Chmatákov online


Fórum – Souhrn nápadů pro hru *

Fórum » Archiv » Souhrn nápadů pro hru * [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Takže jsem chtěl dát pár návrhů do hry,nebo spíše jen menších úprav co by trochu hru víc oživili.Nevím,zda li už zde tyto návrhy padly,ale přesto bych to chtěl nějak sepsat v nějakejch bodech.
Je to hlavně pro důsledek toho,že hra CH 1.5 je zkrátka ohraná. A každej už neví roupama co by. Hodně lidí přechází na Jabko server jen kuli rubačkám a pořádný srandě. A né,že každej furt jen šetří na VIPka.


-Zrychlení skillů,spousty hráčů odradí jak je to pomalé.

-Prodej piva,drinku,rumu či vína,na baru v chbotově. Dřív to tak bylo a bar byl plnej lidí. Nevím proč se z obyčejnejch nápojů udělali VIPka. Zbytečné odstranění věcí ze hry.

-Slevnění velkého léku a umíštění prodeje do města. Teďkon je ten předmět ve hře jako by tam nebyl,protože by si ho nikdo nikdy v životě nekoupil za 5k. Měl by stát okolo 500chk a hned by byla ve hře větší sranda. :-D

-Dále bych někam do CH přidal panáky na skillení obratky.Usnadnilo by to práci všem.

-Vrácení rytířů na skillení odolnosti.

-Upravení létací příšery tak,aby z ní aspoň něco padalo,cokoliv.Jinak je tam k ničemu.

-Plastika. Máme v Chobotově na to i Obchůdek s prodavačem,vedle nemocnice.Přidali by se do hry dva nové vektorové skiny,nepovedená operace,přičemž budete mít skin nějaké potvroy a povedená operace,která bude dražší a dostanete skin nějakého fešáka. Skin by do hry musel udělat nějaký grafik.

-Zpětné navrácení možnosti koupě ostrova.

Dále jsem zkusil sepsat pár nápadů od hráčů co by se do hry mohlo vrátit/přidat.

-Mobily
-Sledovacího zařízení
-Skillovka
-Turban,Myslivka,Těžební helma. (někomu se to nebude líbit ale nechápu proč jsou tyto obyčejné čapky VIP.BTW: Já mám všechny a nevadilo by mi je přidat do hry.)
-Kostěnej ( NPC Q)



Naposledy upraveno: 1.9.2011 11.42

# 15.8.2011 17.01
 
  • Jsou tyto návrhy k užitku ?
  • Ano,super!25 hlasů, 100 %100 %
  • Ne,hrozný.0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 25 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Né každý ma na kulasu bonus, ani někteří nemaji kulas, kdybys nemněl jen ten mut a ještě k tomu nějake leky tak ho daš v pohodě. Stačí použit mut pak chvili použivat leky a až ten 1. mut vyprší, tak použít 2. mut. A co potom mají dělat ti ostatní. Třeba lovec s kuší nebo bojda z dýkou atd...?
# 16.8.2011 14.32
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Groku, bojda ti výjde na 35k maximálně, mystik cca 150k, fakt nevíš proč by měl vždy zvítězit?... To je stejný jako v jiných hrách, třeba brňko za 35k bude slabší než to za 150k, chápeš to už..?



Naposledy upraveno: 16.8.2011 15.06

# 16.8.2011 14.40
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mistik má zbraně které uberou více HP a stojí méně.
J a oprav si ty nahoře jsi napsal že bojda víjde na 350k a mistik na 150k, ai to má být naopak.
# 16.8.2011 15.05
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Upraveno, groku, kulas bere 19hp a když si na to dáš ten bonus 9 tak ti bere 28 hp a střílí to rychle, troufám si říct že 2x rychleji, přitom bojda má většínou amulet na přesnost takže nikdy nemine...Mystik třeba 2x za sebou mine a jedna láhev many je v řiti... když si vemeš 12x60= 720 což je skoro jako mut + klobouk proti bleskům... Mystika s touto kombinací porazíš vždy, drahé kulomety?...A co mana, když jdeš takhle proti bojovníkovi tak tě inv many víjde na 3k, 5x jdeš killit s mystikem a už máš dá se říci jeden kulas v podobě many.
# 16.8.2011 15.11
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ghoom: Přeska by šla sklíllit třeba pouze do 75%, a já si myslím že by byl o to takový souboj, že by to chvíly trvalo :)
# 16.8.2011 15.19
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Souhlasím, jak už jsem psal, ideální by bylo, kdyby skillovka přidávala random procent 0,1,2 a přidávala by jen v rozmezí 25%-75% aby si dotyčný musel vyskillit, začátek-to nejhorší, pak trošku turbo se skillovkou a nakonec o5 pracně doskillit. U oázy bych udělal jen jedno políčko, ze kterého by se daly chytat ty skillovky a na tomto políčku by mohl být jen 1 chmaták. Pokud by přišel další, musel by mu ten předchozí uhnul, nebo by ho zabil.
# 16.8.2011 15.36
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Celkem nesmysl aby skilovka přidávala náhodný skill,k čemu by to pak bylo ?
# 23.8.2011 11.54
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Podle mě jsou některé vipka zbytečná.
Viděli jste TEĎ někdy ve hře venouška?
# 23.8.2011 12.32
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Venouška má dost lidí...
# 23.8.2011 12.37
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Šamanská hůl... xD
# 23.8.2011 12.46
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ano jednoho venouška mám já. xD
Určitě všichni znáte groka juniora.
# 23.8.2011 18.04
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Jasper? Hodně lidí? 2-3 lidi je hodně?..
# 23.8.2011 18.07
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Groku jestli chceš, tak ti ho pohlídám... xD
# 23.8.2011 18.32
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Nepište sem prosím diskuzi mimo téma ! 3-(
# 31.8.2011 12.55
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Ohledně tématu:Se vším s tebou úplně souhlasím! ;-)
# 31.8.2011 19.38
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Souhrn nápadů pro hru * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.