Chmatákov online


Fórum – UNBAN GreyWolf

Fórum » Archiv » UNBAN GreyWolf [zamknuto]

pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Myslím že jsem dostal BAN neprávem, tak bych mohl dostat UNBAN, byl to poděl a to se nesmí? Pers to dělla všem a bugoval a nic nemá? Mám VIP a chtěl bych normal hrát tak is myslím že mám dostat UNBAN právem.. :))
# 8.12.2011 14.11
Facebook: Petr Pletka

Stránky: 1 2 3

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
To se mi líbí :) Prvně strašně hrdinové, jak vám BAN neublíží a teď se tady hlásíte o unBAN ... 3-(
# 12.12.2011 18.14
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
BAN dostal, někdo s tím souhlasil, někdo ne a někdo byl překvapenej proč. Choval se tady jak mistr světa, že mu to vůbec nevadí, že ten účet nepotřebuje, že byl vždycky svině i když nebyl Chmazka, jen to o něm nikdo nevěděl (cituju jeho slova) a teď se může posrat, aby draka vrátil a měl UNBAN, přitom se johnovi nedávno za BAN vysmíval a měl ho na háku. To je fakt vrchol dmce a drzosti a takoví lidi jsou pak ve hře 3-(



Naposledy upraveno: 12.12.2011 18.57

# 12.12.2011 18.41
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Santeo asi tak :-) On toho draka ukradl jako chmazka, pak z ní dobrovolně odešel, takže nebude mít žádný trest a vpoho dostane unban?
# 12.12.2011 18.44
 


SZ
Psal jsem to ze vzteku ale uplně mě dojímáte co si všchno dokážete zapamatovat :D
A jse nějak vedle..já jsem psal ty sračky co jste zase někdy vyhrabali aby jste mi udajně asi ublížili :)
Ale s tou osobou co se hlásí o sundání banu který je tam kvůli mě tohle nemá vůbec nic co společněho tak pšššt a skuste rozebrat něco jinýho co jsem ještě napsal :) :-[
# 12.12.2011 18.58
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ty troubo, stačí si dát vyhledat ty tvoje komenty, to si nemusíme pamatovat. 3-(
Btw: nikdo ti neubližuje, nejdřív se podívej jak se chováš a co píšeš a pak mel 3-(

Ta osoba, která se tady hlásí o UNBAN, je majitelem toho acc, ty jsi na něj lezl, ty jsi se postaral na tom účtu o BAN a ty jsi jménem toho účtu tady psal, tak kdo je blbej? My nebo ty? 3-(
# 12.12.2011 19.00
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jsi akorát kretén ty osle :D .. Jsi strašný hrdina a jak tě CH nebaví, tak pal do <> a neškemrej o unBAN a nějáké nesmysly o tom, že o unBAN žádná někdo jiný a ne ty, si nech pro někoho jiného :D Máš BAN, zasloužíš si ho, čest :)))


# 12.12.2011 19.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥


SZ
Santeo:Nikomu jsem na účet nelezl Enemym i dal heslo sám aď mu to hraju 90% jsem na účtu byl já on lognul zřídka na 10minut za den.
Fabosi uklidni se já tady o unban neškemrám a pokud si snad myslíš že účet je jen můj a že to na vás hraju tak si asi ..
Chytráci tady melete a ani nevíte jak to s učtem Greywolf vůbec bylo..nevíte vůbec čí ten účet je a kdo za něj hrál :D
# 12.12.2011 19.53
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
HAHAHA Bože, takové retardy, jako jsi ty nesnáším ... Nikdo nevíme, jak to s účtem je? Tak to řekni, ne? A neříkej mi, kdy se mám uklidnit a kdy ne, chytráčku :)) Podělal si ho, dostal si BAN, tečka :) Co víc řešit ...
A hovna "On si to zasloužil, taky podělával" nikoho nezajímají ;) Byl si Chmazka, měli k tobě důvěru, ale ty jsi jen malý debílek, který toho zneužil... ;)
# 12.12.2011 20.01
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥


SZ
Když říkáš že není co řešit tak proč to tady rozebíráš? Kdyby si k tomu nereagoval nemusíme se tu takhle hádat:)
A měj nervous z chmatákova dál :D
# 12.12.2011 20.40
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak co si tady stěžuješ ty pako?:D:D Bože .. Nemám nervy z chmatákova, ale z toho, že tady jsou tak dementní lidé like you :))))
# 12.12.2011 20.44
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥


SZ
Já si tady nestěžuju jen odpovídám na tvé komenty plné nadávek a opakujících se vět.
Tak jsem zvědavej jakou nadávku vytáhneš ze své bohaté slovní zásoby teď :D

Prosím vysvětli mi co si na mojich komentářích nepochopil :) A co tě na nich tak velice pobavilo a znechutilo že musíš nadávat ?
# 12.12.2011 20.54
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Panáčku, já ti nenadávám :D Nadávek mám dost, ale je to zbytečné varování navíc :) Pobavil si mě tvou blbostí a tím, jak ze sebe děláš hrozného borce :D:D Který podělá hráče za účet chmazky, nevrátí mu tu věc, na webu píšeš jak největší hrdina, že máš chmatákov v dupě a teď tady prosíš o unban, protože ho máš neprávem?:D:D WTF?:D:D:D
# 12.12.2011 20.57
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Jirekcz
uživatel
SZ
Obrázek
# 12.12.2011 21.25
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.


SZ
Ty vole prober se co to meleš ? Kde tu prosim o unban?Chmatákov mám v dupě a jestli vážně trváš na tom že pletka17 jsem já a že grey patří jen mě tak si vážně dement..
Nevymýšlej si aspoň.. Nejdřív že si stěžuju? jen jsem odpovídal na tvé stupidy a teď že prosím o unban noo .. máš bujnou fantazii :Dspíš se koukni na své komenty a pak někomu říkej že se mu směješ :D CHOLERIKU :D
Jirek zabil :D
# 12.12.2011 21.33
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
grand, sem zvědavej jak se přihlasíš za greje


edit: jireky pls lockni to,to nemá to význam
# 12.12.2011 23.49
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » UNBAN GreyWolf [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.