Chmatákov online


Fórum – UNBAN GreyWolf

Fórum » Archiv » UNBAN GreyWolf [zamknuto]

pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Myslím že jsem dostal BAN neprávem, tak bych mohl dostat UNBAN, byl to poděl a to se nesmí? Pers to dělla všem a bugoval a nic nemá? Mám VIP a chtěl bych normal hrát tak is myslím že mám dostat UNBAN právem.. :))
# 8.12.2011 14.11
Facebook: Petr Pletka

Stránky: 1 2 3

Ajedrez-cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Tvrdokozusk
SZ Skype
Když na tebe Pers podal stížnost kvůli podělu, tak jsi reagoval:

´´očekávám ban stejně už nehraju´´
´´Přijmu trest víš co problem mi to nedělá rozhodně se z toho neposeru je to hra beztak mně to mco nebaví´´
´´john napsal že pokud to nevrátím tak ban dobře dejte mi ban já mu nic vracet nebudu´´

Tak o co Ti teď jde ?
# 8.12.2011 14.30
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Určitě sem pro , on jen persovi jen ukázal , jak chutná vlastní medicína.
# 8.12.2011 14.30
 
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Ajedrez-cz: Ringo nejsem já! A navíc logal na můj nick kámoš, vím to je má chyba a beru to na sebe ale Nikdy jsem nepsla že mě to nebaví.. ;))
# 8.12.2011 14.35
Facebook: Petr Pletka
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Tak poděkuj kámošovi za BAN 3-(, nemáte si dávat hesla na svý účty
Btw: ten acc byl Chmazka
Že je pers hajzl, kterej buguje a podvádí ví všichni, ale není v žádný organizaci, bohužel.. na rozdíl od toho tvýho účtu



Naposledy upraveno: 8.12.2011 14.44

# 8.12.2011 14.36
 
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
BAN ale za co? :OO.. Jen jsem ho "podělal"... To on dělal celou dobu a já to udělám jemu a hne dmám Ban?! To není fér.. :-[

Btw: Vím že jsem byl v Chmazce, ale co byl jsem normal hráč tak jako tak neměl mi ho "Půjčovat"
# 8.12.2011 14.38
Facebook: Petr Pletka
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Dej si facku za tvůj poslední post....Nepřipadá ti to trapné i samo sobě?
Nejdřív píšeš, že to byl kamarád a pak, žes ho podělal ty...Když už něco takového píšeš, aspoň si to promysli.



Naposledy upraveno: 8.12.2011 15.18

# 8.12.2011 14.52
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Pro mě to byl ban za nic, protože za tohle by měl dostat down práva, ale ne až ban.. Navíc to bylo tak, že jsem ho sundal na drakovi, ale pak sem mu to zaplatil, protože je to starej známej, takže on ho nepodělal, ale já ;)
# 8.12.2011 15.08
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Empty927 : tady nejde o prava chmazky,ale o to,že podělal někoho o něco za skin chmazky,což si nesmí dovolit,a ještě vykřikuje ,že na to sere,že to nevrátí a že to prodal a pod...

edit: sry co jsem psal prve,spletl jsem si acc
# 8.12.2011 15.43
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD


SZ
Podělal jsem perse já,k tomu bugování:) Nebugoval jsem popovídal jsem si o tom s Mariem a nebudu to dávat ven,soukromé a jako bany bych dával za to že někdo zneužije bugu ale ne za to že ukradně věc. Lol :D
Pers: A navíc já o Unban nežádám o unban žádá Péťa :) Já si jsem vědom toho že jsem ho podělal ale :D je vidět že to někoho baví dávat bany :)
# 8.12.2011 17.01
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Nemáš nikomu sdělovat heslo, máš za účet hrát sám :D ... Pak by se ti nic takovýho nestalo :)
# 9.12.2011 15.38
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Santea:Tak poděkuj kámošovi za BAN 3-(, nemáte si dávat hesla na svý účty
Btw: ten acc byl Chmazka
Že je pers hajzl, kterej buguje a podvádí ví všichni, ale není v žádný organizaci, bohužel.. na rozdíl od toho tvýho účtu

# 11.12.2011 12.58
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Pokud je někde takové pravidlo, tak BAN byl oprávněný, ale obávám se, že takové neexistuje..
# 11.12.2011 13.51
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

TeRiNeČkA:Pokud je někde takové pravidlo, tak BAN byl oprávněný, ale obávám se, že takové neexistuje..


Na Webu jsou pravidla z 1.4 a jak se podle nich má GM řídit?
Jediná pravidla která respektují jsou:
"Tresty se mohou měnit dle uvážení správců a mohou záviset na rozsahu prohřešku."
"Autoři a správci hry si vyhrazují právo udělovat výjimky z pravidel."

Ale fakt, za tohle ban je trochu hodně.
Kdyby nebyl ve Chmazce a podělal ho, tak by mu prostě zůstal, tak proč mu jenom nesundat práva? Všichni výme, že Jasper půčuje vipka kde komu a podělat ho může každý. To že byl chmazka není zas tak velký důvot na ban, protože Jasper by mu ho půčil, i kdyby chmazka nebyl.
# 11.12.2011 16.09
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
groku: on ho nepodělal jako hráč a máš pravdu,zůstal by mu,ale podělal ho z pozice chmazky(jen si ho pujčím),to mě přivádí na nápad:budu si jako GM pujčovat od vás věci,ale vracet nebudu,prostě poděl(ber to jako příklad)asi by se ti to nelíbilo co?v dobrý víře pujčíš GM vip věc a on by ti pak napsal:nemáš mi to pujčovat. A to samý je s CHmazkou

BTW: napsal jsem,že když ho bude ochotnej vrátit, tak ma unban(da ho mě,protože už ma za to jinýho) je to jen na něm
# 11.12.2011 23.59
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Btw.. Už ho mám až Tě uvidím ve hře dám Ti ho...
# 12.12.2011 12.04
Facebook: Petr Pletka

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » UNBAN GreyWolf [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.