Chmatákov online


Fórum – Souhrn nápadů pro hru *

Fórum » Archiv » Souhrn nápadů pro hru * [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Takže jsem chtěl dát pár návrhů do hry,nebo spíše jen menších úprav co by trochu hru víc oživili.Nevím,zda li už zde tyto návrhy padly,ale přesto bych to chtěl nějak sepsat v nějakejch bodech.
Je to hlavně pro důsledek toho,že hra CH 1.5 je zkrátka ohraná. A každej už neví roupama co by. Hodně lidí přechází na Jabko server jen kuli rubačkám a pořádný srandě. A né,že každej furt jen šetří na VIPka.


-Zrychlení skillů,spousty hráčů odradí jak je to pomalé.

-Prodej piva,drinku,rumu či vína,na baru v chbotově. Dřív to tak bylo a bar byl plnej lidí. Nevím proč se z obyčejnejch nápojů udělali VIPka. Zbytečné odstranění věcí ze hry.

-Slevnění velkého léku a umíštění prodeje do města. Teďkon je ten předmět ve hře jako by tam nebyl,protože by si ho nikdo nikdy v životě nekoupil za 5k. Měl by stát okolo 500chk a hned by byla ve hře větší sranda. :-D

-Dále bych někam do CH přidal panáky na skillení obratky.Usnadnilo by to práci všem.

-Vrácení rytířů na skillení odolnosti.

-Upravení létací příšery tak,aby z ní aspoň něco padalo,cokoliv.Jinak je tam k ničemu.

-Plastika. Máme v Chobotově na to i Obchůdek s prodavačem,vedle nemocnice.Přidali by se do hry dva nové vektorové skiny,nepovedená operace,přičemž budete mít skin nějaké potvroy a povedená operace,která bude dražší a dostanete skin nějakého fešáka. Skin by do hry musel udělat nějaký grafik.

-Zpětné navrácení možnosti koupě ostrova.

Dále jsem zkusil sepsat pár nápadů od hráčů co by se do hry mohlo vrátit/přidat.

-Mobily
-Sledovacího zařízení
-Skillovka
-Turban,Myslivka,Těžební helma. (někomu se to nebude líbit ale nechápu proč jsou tyto obyčejné čapky VIP.BTW: Já mám všechny a nevadilo by mi je přidat do hry.)
-Kostěnej ( NPC Q)



Naposledy upraveno: 1.9.2011 11.42

# 15.8.2011 17.01
 
  • Jsou tyto návrhy k užitku ?
  • Ano,super!25 hlasů, 100 %100 %
  • Ne,hrozný.0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 25 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Souhlasim , až na ten big , ten bych slevil tak na 1,5k . A jak fungovali ty rytíři
?
# 31.8.2011 20.13
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Taky si už nepamatuji. Nějakou dobu se tu sice diskutovalo o rytíři - žoldákovi ale nemyslím že se to někdy zrealizovalo.
# 31.8.2011 21.06
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Proč by se měli dát normálně do prodeje čapky co sou teď vip? Nechápu tě, kostáka má taky dost lidí, takže by hodně lidí přišlo o věci...
# 31.8.2011 21.08
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Jasper:Proč by se měli dát normálně do prodeje čapky co sou teď vip? Nechápu tě, kostáka má taky dost lidí, takže by hodně lidí přišlo o věci...

Čapky by prostě od tebe koupil John za slušný chk a pak by se zase prodávali jako dřív... Bylo by to lepší ... Tedkon je VIPek tři prdele a každej nemá nic jinýho na práci než jen sbírat VIPka ve verzi 1.4 se prostě jen killilo a byla to super zábava,dneska jen každej vydělává.
# 31.8.2011 21.19
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
V Old verzi taky stál kulas 10k, náboje 150 (cca) a big lék 450. Však killit se může i teď, ale nikdo nekillí kvůli přemrštěným cenám.
# 31.8.2011 21.28
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Na tom sice něco je ale copak se v minulých verzích nevydělávalo? :-)

EDIT: To je taky pravda, ceny jsou až příliš vysoko.
# 31.8.2011 21.29
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Zbytečně moc vipek a každej jenom vydělává na další vipka místo toho aby vydělávali na kulasy apod.
A přesně ceny jsou zbytečně drahé takže na to každej sere.
# 31.8.2011 21.36
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Chmat už není o killení, nemá to cenu, se koukni, když pak má někdo na málu tak odlogne, takže z toho taky nic nemáš...Ale zase když jde proti tobě někdo s bonusákem nebo jich jde víc tak bych asi taky radši odlogl než přijít o ten kulas na kterej jsem vydělával na těžbě hodinu a půl...
# 31.8.2011 21.41
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Přesně tak. Dříve byl killilng výnosný byznys ale teď? Je to jen ztráta peněz a času.
# 31.8.2011 22.08
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Víš proč ?
Dneska je ve hře spousty VIPek a každej šetří na VIPka , dřív každej šetřil jenom na kulasy a výzbroj páč moc VIPek nebylo 3-(
# 1.9.2011 11.12
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Hold to už není o tom, teď je to hlavně o bonusu v kulasu...Jinak jsi v háji, už to není o skillu, což je na prd, si spíš radši udělám full řemdu a budu vydělávat na ty vipka, když vím, že stejně každej odlogne..;)
# 1.9.2011 11.32
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Kdyby se ty vipka odebrali (aby jich bylo mín John by je vykoupil a hodili by se normal do shopu..) Tak by se to zase začlo rubat protože by se nic jinyho dělat nemuselo a nikdo by neodlogl protože by všem prachy "tekly z kapes"
# 1.9.2011 11.37
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
A nebylo by to snad lepší ? Pro mě určitě jo,spoustu lidí hraje jabko jen kuli rubačkám a pořádný srandě.
# 1.9.2011 11.41
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Já osobně sbírám vipka ale tak i ten kulas mám a killuju..
# 1.9.2011 11.47
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Na jabku to vyřešili náhodou dobře, VIPek dávají do hry hodně a proto tam na ně nikdo nešetří ale naopak šetří na zbraně, léky a náboje, které jsou oproti ofíku mnohem levnější a proto tam jsou dobré rubačky a mnohem více zábavi. I když komunita tam nestojí za nic.

www.ijabko.wbs.cz/Screeny-ze-serveru.html
# 1.9.2011 12.35
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Souhrn nápadů pro hru * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.