Chmatákov online


Fórum – VIP aukce

Fórum » Archiv » VIP aukce [zamknuto]

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ako z názvu téma vyplýva, když bude stav online, udělám VIP aukci. Máte možnost vyprázdnit své CHK peneženky a nakoupit si itemy, pro kterých krásu budete logovat každej den :-).

Všichni přihlašení čtete, updatnul jsem všechno tady:

Na aukci je zakázano killit, vstup se všemi povolání.
Systém okopíruju tak trocha od Sewera a to tak, že itemy které chcete dát do dražby, dáte několik minut před začátkem na můj účet Matomi - na žádný iný. Každou sumu, za kterou se daný item prodá si zapíšu hned do tabulky, a majitele vyplatím po aukci. Když bude muset nekto náhle odlognout dám mu cash když logne.

Žádost - mohu se přijít jenom koukat ? - okamžite zamítnu. Povolím to jenom lidem který budou dávat pozor na hráče aby je nikto nekillil a Kozzlovi, DanGovi za účelem rozhovoru a udeláni screenů....
Můžou se prodávat JENOM VIP ITEMY.
UPOZORŇUJI! Majitelé VIP itemů nemůžou dražit svůj item, a teda BIDovat si na vlastnou věc za účelem zvýšit cenu.
Vstupný free.

Dátum aukce 4.kola je 20.8. v sobotu o 19:30 u Chmatovníku !

Na vyjádření svého názoru k termínu máte čas 3 dni od teď. Uvědomte si prosím, že díky vašim komentárům se budu moci zorientovat a případne upravit termín tak, aby vyhovoval co nejvíce hráčům.

Itemy, které chcete dát do dražby a lidi kteří přijdou dražit - píšte PM, nebo klidne tady.

Vše jiné otázky !ohledne! této aukce píšte taky sem. Vše ostatní do PM.

Dozor na hráče bude dělat: John1

Seznam přihlašených lidí:

Tatar123
Ajedrez
J3w Empty
Lovec Mario
Greywolf
Roen
Aik
Dom1418
Qip
Erektus
DanG
Neror
Remdoman



Naposledy upraveno: 12.8.2011 20.20

# 16.2.2011 19.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rembik
uživatel
Obrázek
Ve hře: _springCZech_
SZ ICQ Skype
bude se konat ještě něáká Aukce ? :)
# 25.3.2011 20.05
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Koupím jakékoliv VIP. :-) Nabídky do PM.
# 25.3.2011 21.37
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ako jsem psal někde na předošlý stránce - O nekolik týdnů se bude konat další kolo. Nečekejtě dlouho a vydělávějte co to dá, ať se vám dostanou do invu tí itemy, po kterých vám srdce přáhne:-)

Termín znova uvedu týden před aukcí, registraci spustím o čosi skůr. Upozorňuji však už teď, že nebudu dělat žádní výjimky jako u prvního kola. Registraci uzavřu a nebude možné se zahlásit už vůbec, itemy budu přijímat přesne do časovýho limitu který stanovým předem, nikoliv počas aukce...
Kvůli tomuto jsem udělal pár blbých chyb, za které sa vám ešte raz ospravědlňuji.

Takže Good Luck, čoskoro zase při podiu :)
# 25.3.2011 23.48
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Je to tady, 2.kolo VIP aukce se bude konat 20.4. (středa) o 19:00 hodině.

Doporučuji Vám přijít s bojovníkem nebo mystikem, víc už se nedozvíte.

Pravidla platí stejné jako v předchozím kole, takže doporučuji přečíst si ešte jednou první příspěvek. Upravujě se pouze pravidlo, které zakazuje killit, a to na následovní:

Killit je zakázáno od doby, kdy to napíšu (ve hře) - 30 minut před aukcí, na celém území, kde se budou vyskytovat přihlašení hráči, nebo já. Po aukci bude malá přestávka určena pro uschování vydraženích itemů do banky, po ktére se všichni vrátite spět na místo konání aukce, kde budu mít pro Vás připravené překvapení.

Na registraci do aukce máte 10 dní přesně od teď. Itemy, které chcete vydražit je možné odevzdat maximálne 24 hodín před aukcí, 23:59 (před) už neseberu ani rybu ze země. CHK všem odevzdám všem až po aukci. Žádné výjimky!
# 5.4.2011 17.45
 
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Zase středa zase nemůžu! :)
# 5.4.2011 17.52
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

spiker!:Zase středa zase nemůžu! :)


Piš k tématu a ne, že nemůžeš, to nikoho netankuje.

Mato, hra je často off, plno hráčů asi nebude mít možnost vydělat chk na itemy...
# 5.4.2011 18.01
 
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Nechápu. Máme přijít a bojdou nebo mystikem, ale killit se nebude.....Proč?
# 5.4.2011 18.04
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Příjdu.. zapiš si mě...
# 5.4.2011 18.13
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Příjdu :)
# 5.4.2011 18.19
 
Kláves 9
uživatel
Ve hře: Doofy
SZ Skype
Mě si zapiš taky, budu tam... ;-)
# 5.4.2011 18.27
 
!_GordiuS_!
uživatel
Ve hře: Klond,Rembus
SZ Mail ICQ Skype
Příjdu též :) ale budu jen kupovat :)
# 5.4.2011 18.48
Čaw Čaw
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
: dojdu 8-)
# 5.4.2011 18.54
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Santi: Máš pravdu, ale je to jenom jich chyba. Když si přečteš 3 příspěvek nad tebou tak vidíš, že jsem napsal ať si vydelávají znova a na nic zbytečně nečekají.

Bobku: Jak jsem napsal - víc se pro zatím nedozvíte. Mám pro všechny přihlašené připraveno jedno překvapení, na které bude potřeba bojovník, mystik. Zbraně na aukci si nikto nenoste. Cez přestávku budete mít na vyzbrojení dost času.

A to už se moc rozkecávám lol
# 5.4.2011 19.14
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Příjdu se kouknout. ;-)
# 5.4.2011 20.04
 
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Budu tam, můžeš si mě napsat. 8-)
# 5.4.2011 20.10
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Fórum » Archiv » VIP aukce [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.