Chmatákov online


Fórum – Souhrn nápadů pro hru *

Fórum » Archiv » Souhrn nápadů pro hru * [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Takže jsem chtěl dát pár návrhů do hry,nebo spíše jen menších úprav co by trochu hru víc oživili.Nevím,zda li už zde tyto návrhy padly,ale přesto bych to chtěl nějak sepsat v nějakejch bodech.
Je to hlavně pro důsledek toho,že hra CH 1.5 je zkrátka ohraná. A každej už neví roupama co by. Hodně lidí přechází na Jabko server jen kuli rubačkám a pořádný srandě. A né,že každej furt jen šetří na VIPka.


-Zrychlení skillů,spousty hráčů odradí jak je to pomalé.

-Prodej piva,drinku,rumu či vína,na baru v chbotově. Dřív to tak bylo a bar byl plnej lidí. Nevím proč se z obyčejnejch nápojů udělali VIPka. Zbytečné odstranění věcí ze hry.

-Slevnění velkého léku a umíštění prodeje do města. Teďkon je ten předmět ve hře jako by tam nebyl,protože by si ho nikdo nikdy v životě nekoupil za 5k. Měl by stát okolo 500chk a hned by byla ve hře větší sranda. :-D

-Dále bych někam do CH přidal panáky na skillení obratky.Usnadnilo by to práci všem.

-Vrácení rytířů na skillení odolnosti.

-Upravení létací příšery tak,aby z ní aspoň něco padalo,cokoliv.Jinak je tam k ničemu.

-Plastika. Máme v Chobotově na to i Obchůdek s prodavačem,vedle nemocnice.Přidali by se do hry dva nové vektorové skiny,nepovedená operace,přičemž budete mít skin nějaké potvroy a povedená operace,která bude dražší a dostanete skin nějakého fešáka. Skin by do hry musel udělat nějaký grafik.

-Zpětné navrácení možnosti koupě ostrova.

Dále jsem zkusil sepsat pár nápadů od hráčů co by se do hry mohlo vrátit/přidat.

-Mobily
-Sledovacího zařízení
-Skillovka
-Turban,Myslivka,Těžební helma. (někomu se to nebude líbit ale nechápu proč jsou tyto obyčejné čapky VIP.BTW: Já mám všechny a nevadilo by mi je přidat do hry.)
-Kostěnej ( NPC Q)



Naposledy upraveno: 1.9.2011 11.42

# 15.8.2011 17.01
 
  • Jsou tyto návrhy k užitku ?
  • Ano,super!25 hlasů, 100 %100 %
  • Ne,hrozný.0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 25 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4

Neror_obnova
uživatel
SZ
Super nápad,chtělo by to dát do hry do baru a to by byla šupa ,prostě víc lidi by bylo ve hře a chodily víc do "baru", proste jsěm PRO vše :)
# 15.8.2011 17.14
 
Ajedrez-cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Tvrdokozusk
SZ Skype
Souhlasím s přidáním mobilu zpět do obchodu. Bylo by to pěkné spestření hry a možnost komunikovat mezi lidmi na dálku.
# 15.8.2011 17.55
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Vše pro, jen s tou pouštní příšerou ne, protože s tou jsem udělal nápad já, a vlastníkům kostěného skvostu by to určitě vadilo.:)
# 15.8.2011 17.55
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jasper:Vše pro, jen s tou pouštní příšerou ne, protože s tou jsem udělal nápad já, a vlastníkům kostěného skvostu by to určitě vadilo.:)



Vlastníkům kostěného chobota, by se před vložením nápadu do hry, dala nějaké chk třeba kolem 120k.
# 15.8.2011 18.08
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Koupil jsem kostáka za 230... Prostě ne, to ať se udělá new...
# 15.8.2011 18.22
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jasper:Koupil jsem kostáka za 230...



230k? xD Kdybys byl od kozla kamoš tak ti ho proda za 20k a ostani mu za něj nabýzeli 150k, podle mně si prodělal.
# 15.8.2011 18.26
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Neprodělal....Těch 150k jsem mu nabízel u np já:)
# 15.8.2011 18.28
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype

-Prodej piva,drinku či rumu,na baru v chbotově. Dřív ve verzi 1.4 to tak bylo a bar byl mnohem více živější,hráči si sedli,daly si "jakože" drink a kecaly. Dneska drink a rum jsou vipka a ještě nějak buglé jsem slyšel a nikdo už do bar vůbec nechodí.


V celku pro, ale že hráči budou chodit do baru to stejně nevyřeší..

-Slevnění velkého léku,tento lék se skoro nekupuje,protože je to jak,když vyhodím 5 000chk do vzduchu. Kdyby tento lék stál okolo 500chk,tak by se ve hře mnohem víc zabíjelo a bylo by víc srandy.


Samozdřejmě pro, protože cena 5000 chk za plné HP je moc, ale zas 500 málo.
Ideální cena je circa 1500 chk.

