Chmatákov online


Fórum – Kuba 4ewer

Fórum » Archiv » Kuba 4ewer [zamknuto]

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Tímto topicem chci upozornit na CH.T.S. Kubu 4ewer, který neustále podělává hráče v blue zóně. Je to součást hry, ale dříve než někoho podělá, tak si ho vyhledá pomocí příkazu .sleduj. Podělává společně s Noob Kubou, který již dříve dobrovolně odešel z postu CH.T.S., ale za doby CH.T.S. dělal to samé. Podělávají za nicky Healther, Sandman, Pytel písku, Archer, _Hipík_, Dondzaguar a někdy za své bojové účty Banánek a Toms_Killer8.
Dále bych chtěl upozornit na to, že na Kubu 4ewer loguje Noob Kuba a J3w_Empty9. Poslední zmiňovaný dokonce rozdává NP hráčům. Důkaz na to nemám, ale stačí, aby Gizmo koukl na logované IPky na CH.T.S. účtu Kuba 4ewer.
Je mi více než jasné, že budou všichni tři své prohřešky zapírat, proto bych chtěl poprosit Gizma, aby zkontroloval logované IP na CH.T.S. účtu Kuba 4ewer a poté se vyjádřil.
Komentářu tipu jdi se zahrabat apod. si nechte až po vyjádření Gizma.


By anonym..
Tuto stížnost nepodávám já
# 1.12.2011 20.27
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Maku :neřešim killení,ale rekill a kill se zdrhnutím nebo odlogem,což náš milej persík nedelá, když tu tak řve xDxDxD

btw: maku,takže založim topic a bla bla bla a ja to nepsal a řešte to dobrýýýýýýýýý

nic proti tobě nemam,ale pokud chci něco řešit tak se aspon podepišu a ne že něco vyžvejknu a sry podpis anonym,docela blbý,jen se mi pak vysmějou a pošlou do (víš kam) viz můj první příspěvek

druhý btw: mam tu svuj druhý HERNÍ učet a taky za něj killim a co ??? prostě si chci taky zablbnout a zahrát jako hráč a to nikdo neřešíxDxDxD
# 1.12.2011 22.52
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

YOYO alá Trace:Tuto stížnost nepodávám já

A kdo? To je ten dotyčnej takovej sráč, že když sepsal takový obvinění, tak sem nemůže lognout a napsat to za svůj účet? 3-( Když si za něčím stojím a vím, že jsem v právu, tak nebudu psát trapně anonymně jak nějakej kretén za účet někoho cizího 3-(
# 1.12.2011 23.10
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Myslím si, že CHTS měla smysl, když bylo ve hře 50-60 hráčů a GMka by to nestihly hlídat.. Teď je ve hře s bídou 20, takže si myslím, že už je celá organizace CHTS naprosto zbytečné, ještě když je john ve hře často :) ..
# 2.12.2011 3.46
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Že já mam heslo ?:D Vtipe vylez. :) To že kuba ke mě občas přijde domu, (třeba místo školy xD) a já nemůžu třeba chodit, řeknu mu ˇat projede mapu a zkontroluje jestli někdo nelaguje. Tak se vzpamatujte .. :)
# 2.12.2011 7.28
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Víš co persíčkuu ... Acc healther,pytel písku jsou mé acc _lovec_2 nikoliv remdapvp také ne...Dál si v klidu buguj meditaci :) v klidu si blikej jak vánoční robertek já tě opět rád a s chutí uvězním :)
# 2.12.2011 7.38
 
Ajedrez-cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Tvrdokozusk
SZ Skype

kuba 4ewer:
Obrana je od toho ,aby se dávala.


A příkaz .sleduj od toho, aby jsi veděl kam s mystikem jít koho podělat, co ? Minimálně už z dob, kdy jsem začínal to u tebe platilo.
K čemu ti je platná obrana, když poděláváš, druhým účtem sebíráš věci a oživuješ se ?
# 2.12.2011 13.08
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Tak to promiň já vlastně už nemůžu používat ani .sleduj?

Ve všem co udělám je podle vás chyba.

Toto téma je jedna velká ironie.

