Chmatákov online


Fórum – UNBAN GreyWolf

Fórum » Archiv » UNBAN GreyWolf [zamknuto]

pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Myslím že jsem dostal BAN neprávem, tak bych mohl dostat UNBAN, byl to poděl a to se nesmí? Pers to dělla všem a bugoval a nic nemá? Mám VIP a chtěl bych normal hrát tak is myslím že mám dostat UNBAN právem.. :))
# 8.12.2011 14.11
Facebook: Petr Pletka

Stránky: 1 2 3

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ne, ty nejsi pletka no :D:D:D Ty jsi ten frajer, který má v gulách :D:D A pokud Grey je tedy tvůj účet a ještě něčí, tak unban nedostaneš, protože jsi osel a poděláváš lidi, dostal si ban a pláčeš :D Ahoj :D
# 13.12.2011 6.31
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Grand: ty pako, myslíš, že jsme tak dmtní? 3-( Účet Greywolf patří pletkovi alias Enemymu, kterej tady žádá o UNBAN, ty píšeš, že ti dal heslo, já říkám, že jsi mu na něj lezl, podstata je stejná. Hrál jsi za něj ty, choval jsi se za Chmazku jako arogantní debil, co se týká soutěží, tak jsi neudělal téměř žádný (píšu téměř), jen jsi afkoval s 5k hp a pak jsi osral Perse. Ty jsi byl dokonce takovej frajer, že jsi za účet Greywolf psal tady na forku 3-(. Když byl ten účet zabanovanej, založil jsi okamžitě ve hře Huge Master a tady Grand Master, ale jinak jsi to byl ty, kdo za Greye hrál a tady za něj psal. Za idiota jsi akorát ty, kdyby záleželo na mě, na celej UNBAN bych se ti vysrala, GM je ale někdo jinej..Holt majitel by přišel o účet, ale hlavně ty by jsi na účtu Grey ve hře už nebyl a o to jde.



Naposledy upraveno: 13.12.2011 11.47

# 13.12.2011 8.36
 
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Ty jo, celkem "masakr".. Vím že jsme mu němel dávat heslo ale udělla jsem to vím že jsem to "posral" Ale sám John řekl když mu Draka vrátím Tak dostanu UNBAN.. A darka mám tak nevím co se tu hádáte...
# 13.12.2011 10.02
Facebook: Petr Pletka
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pletko alias Grey alias Enemy: nikdo se nehádá, jde o to, že on za ten tvůj účet hrál, choval se jak kokot, teď ve hře leze johnovi do prdele a žebrá, aby dostal UNBAN na účet, kterej ani není jeho a tady se snaží to hodit na tebe, že ty jsi ten, kterýmu jde o odbanování účtu. Chápeš? Dělá si akorát z huby kanál a chová se tady jak nadřazenej, arogantní debil a všechny nás má za blbce 3-(
Btw: a když už jsme u toho, Grey není jedinej účet, za kterej ti hrál a hraje 3-(

Edit: rozhodnutí je stejně jen na johnovi
# 13.12.2011 11.40
 
Jirekcz
uživatel
SZ

john1:edit: jireky pls lockni to,to nemá to význam


Až/jestli to budeš chtít odlocknout, napiš.
# 13.12.2011 14.25
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » UNBAN GreyWolf [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.