-Upravení létací příšery tak,aby z ní něco padalo,cokoliv.Jinak je tam k ničemu,naokrasu.A bylo by fajn kdyby se z této příšery udělal NPC Q jako v 1.4 , přičemž konečná cena byl kostěnej chobot.


Nejlépe kdyby padala truhla ze žlutým páskem, aby byla jiná než normální.
V té truhle by bylo náhodně buď 500 šípů, many nebo nábojů.

-Dále bych umístil aspoň nějakou VIP čepici do obchodu,vím že to zní blbě,ale těch VIP čepic je už moc. Třeba turban,či řemda přilbu na těžení.


Nejlépe přilbu, nic více.

-Dál mě taky napadl návrh plastika. Toto téma tu už určitě bylo. Máme v Chobotově na to i Obchůdek s prodavačem,vedle nemocnice.Přidali by se do hry dva nové vektorové skiny,nepovedená operace,přičemž budete mít skin nějaké potvroy a
povedená operace,která bude dražší a dostanete skin nějakého fešáka. Myslím,že by to velmi zpestřilo hru.


Kdo by ty skiny namaloval? Až je budeš mít, bude se o čem bavit nyní ne.

-Dále bych do 4. města(nebo někam jinam) přidal panáky na skillení obratky,jak tomu dříve bylo.Dneska akorát všcihni skillí obratku tak,že si červenej hráč stoupne k lékarně a druhej do něj seká.A pak když ho chytne CHTS tak dá trest jako kráva.Usnadnilo by to práci všem.


Pro, ale ne do 4. města ale spíše do ostrovic.



-Taky tu už zde bylo několik návrhů na zpětné navrácení klíče k ostrovu do hry. Hráč si vleze na port k ostrovu,otevře se mu obchod kde si může koupit klíč od ostrova za x chk. Přičemž s klíčem má volný vstup na ostrov.Takhle to velice oživí hru a ostrovy se tudíž budou moct prodávat i mezi hráči.


Tohle by byla nevýhoda pro vlastníky nynějších ostrovů ;)


- Mobily,určitě semnou všichni souhlasí. Že kdyby se mobily zase vrátili zpět do elektra za nějaký 2 000chk,jako dřív tak to každého natchne a oživí hru.


Pro, ale větší cena.

-Vrácení funkčního sledovacího zařízení,které by vám zase vypisovalo pole jak daleko je od vás kolik hráčů vzdáleno.


Pro, mohl by k tomu sloužit skill Všímavost.


-Skillovka a zvětšení Krypty pod hřbitovem. Do krypty by se umístila malá tůň,kde by se od 100 rybaření,vylepšeným prutem dala chytat žlutá rybka,která by přidávala 1 či 2 procenta přesnosti. Krypta by se mohla zvětšit o pár obrazovek,přičemž někde na konci by byla ta tůň a kldině nějaký NPC na Quest.


Nesouhlasím se azvadením nového jezírka a přidávání přesnosti z těcho důvodů:
a) zbytečná práce přidávání nového jezírka, když v pustinách je nevyužitá oáza.
b) lidi by tam chodili jen chytat aby měli temer "zdarma" přesnost. Proto jak jsem již psal v mém tématu tak aby to dávalo náhodný skill, aby tam nechodily pouze přo přesnost a nebyla to výhoda pouze pro bjovníky ale i pro ostatní povolání.

Hodnocení návrhu 8/10
# 15.8.2011 18.30
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Děkuji Kozlovi za hodnocení.
Persi já koupil kostěje za 150k,prodělal si.
# 15.8.2011 20.56
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web

KOzel:
Nesouhlasím se azvadením nového jezírka a přidávání přesnosti z těcho důvodů:
a) zbytečná práce přidávání nového jezírka, když v pustinách je nevyužitá oáza.
b) lidi by tam chodili jen chytat aby měli temer "zdarma" přesnost. Proto jak jsem již psal v mém tématu tak aby to dávalo náhodný skill, aby tam nechodily pouze přo přesnost a nebyla to výhoda pouze pro bjovníky ale i pro ostatní povolání.

Hodnocení návrhu 8/10


a) souhlasím
b) chtělo by to, aby to přidávalo random 0,1,2 a to k hlavním skillum postavy, nebo těch které daná osoba muže mít na 100, přidat by se dalo pouze 50% a to od 25% do 75%, aby se muselo vyskillit aspon část.
# 16.8.2011 0.45
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Tak teď už jen aby se taky vyjádřil GM ať v tom máme jasno :-O Výborný nápady a rozhodně souhlasím s kozlem. PS: na tu plastiku by se určitě někdo našel ale jde o to že by to znevýhodňovalo hráče s VIP. Když plastiku tak alespon za 4Ok, sám VIP nemám ale jsem si skoro jist že kdybych měl, tak by mě naštvalo že nějakej magor jako třeba sonny remda nedá ani korunu a má skin jako já :-D
# 16.8.2011 3.46
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Když se vyjádří GM jimž je John1, nic se nezmění..
# 16.8.2011 8.03
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
"a nikdo už do baru vůbec nechodí." ...dneska to všichni kempi u rybárny a v chráněné, strašná nuda... Někomu zabiješ řemdu-bojdu, tak logne mystika... A to je celá náplň hry... Mělo by se s tím něco dělat.
# 16.8.2011 10.26
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

Varloň:"a nikdo už do baru vůbec nechodí." ...dneska to všichni kempi u rybárny a v chráněné, strašná nuda... Někomu zabiješ řemdu-bojdu, tak logne mystika... A to je celá náplň hry... Mělo by se s tím něco dělat.


