Chmatákov online


Fórum – Obnovení "Mimo mísu" + edit personálu

Fórum » Archiv » Obnovení "Mimo mísu" + edit personálu [zamknuto]

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Zdravím komunito.

Tímto topicem bych chtěl poukázát a zároveň požádat o reformu celého fóra.

Občas si kladu pár otázek a zamýšlím se nad tímto tématem a neustále mi to vrtá v hlavě. Administrátoři, i přes velkou kritiku, zruší "Mimo mísu", snad jediný topic, kde se dalo volně bavit a který existuje snad na všech herních fórech. Nahrazení tohoto topicu portálem komunita.eu proběhlo zezačátku úspěšně, avšak nyní tam nikdo nechodí a nejsem si jist, jestli ještě vůbec funguje.

Otázka č.2 zní: Proč tohle fórum má bezpočet moderátorů, administratorů a aktivní je pouze jeden z nich a to Jireky (+1 ;-)).

Ohledně DJ Mikyho, toho se to netýka. Ten udržuje stránky a jeho úkoly jsou tímto splněny. O zbytek se mají starat tým moderátorů nim pověřených.

Ve skutečnosti Pajah tu hlásí x krát svůj návrat, který funguje maximálně týden. A nejedná se jen o Pajaha ale o všechny ostatní. Výjimku tvoří snad jen XmenT, který se tu občas ukáže, dá warning a následně se delší dobu neukáže.

Proč tady držet moderátory, které jsou možna dobří, odpovědný atp. ale nemají čás? Tím, že dostanou práva a barvičku ale ukažou se zde jednou za rok se toho moc nevyřeší.

IMHO: Zavedení topicu "Mimo mísu" je přijatelné a celkem realizovatelné, avšak by to chtěl nový tým moderátoru, kteří by to věnovali kus času.
# 17.11.2011 12.47
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Santea by klidně mohlabýt mod, john, a prostě lidi, kteří o tom ch něco ví a jsou rozumní, kteří dokážou posoudit, který topic locknout a který nechat otevřený, komu napařit varování a ták :) Tak je tady jen MAK a Jireky .. Nikdo víc.. Maniak tady psal, jak strašně se bude foru věnovat a kde je mu konec? :)
# 17.11.2011 21.13
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pepsimus_
uživatel
SZ
dejte ty práva tomu jokerovy . :D teď vážně a co třeba ty fabo? ty by si to nechtěl dělat?
# 17.11.2011 21.18
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Já bych moda dělal klidně, ale nikoho se prosit nebudu, žejo :) Pokud nové MODy chtějí, stejně si je vyberou sami :))
# 17.11.2011 21.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Fabos121:Santea by klidně mohlabýt mod, john, a prostě lidi, kteří o tom ch něco ví a jsou rozumní, kteří dokážou posoudit, který topic locknout a který nechat otevřený, komu napařit varování a ták :) Tak je tady jen MAK a Jireky .. Nikdo víc.. Maniak tady psal, jak strašně se bude foru věnovat a kde je mu konec? :)


Takže jsme opět na bodu mrazu. :twisted:
# 17.11.2011 21.22
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

Fabos121:Já bych moda dělal klidně


No máme možno nového moderátora :D Máš skúsenosti, inteligent to stačí :D
# 17.11.2011 21.24
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

JokeR™:

Fabos121:Já bych moda dělal klidně


No máme možno nového moderátora :D Máš skúsenosti, inteligent to stačí :D


Nestačí...ty práva mu nastavíš ty?
# 17.11.2011 21.25
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:D Tak já zkusím lobovat u mikyho.. sec..
# 17.11.2011 21.34
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Fabos121:Santea by klidně mohlabýt mod, john, a prostě lidi, kteří o tom ch něco ví a jsou rozumní...

Fabi, já už jednou tu nabídku dostala a odmítla jsem ji.

Já jsem úplně v jiný situaci než vy všichni tady (kromě johna), protože vy jste děti (to není urážka, ale fakt) a já všechny situace, co tu píšete, posuzuju z pohledu dospěláka. Občas sem napíšu nějakej ,,přechytralej ,,koment xD, se kterým někteří puberťáci určitě nesouhlasí xD a tím to pro mě končí.
Potřebujete sem někoho, kdo je věkově +- aspoň tak, jako většina z vás tady a místo mozku nemá seno xD. Teď vážně, když nepočítám Jirekyho, kterej to tu dobře kosí, líbíš se mi ty a koly. Máte vtipný poznámky, k věci a někdy i potřebnou ironii. Vás dva bych dala místo všech těch neaktivních. Ostatní bych vyházela, (nemusí tu být x modů), ale rozhodnutí je na těch, kteří tu mají práva, aby to tu vedli. :-)
# 17.11.2011 21.59
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Jenže tu admini co tu mají práva,jsou tu tak trochu zbtečně když nic nedělají...
Stejně to skončí tak že se moderátoři nenaberou ptž nebude nikdo nic chtít řešit...
# 17.11.2011 22.47
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Souhlasím s obnovením rubriky ''Mimo mísu'' ... Protože když jsem s něčím potřeboval pomoc, či tam někomu poradit, tak jsem tam hnedka šel :)
# 18.11.2011 8.40
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jen tak BTW miky souhlasil s fabem :) akorat pak nekam sel a nemohl to udelat.
# 18.11.2011 9.16
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
...tak ja to beru :D
# 18.11.2011 15.46
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak to mě Miky překvapil :) .. A pokud to výjde, slibuji Vám věrnost :D .. ale každopádně díky ;)
# 18.11.2011 19.21
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Fabos na hrad 8-) Po delší době topic, co má smysl ;-) Každopádně souhlas..
# 18.11.2011 20.03
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Alkajda
uživatel
Ve hře: Alkajda.
SZ Web
A zemí Chmatákov zasáhne monarchie, Fabo nechť tě lidi štvou a ty jen warnuješ! :D
By inwenco:*
# 19.11.2011 10.15
www.chportal.cz :-**

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Obnovení "Mimo mísu" + edit personálu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.