Chmatákov online


Fórum – Kuba 4ewer

Fórum » Archiv » Kuba 4ewer [zamknuto]

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Tímto topicem chci upozornit na CH.T.S. Kubu 4ewer, který neustále podělává hráče v blue zóně. Je to součást hry, ale dříve než někoho podělá, tak si ho vyhledá pomocí příkazu .sleduj. Podělává společně s Noob Kubou, který již dříve dobrovolně odešel z postu CH.T.S., ale za doby CH.T.S. dělal to samé. Podělávají za nicky Healther, Sandman, Pytel písku, Archer, _Hipík_, Dondzaguar a někdy za své bojové účty Banánek a Toms_Killer8.
Dále bych chtěl upozornit na to, že na Kubu 4ewer loguje Noob Kuba a J3w_Empty9. Poslední zmiňovaný dokonce rozdává NP hráčům. Důkaz na to nemám, ale stačí, aby Gizmo koukl na logované IPky na CH.T.S. účtu Kuba 4ewer.
Je mi více než jasné, že budou všichni tři své prohřešky zapírat, proto bych chtěl poprosit Gizma, aby zkontroloval logované IP na CH.T.S. účtu Kuba 4ewer a poté se vyjádřil.
Komentářu tipu jdi se zahrabat apod. si nechte až po vyjádření Gizma.


By anonym..
Tuto stížnost nepodávám já
# 1.12.2011 20.27
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Tak at si ten anonym jde stěžovat na lampárnu na Hl. nádraží(když se neumí podepsat) xD xD xD

by klidně se podepíšu / JOHN1
# 1.12.2011 20.35
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD


SZ
Tak jako jestli za tohle měl údajně dostat Lovec Mario BAN tak se John zachoval o5 Féro :) :D :-O
# 1.12.2011 21.04
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Nepleť sem Tomse
# 1.12.2011 21.13
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Dobře jestli se mám vyjádřit :) a chcete boj? OK.

Od teď všechny přestupky ve hře budu trestat přísněji.Ať je nějaký z jmenovaných účtů můj nebo ne.
Nikdy jsem se netajil tim ,že killing podporuju.Obrana je od toho ,aby se dávala.Pokud killící acc v blue neodlogne na np to není.Dokonce jsem přiměřený rekill (usuzuji já co je pro mě přiměřený) povoloval, opět ,aby ve hře došlo trochu ke killovačkám.To jak to hodnotil John je pouze a pouze jeho věc.

A to ,že přišla tato stížnost.Dobrá čekal jsem na to dýl.Určitě mě to nijak nezastraší spíše rozesměje a jestli mě to má stát vyhazov.To ať usoudí Gizmo.

Jsem stoprocentně přesvědčen o tom ,kdo by mohl stížnost zaslat.Ale opravdu nebudu se nervovat mám svých starostí dost.

Tímto oznamuju ,že mě to nijak nevzrušuje.Gizmo ať prověří co je potřeba.Na můj acc nikdo neloguje.A ano to že jsem někdy logl na Emptyho pc(jestli jednou za poslední 2 měsíce) tím se netajím, snad je prokazatelný program a já mám i lidi ,kteří mě znají dobře a dotvdí mi ,že na acc mi nikdo neleze.

PS:Že to podávají zrovna ti největší bugeři :-O

S pozdravem

Váš milovaný

Kubík :)
# 1.12.2011 21.31
 
nooba kuba
uživatel
SZ
Byli jste poděláni? Tak sakra vemte válečnou do ruky a běžte to oplatit!! xD to chcete furt jen postávat u rybárny?
Na kubu 4ewer neznám heslo a i kdyby jo tak bych na něj určitě nelogoval. Ať to gizmo klidně zkontroluje.
PERSI nebo možná miroprde těšte se! :-D
# 1.12.2011 21.47
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Bože.. zakázat CHTS s prominutím, dřív to bez ní šlo.. a podle mě tohle je často buzrace jak prase.