Přesně to se mi taky nelíbí...

-Prodej piva,drinku či rumu,na baru v chbotově. Dřív ve verzi 1.4 to tak bylo a bar byl mnohem více živější,hráči si sedli,daly si "jakože" drink a kecaly. Dneska drink a rum jsou vipka a ještě nějak buglé jsem slyšel a nikdo už do bar vůbec nechodí.


Nemyslím si, že by tím začali chodit lidi více do baru a rum bych nechal klidně furt VIP...


-Slevnění velkého léku,tento lék se skoro nekupuje,protože je to jak,když vyhodím 5 000chk do vzduchu. Kdyby tento lék stál okolo 500chk,tak by se ve hře mnohem víc zabíjelo a bylo by víc srandy.


100% PRO, v oldce byl za 400 myslím tak 500 je ideální cena a opět by se navýšila bojovníkova šance proti mystikovi...

-Dále bych do 4. města(nebo někam jinam) přidal panáky na skillení obratky,jak tomu dříve bylo.Dneska akorát všcihni skillí obratku tak,že si červenej hráč stoupne k lékarně a druhej do něj seká.A pak když ho chytne CHTS tak dá trest jako kráva.Usnadnilo by to práci všem.



Souhlasím ale zaopatřil bych to způsobem, že by tam byl jen jeden panák a mohl by do něj sekat jen jeden člověk a kdyby chtěl skillit někdo jiný musel by druhého killnout :)

-Upravení létací příšery tak,aby z ní aspoň něco padalo,cokoliv.Jinak je tam k ničemu,naokrasu.A bylo by fajn kdyby se z této příšery udělal NPC Q jako v 1.4 , přičemž konečná cena byl kostěnej chobot,či cokoliv jiného,balík na manu,šípy apod.



U tohoto souhlasím s Kozlem

-Dále bych umístil aspoň nějakou VIP čepici do obchodu.Vím,že by se to majitelům těchto věcí nelíbilo,ale já sám je mam a nevadí mi to. Ale těch VIP čepic je už moc. Třeba turban,či řemda přilbu na těžení.


Nevidim důvod...

-Dál mě taky napadl návrh plastika. Toto téma tu už určitě bylo. Máme v Chobotově na to i Obchůdek s prodavačem,vedle nemocnice.Přidali by se do hry dva nové vektorové skiny,nepovedená operace,přičemž budete mít skin nějaké potvroy a
povedená operace,která bude dražší a dostanete skin nějakého fešáka. Skin by do hry musel udělat nějaký grafik.


PRO :)

-Taky tu už zde bylo několik návrhů na zpětné navrácení klíče k ostrovu do hry. Hráč si vleze na port k ostrovu,otevře se mu obchod kde si může koupit klíč od ostrova za x chk. Přičemž s klíčem má volný vstup na ostrov.Takhle to velice oživí hru a ostrovy se tudíž budou moct prodávat i mezi hráči.


No kdybyse dejme tomu nějaké ostrovy přimalovali, tak proč ne... Otázka jak by na to reagovali majitelé ostrova za peníze...

- Mobily,určitě semnou všichni souhlasí. Že kdyby se mobily zase vrátili zpět do elektra,jako dřív pro komunikaci mezi přáteli.


Proti... Když chci někomu něco říct mužu jít dál od lidí a mám na to lomeno a abyc někomu psal mobilem třeba ze 4. města až do chráněné tak je šance asi tak 1% že ho bude mít nasazenej a že bude online...

-Vrácení funkčního sledovacího zařízení,které by vám zase vypisovalo pole jak daleko je od vás kolik hráčů vzdáleno.


Dejme tomu...


-Skillovka. Do oázy v pustině by se přidalo malé jezírko a se 100 rybaření,vylepšeným prutem by se dala chytat žlutá rybka,která by přidávala 1 či 2 procenta přesnosti.


Proti každý by dělal řemdy a pak bojdy zadarmo
# 16.8.2011 14.01
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Persizc_Obnova
uživatel
SZ


100% PRO, v oldce byl za 400 myslím tak 500 je ideální cena a opět by se navýšila bojovníkova šance proti mystikovi...



Co s tím furt máte kua..? Mystik je 5x dražší na vyskilení, testoval jsem s ajedrezem, měl kulas 9 bonus a velký hp lektvary a já mut, 3 lektvary mu ještě zbyly! Tak už toho kua nechte...Když je dražší tak snad může mít v něčem výhodu né kua?
# 16.8.2011 14.24
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Souhrn nápadů pro hru * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.