Chmatákov online


Fórum – VIP aukce

Fórum » Archiv » VIP aukce [zamknuto]

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ako z názvu téma vyplýva, když bude stav online, udělám VIP aukci. Máte možnost vyprázdnit své CHK peneženky a nakoupit si itemy, pro kterých krásu budete logovat každej den :-).

Všichni přihlašení čtete, updatnul jsem všechno tady:

Na aukci je zakázano killit, vstup se všemi povolání.
Systém okopíruju tak trocha od Sewera a to tak, že itemy které chcete dát do dražby, dáte několik minut před začátkem na můj účet Matomi - na žádný iný. Každou sumu, za kterou se daný item prodá si zapíšu hned do tabulky, a majitele vyplatím po aukci. Když bude muset nekto náhle odlognout dám mu cash když logne.

Žádost - mohu se přijít jenom koukat ? - okamžite zamítnu. Povolím to jenom lidem který budou dávat pozor na hráče aby je nikto nekillil a Kozzlovi, DanGovi za účelem rozhovoru a udeláni screenů....
Můžou se prodávat JENOM VIP ITEMY.
UPOZORŇUJI! Majitelé VIP itemů nemůžou dražit svůj item, a teda BIDovat si na vlastnou věc za účelem zvýšit cenu.
Vstupný free.

Dátum aukce 4.kola je 20.8. v sobotu o 19:30 u Chmatovníku !

Na vyjádření svého názoru k termínu máte čas 3 dni od teď. Uvědomte si prosím, že díky vašim komentárům se budu moci zorientovat a případne upravit termín tak, aby vyhovoval co nejvíce hráčům.

Itemy, které chcete dát do dražby a lidi kteří přijdou dražit - píšte PM, nebo klidne tady.

Vše jiné otázky !ohledne! této aukce píšte taky sem. Vše ostatní do PM.

Dozor na hráče bude dělat: John1

Seznam přihlašených lidí:

Tatar123
Ajedrez
J3w Empty
Lovec Mario
Greywolf
Roen
Aik
Dom1418
Qip
Erektus
DanG
Neror
Remdoman



Naposledy upraveno: 12.8.2011 20.20

# 16.2.2011 19.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
jaká náhoda .. :):D
# 23.3.2011 18.53
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Co jsem rikal, uz to jde.

Gizmo dekuju ti mnohokrat.
# 23.3.2011 19.04
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Tak ale makáme, na koho se čeká? :)
# 23.3.2011 19.05
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Cekame do 19:15 u chmatovniku.
# 23.3.2011 19.08
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Nestihl sem to .. Před aukcí byl server vyplej, těď je plnej ..
# 23.3.2011 19.27
 
Robo0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ Mail ICQ Skype Web
Exkluzívne! Na aukcíí došlo k prepadnutiu 4 ročného dieťaťa neznámeho pohlavia. xD
i51.tinypic.com/290x9id.jpg
~~~~~~
Napätie sa stupňuje.
i53.tinypic.com/j9u694.jpg
~~~~~~
# 23.3.2011 20.17
 
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
A to miminko má teď nového tatínka :P :D
# 23.3.2011 21.14
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Děkuju všem co se zúčastnili, snaď o několik týdnů udělám zas něco podobního. Ospravedlňunji se za chyby z mé strany, organizoval jsem také něco první krát, měl sem ze začátku nervy v pytlu ale pak už jsem to zvládal myslím obstojně.

Tady je slibovaná Tabulka z aukce a také screen moji banky před aukcí. Tabulku si třeba trochu zvětšit, mě jde v pohodě vidět:

http://img819.imageshack.us/i/tabulkaa.png/

http://img251.imageshack.us/i/aukcebanka.jpg/

Edit: Tabulku si otevřete v malování....
# 23.3.2011 21.49
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Dobrý to bylo :)
# 24.3.2011 10.52
 
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Jen škoda že jsem neměl moc peněz. Byla to vážně skvělá akce, mohly by být častěji.
Takže se těším za několik týdnů. ;-)
# 24.3.2011 13.57
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Myslím si, že by tohle téma mohlo posloužit i jako nabídka VIP itemů, ale dále by se to řešilo přes PM.. Co Ty na to Matomi ?
# 24.3.2011 14.02
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Plně souhlasím Terko.

Koho jsem nevyplatil za aukci prosím napíšte mi PM, mám ještě 1 400 000,-chk na acc.
1 milion jsem už vrátil majitelům.

Celkově se prodalo 35 VIP itemů za vyše 2 500 000,-chk.
Nejdrahší prodané VIP byla Black GM příšera za 416 000,-chk.
Nejvíc dražený item bylo Miminko, které se dražilo cca 10 minut a neustále se přihazovalo.

Ospravedlňuji se ešte jednou za moje vyletení na hráče při začátku, z části to spůsobil i hráč Crash, kterému někto z přihlašených řekl kde bude aukce i když jsem to řekl až při Chmatovníku při odchodu na to místo, holt ne každý byl obdaren rozumem. Do budoucího kola aukce promyslím nový systém, v kterém se budu snažit zkrátit to čekaní při začátku a taky to, aby se zas minutu po aukci nekillovalo i když bylo zakázaný killit 5 minut po aukci.

Na závěr tohto příspěvku se chci poděkovat CHTS kteří odvědli kus vynikajíci práce, hráčům kteří dali do aukce Itemy, a v neposledním radě Johnovi který zabězpečil můj acc tak, aby nebyla šance mě podělat, nebo něco podobního.

Napíšu zase týden dopředu až bude další kolo.
# 24.3.2011 14.12
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Když jsi mi na to přikývl, tak bych zde napsal svou nabídku..

Sháním: turban, oslaveneckou čepici (oslavku), rotačák a white lamu.. PM me.. Děkuji
# 24.3.2011 15.37
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Zde rozhovor

Kozzel Remda: Vyšla aukce podle tvých představ, Matomi?
Matomi: Áno na 90% se splnilo to co jsem očekával, i když priznávam, že jsem udělal par chyb, které doufám při další aukci odstráním
Kozzel Remda: Nastaly nějake komplikace?
Matomi: Situaci dosť stežil výpadek těsne před aukcí, ale napsal jsem lidem, ať vydrží pár minut a asi za 10 minut to bylo Online
Kozzel Remda: Očekával jsi, že příjde více lidí?
Matomi: Po pravdě řečeno, očekával jsem, že po výpadku nepříjde ani polovina lidí, kteří byli přihlášení, ale přisli takměr všeichni
Kozzel Remda: Tak to je dobrá zpráva
Matomi: Áno i mě to dost překvapilo
Kozzel Remda: Jaká věc, se vydražila za nevíc chk?
Matomi: Byla to Black GM příšera od Sewera, 416 000,-chk byla její konečná suma
Kozzel Remda: Tak to je solidní částka
Kozzel Remda: Byl jsi spokojen s CHTS nýbrž s GM Johnem?
Matomi: Obadva odvědli výbornou práci, hráči byli pod neustálym dozorem a dělali nam dobrou atmosféru, nenechali hráče
Kozzel Remda: Vykázal js někoho z aukce?
Matomi: ať si delají co chcou
Matomi: Bohužel byl jsem nutěn vykázat jednoho hráče z hry, kvůli porušení pravidla, které jsem stanovil a to bylo zákaz spamovaní
# 25.3.2011 14.59
 
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Dobrej rozhovor..:) dobrý počteníčko
# 25.3.2011 19.38
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Fórum » Archiv » VIP aukce [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.