Gizmovi je ingame takhle jedno bez důkazů, takže se s tím nic dělat nebude.
# 1.12.2011 22.25
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
1. bez důkazů nic nedokážeš
2. Já měl taky svůj účet, za kterej sem byl normální hráč a podělával sem, zabíjel a nikdo to neřešil, tak nevim proč řešit jeho (jestli sem teda pochopil Váš problém)
3. Anonym mi může cucat dick ;-):-[
# 1.12.2011 22.31
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Np za to že jsem se překlikával u ducha na neviditelnýho asi 2 minuty? Docela blbý ne? To je jako pomsta? Já to nesepsal...3-( Ale je to napsaný krásně, když už tak ať se napíší aktuální pravidla, která budou určovat za co jo a za co ne do NP, Maku, asi tak, vždiť tu je tato sekce, prohřešky se mohou dávat sem :-) Jo, taky sem párkrát v minulosti viděl jak Lovec_2 (tvůj acc) taky tohle dělal, za účelem lagování...Ale když je odpoledne u jezírka milion ryb vylovených hráčem "remdapvp" taky účet někoho z tej vaší sekty" tak se taky nic nestane, tak už si na nic nehraj a buďto buď spravedlivej na všechny a né na toho kdo tě nemá v oblibě.

S tím vaším killováním v blue, na co je člověku obrana když jste tam 3 + jeden oživuje a samy si to berete? 3-( Jo, na to je fakt obrana houby platná. A co já vím Noobo kubo, tak dneska jsme vám s Ajedrezem dávaly jako prase, vždicky jste odlogli, o tom taky není hra, co ;)


Pala, za tyhle poděli jak dělalá Kuba, má Mario dole práva, a to nebylo tak strašný jako toto, ten chodil s jedním účtem a killil, né se 3mi a oživoval se, to pak dotyčný nemá šanci. Jednou se mi stala malá příhodička, kuba a spol. killili bojovkama, tak nějak jsem se snažil ty věci zbírat, byl tam hráč se zeleným chobotem najednou kick, lognu a on dead, náhoda? Fakt ne :P
# 1.12.2011 22.35
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
zbytečný a neřešitelný topic

Jasper, já nevim jak to bylo, to se tu můžete hádat do nekonečna, ale nic z toho nebude
True story, bro
# 1.12.2011 22.40
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jů, asi tak :-) Ale když se sejde víc hráčů tak by se to snad mohlo řešit :-) Pokud si pamatuju není poprvý co se tu řeší něco na toto téma :-)
# 1.12.2011 22.43
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jasper :za tvoje aktivity v CH bych se radši ani neozejval

btw: ty JISTĚ nezdrháš z rybka do cháněnýýýý, no joooo ty neee xD xD xD



Naposledy upraveno: 1.12.2011 22.50

# 1.12.2011 22.46
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Blue a red zona to byla největší píčovina co kdy kdo vymyslel fakt.. xD to jsem se nasmál hodně..

Sám sem byl CHTS v té době.. : ) dokonce jsem za to pouštěl lidi mám pocit.. protože jakože určovat zonu kde se muze killit a kde ne :D kdyz tam je obrana.. je fakt blbost.. dyť o tom ta hra byla..

Neříkejte mi prosim :D že zas je za blue zonu nejaky trest :D
# 1.12.2011 22.48
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Johne, ty máš tendenci jako naši politici, odbíhat od toho co se právě řeší... :D
# 1.12.2011 22.49
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
MAK: Neni a právě proto se ptam, co má tenhle topic za smysl?



Naposledy upraveno: 1.12.2011 22.53

# 1.12.2011 22.49
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
No má.. jestli fakt takhle zneužívá někdo CHTS účet ;)

BTW jojo protože nechce anonym aby si na něj došlápli tak je srab xD haha to fakt miluju..
# 1.12.2011 22.52
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Kuba 4ewer [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.