Chmatákov online


Fórum – VIP aukce

Fórum » Archiv » VIP aukce [zamknuto]

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ako z názvu téma vyplýva, když bude stav online, udělám VIP aukci. Máte možnost vyprázdnit své CHK peneženky a nakoupit si itemy, pro kterých krásu budete logovat každej den :-).

Všichni přihlašení čtete, updatnul jsem všechno tady:

Na aukci je zakázano killit, vstup se všemi povolání.
Systém okopíruju tak trocha od Sewera a to tak, že itemy které chcete dát do dražby, dáte několik minut před začátkem na můj účet Matomi - na žádný iný. Každou sumu, za kterou se daný item prodá si zapíšu hned do tabulky, a majitele vyplatím po aukci. Když bude muset nekto náhle odlognout dám mu cash když logne.

Žádost - mohu se přijít jenom koukat ? - okamžite zamítnu. Povolím to jenom lidem který budou dávat pozor na hráče aby je nikto nekillil a Kozzlovi, DanGovi za účelem rozhovoru a udeláni screenů....
Můžou se prodávat JENOM VIP ITEMY.
UPOZORŇUJI! Majitelé VIP itemů nemůžou dražit svůj item, a teda BIDovat si na vlastnou věc za účelem zvýšit cenu.
Vstupný free.

Dátum aukce 4.kola je 20.8. v sobotu o 19:30 u Chmatovníku !

Na vyjádření svého názoru k termínu máte čas 3 dni od teď. Uvědomte si prosím, že díky vašim komentárům se budu moci zorientovat a případne upravit termín tak, aby vyhovoval co nejvíce hráčům.

Itemy, které chcete dát do dražby a lidi kteří přijdou dražit - píšte PM, nebo klidne tady.

Vše jiné otázky !ohledne! této aukce píšte taky sem. Vše ostatní do PM.

Dozor na hráče bude dělat: John1

Seznam přihlašených lidí:

Tatar123
Ajedrez
J3w Empty
Lovec Mario
Greywolf
Roen
Aik
Dom1418
Qip
Erektus
DanG
Neror
Remdoman



Naposledy upraveno: 12.8.2011 20.20

# 16.2.2011 19.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

_GuMi_NaToR_
uživatel
Obrázek
Ve hře: MeDaR_DíK
SZ Skype
No tak na půl hodiny bych přišel takže asi tam budu...;-)
# 15.3.2011 8.20
Obrázek
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
A je to... ve středu mám trénink od 18:30 do 20:00 takže asi nebudu

Edit:Nevím no :) já bych to dal o víkendu,to se vždy konali velké akce :) ale je to na tobě Matomi!!
# 15.3.2011 9.02
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Tak to dej ve čtvrtek, nebo na neděli, nevím proč to dávat na pátek či sobotu, to bude většina normálních lidí v tuhle dobu úplně někde jinde...
# 15.3.2011 17.13
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Já bych to dal buď v Pátek..Nebo v neděli :D Podle mě nejlepší protože přes tejden polovina lidí někde je chodí na tréninky...Je jasný že se asi nepodaří aby všichni lidi co jsou napsaný na seznamu..byli ready,kdyby jo byl by to zázrak :idea::idea:
# 15.3.2011 17.18
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Resarixi: ne každej je takovej závislák jako ty, aby na webu i spal (kdykoliv sem náhodou lognu, jsi tu přihlášenej 3-() a čekal kdy se spustí hra. V týdnu má každej svoje aktivity, v pátek a sobotu se jde většinou pařit (kromě tebe) a v neděli se dospává. Takže Mato musíš to rozseknout lol
# 15.3.2011 17.35
 
[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Santejko: Někdo je taky nemocnej ;D
# 15.3.2011 17.40
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ano smajlíčku, tebe nepočítám xD. To byla reakce na toho závisláka, kterej si myslí, že když nebude na aukci, tak se zboří svět
# 15.3.2011 17.42
 
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Tím pádem že si nemocnej ti může spíš být jedno kdy to bude, když si doma pořád...:idea:
# 15.3.2011 17.47
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Santíí..asi náhoda sem nemocnej..Ako Smile on dosvědčí..:D jinak jak říkaš tak Chmatákov mám poměrně rád,jinak mám 3x do týdne tréninky kdyby tě to zajímalo..(OD kdy do kdy)ti mohu poslat Pmkou :D a o víkendu většinou hraju zápasy!Takže asi tak :D
# 15.3.2011 17.48
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

DanG
uživatel
Obrázek
SZ

spiker!:Santíí..asi náhoda sem nemocnej..Ako Smile on dosvědčí..:D jinak jak říkaš tak Chmatákov mám poměrně rád,jinak mám 3x do týdne tréninky kdyby tě to zajímalo..(OD kdy do kdy)ti mohu poslat Pmkou :D a o víkendu většinou hraju zápasy!Takže asi tak :D


A přes to všechno máš čas tu pořád trčet ?
# 15.3.2011 17.51
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Mato to napsal jasně, určil termím a pokud někdo nemůže, prostě smolík, ne každej co je napsanej v seznamu, bude mít čas.
Reso k tobě nemá smysl se už vůbec vyjadřovat... Přesně jak řekl Dang...
# 15.3.2011 17.52
 
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Tak jako jak se to vezme..tak jako když sem na počítači..a nejde Chmatákov,tak přiznávám že nevím co mám dělat :D ale jinak myslím že závisláci vypadají trochu jinak než já.
# 15.3.2011 17.54
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Corej: Myslíš že je příjemný bejt doma přez prázky ?!
OT:

mykky
uživatel

Já teda bohužel nebudu moct, škrtni mě, pak mi řekneš jaký to bylo...
OT: Miluju tydle ch diskuze o švábovi... Resa řekne že nemůže, hned na to někdo že to je děsná tragédie a je tu hádka...

# 15.3.2011 19.08
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Prozatím vyhovuje, ale pro mě je týden prozatím dlouhá doba, ovšem, kdyby se něco změnilo, ihned dám vědět.
# 15.3.2011 19.15
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Múžu dražit skin ? :D
# 17.3.2011 16.21
Kto chce skin PM dohodneme sa :)

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Fórum » Archiv » VIP aukce [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.