Chmatákov online


Fórum – Obnovení "Mimo mísu" + edit personálu

Fórum » Archiv » Obnovení "Mimo mísu" + edit personálu [zamknuto]

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Zdravím komunito.

Tímto topicem bych chtěl poukázát a zároveň požádat o reformu celého fóra.

Občas si kladu pár otázek a zamýšlím se nad tímto tématem a neustále mi to vrtá v hlavě. Administrátoři, i přes velkou kritiku, zruší "Mimo mísu", snad jediný topic, kde se dalo volně bavit a který existuje snad na všech herních fórech. Nahrazení tohoto topicu portálem komunita.eu proběhlo zezačátku úspěšně, avšak nyní tam nikdo nechodí a nejsem si jist, jestli ještě vůbec funguje.

Otázka č.2 zní: Proč tohle fórum má bezpočet moderátorů, administratorů a aktivní je pouze jeden z nich a to Jireky (+1 ;-)).

Ohledně DJ Mikyho, toho se to netýka. Ten udržuje stránky a jeho úkoly jsou tímto splněny. O zbytek se mají starat tým moderátorů nim pověřených.

Ve skutečnosti Pajah tu hlásí x krát svůj návrat, který funguje maximálně týden. A nejedná se jen o Pajaha ale o všechny ostatní. Výjimku tvoří snad jen XmenT, který se tu občas ukáže, dá warning a následně se delší dobu neukáže.

Proč tady držet moderátory, které jsou možna dobří, odpovědný atp. ale nemají čás? Tím, že dostanou práva a barvičku ale ukažou se zde jednou za rok se toho moc nevyřeší.

IMHO: Zavedení topicu "Mimo mísu" je přijatelné a celkem realizovatelné, avšak by to chtěl nový tým moderátoru, kteří by to věnovali kus času.
# 17.11.2011 12.47
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Rozhodně souhlasím a myslím si, že sekce Mimo mísu tu na fóru držela komunitu nejvíce
# 17.11.2011 12.51
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

VladdiS:Výjimku tvoří snad jen XmenT

V čem? Že sem logne jednou za 100 let? To je moderátor na dvě věci, na nic a na ho.no 3-(
# 17.11.2011 13.04
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Souhlasim s tebou...Sám bych to nenapsal líp :)
# 17.11.2011 13.43
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Souhlas Láádi :D:D .. Mimo mísu by to chtělo a nové mody taky ;) Je tady dost uživatelů, kteří tady chodí dost často a jsou zodpovědní :))
# 17.11.2011 13.52
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já tu jsem 24 hodin denně, ale nikdo by mě asi nechtěl za MODa... xD
Jinak souhlasím, občas se tu nějaký téma mimo mísu oběví, většinou v sekci diskuze o chmatákově atp... =)

Ale je pěkný, bude tu zas X stránek k tématu a nic z toho nebude... :D
# 17.11.2011 13.58
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Jasper:Já tu jsem 24 hodin denně, ale nikdo by mě asi nechtěl za MODa...

No potěš 3-(, btw: Fabošek nemyslel tebe xD

Vladdis: Tohle už se tu řešilo několikrát a dopadlo to vždycky stejně, nic se nevyřešilo. Byly tu otázky, proč je tady tolik neaktivních modů, redaktorů, proč mají barvičky a nic tu nedělají. Odpovědi byly ve smyslu, že to nikomu nepřekáží, že stáhnout barvičku a odebrat práva není tak snadný a že diskuse mimo mísu se obnovovat taky nebude. Tenhle tvůj topic na tom taky asi nic nezmění...(i když je to myšlený dobře)

Edit: počkej, až logne Mak, uvidíš, co ti na to odepíše :D



Naposledy upraveno: 17.11.2011 14.58

# 17.11.2011 14.33
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Já bych v tom nic těžkého neviděl.

Všem neaktivním jak správcům, CHUJ atp. bych smazal účet a tím by se smazala barva a práva. Kdo by o Chmatákov měl zájem, tak by si ten účet vytvořil a přihlásil by se. Jenže pochybuji, že by to někdo udělal.
# 17.11.2011 14.50
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Keby náhodou mal by som záujem o post moderátora...Mám skúsenosti z warlink.net a warezforum.cz :D
# 17.11.2011 14.51
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Bereme tě, JokeRe. Napiš pajahovi a ten ti nastaví práva a barvu.
# 17.11.2011 14.59
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Naprosto souhlasím. Stejně ta komunita.eu stojí za velké kulové :-D
Nevím kdo to byl, kdo mě tak strašně přesvědčoval že to bude mít vysokou návštěvnost :-D
# 17.11.2011 18.20
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Santy, já vím že nemyslel mě xD Máš to dobře sepsané, nikomu se do toho nechce, přitom to není práce na tejden a každej má někdy chvíli času, nemusí to být dnes nebo zítra...
# 17.11.2011 19.40
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:'( ranil si moje city..
# 17.11.2011 20.13
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
ďakujem Jireky...Ale on mi to asi nenastaví pretože tu je možno raz za 2 mesiace...Keby máš kontakt na Gizma tak mu prosím napíš on má určite administratívne práva na webe :-)
# 17.11.2011 20.14
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo ti nic takoveho resit nebude. Tipl bych si, ze uz ani nevi kde se to nastavuje xD jak ho znám.
# 17.11.2011 20.15
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Boha, Joker to si taký patlák , že nepoznáš , že jireky to myslel ironicky? ;(



Naposledy upraveno: 18.11.2011 9.42

# 17.11.2011 20.19
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Obnovení "Mimo mísu" + edit personálu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.