smysl ne? Pvp a dá mut? Tak to je nákej dement. Máte se dohodnout , že bez mutů..BTw : Udělej si řemdu a muty můžeš mít také.. ;)
# 14.12.2011 13.20
 
Mister
uživatel
SZ ICQ
ale já nejsem mutař a bonusy bych taky zrušit
# 14.12.2011 13.37
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
wtf? jake muty? poučte mě, doufam že v tom nejsem sám :D
# 14.12.2011 13.42
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Mut je lektvar pro mystiky se 100 mystikou (dřív myslím nefunguje), vyrábí se z nařezaných pruhatých ryb, který se dávají do lahve, vznikne zelenej nápoj, po kliknutí na něj ti to dá 800 hp a nějakou kratší dobu ti to vydrží (pár minut), pak ti hp opět spadne na max 180.
Dá se to využít když do tebe někdo jde, jsi téměř dead, tak si dáš mut a nemusíš domeditovávat
Groku: psala jsem od 100, ale že si nejsem jistá, protože každej tvrdí, že jde od 75, ale těm co znám, šel až od 100



Naposledy upraveno: 14.12.2011 14.27

# 14.12.2011 13.46
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Santea:Mut je lektvar pro mystiky se 100 mystikou (dřív myslím nefunguje)


Mut se dá použít už od 75% mistiky. A pak tak zůstat podle výše mistiky cca 2 minuty. Bylo to napsáno i v tom článku, jak jej do hry přidával.
# 14.12.2011 14.23
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Když nasadíš mut a jde proti tobě bojovník s bonusem 7 a víš, amuletem, 100% přesností a big hp lektvarama, tak se mystik nechytá ani s mutem, tedy pokud bojovník není úplná lama xD Takže bych to nerušil :-)
# 14.12.2011 15.07
 
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Je to dosť ťažké zrušiť takú vec hlavne kôli hráčom. Keby ,že pridať tak ok ok... niečo nové ale odoberať. Síce mut rád nemám ale nezáleží to len na mne však . Keby ,že mut nikto nepoužíva nikto ho nechce som si istý ,že ho Gizmo vylúči ale hold to tak nevyzerá. Takže tak. xD
# 14.12.2011 16.19
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype

Vitaliy:Je to dosť ťažké zrušiť takú vec hlavne kôli hráčom. Keby ,že pridať tak ok ok... niečo nové ale odoberať. Síce mut rád nemám ale nezáleží to len na mne však . Keby ,že mut nikto nepoužíva nikto ho nechce som si istý ,že ho Gizmo vylúči ale hold to tak nevyzerá. Takže tak. xD


Moja Reč ;)
# 14.12.2011 18.10
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Jasper: Máš pravdu kamaráde,ale zamysli se nad tím kolik stojí mut a kolik stojí vlastnit takový kulomet s tímto bonusem jak říkáš,sehnat si amulet a ještě mít full inventář velkých léků.Na rozdíl od mutaku,bleskovky a 12ti léků v inventáři.

Jinak nic bych kluci neřešil.Myslím,že je to vyhovující tak jak to je.xD
# 14.12.2011 18.18
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Manu nepočítej že? :P
# 14.12.2011 19.02
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
TheneoR: Omlouvám se..Na manu jsem zapomněl,ale to nemění nic na tom,že s tím jak to je souhlasím.Nechal bych to tak jak to je.
# 14.12.2011 19.09
 
MangoxD
uživatel
Ve hře: Mango
SZ
Taky bych to tak nechal, mystik bez mutu nemá šanci proti bojovníkovi s bonusem 8-10
# 14.12.2011 19.16
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

MangoxD:Taky bych to tak nechal, mystik bez mutu nemá šanci proti bojovníkovi s bonusem 8-10


Kolik lidí takovej kulas má? :-)
# 14.12.2011 19.52
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Shinty: Každej normální bojovník ho má...
# 14.12.2011 20.01
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kdyby nebyl mut tak by mystik byl úplně v řiti..., když by neměl mut tak by ani nemohl mít léky, kvůli maně...
Zopei, ale kolik taky stojí vyskilení bojdy a kolik mystika? Kulas koupíš jeden dva a pak jen opravuješ, jsou tu i hodní řemdové co ti dají bonus na zbraň zadarmo, například Santea :-)
# 14.12.2011 20.02
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Zrušit MUT [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.