A jestli si myslíte ,že vyhazovem z chts se něco změní? Ale naopak :) A věřte tomu ,že tim ,že budete podávat stížnosti a budete se všichni cpát johnovi do "pr*ele",tak jak se o to pokouší dost lidí, se na post CHTS vážně ale vážně nedostanete.
# 2.12.2011 13.30
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kuba, tak si děláš srandu ne? Včera jsem byl u remdapvp (Lovec2) s noobským účtem- Magic a dělal, že hraji poprvé, ty nadávky co tam hemzil byly fakt luxusní, prej že mu kradu hp ryby no...;) Sice jsem mu nic nevzal, ale to je jedno, docela jsem se divil tomu co řekl, můj brácha je chts budeš mít np na 99999 kamenů, a co nevidim? Za 3 minuty jsem v np, chts účet jsem ani neviděl, co to má být?

S tím blikáním to si děláš srandu, ne? To má bejt nějaká pomsta? Za tohle se nikdy np nedávalo, tak co to zas je?

Ono je strašně hezký si hrát na správnýho chtsáka ale to že lítáš po mapě skrytej s .sleduj a vybíráš si hráče na killnutí to už tak pěkný není, přehlížení toho co dělá bratříček atp, nechci to tu dál rozepisovat
# 2.12.2011 15.18
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Kuba nevyužívá svúj CHTS účet na killení. A to je hlavní. A to že má svůj killící účet se kterým killí tak to může bejt každýmu u prde*e ;-) Chmat je přece o killení ne?
Tak si furt nestěžujte a vraťtě mu to jinou formou a né stížností :twisted:

Ajedrez: Jeden tě killne druhej to sebere a co máš proti tomu? Takhle se to dělalo odjakživa.
# 2.12.2011 15.30
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

[E:r[E]ktus]Kuba nevyužívá svúj CHTS účet na killení. A to je hlavní. A to že má svůj killící účet se kterým killí tak to může bejt každýmu u prde*e ;-) Chmat je přece o killení ne?
Tak si furt nestěžujte a vraťtě mu to jinou formou a né stížností :twisted:

Ajedrez: Jeden tě killne druhej to sebere a co máš proti tomu? Takhle se to dělalo odjakživa.


Pravda, zbytek už asi tady ztratil smysl.

Pokud vím, tak byly spory o tom, zda má mít CHTS aj herní účet či ne, celkem běžné, je samozřejmě problém něco dokázat. Je logické, že když logne do hry a projde si mapu tak ten přehled o hráčích má - což je jistě výhoda - ale tak to bude vždy. Kdo by se dobrovolně vzdal možnosti hrát a přistoupil jen k pouhému spravování hry? O_o
# 2.12.2011 16.35
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Když jsem byl CHBI v testu, nesměli jsme mít žádný herní účet :) Mělo by se to zavést i teď ...
# 2.12.2011 16.38
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
^To jsem měl na mysli. :P
# 2.12.2011 16.40
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Hele,moje poslední vyjádření k tématu :)

Říkejte si co chcete. _Lovec_2 je můj bratránek viděl jsem vše moc a moc dobře páč jsem tam byl skrytej.

Blikání=lagování takže jasný np.

Pro mě vyřešená záležitost.Ono těch nadávek je taky z obou stran dost.
# 2.12.2011 16.42
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kuba, když si to viděl, tak si viděl i to, že u toho bylo i spoustááá dalších noobů, to už snad mají chts .vypis inv?...
Ehm, jak víš tak ten tvůj bratránek dělá ve hře pěknej bordel, ať už lagování rybama nebo taky blikání...;) Jo, jasně, horší věc sis nemohl vymysled na to mě dát do np, že? xD
# 2.12.2011 18.09
 


SZ
Persi,zase ti někdo ublížil? xD Je na to vážně směšnej pohled jak ti vždy někdo něco provede a ty tu brečíš a že si nic neudělal viděl jsem tě minimálně 3x ja si bugoval meditaci jednou si to i psal..
Ty tuhle hru bereš hrozně vážně,jsou tu lidi kteří přišli o mnoho věcí byly tolikrát uvězněni ale nidko se o tom zde nedozvěděl protože to berou tak že život jde dál a serou na to tim že tu budeš fňukat tomu asi moc nepomůžeš.
# 2.12.2011 19.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Kuba 4ewer [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.